جذب همکار در مجله خلایق

مجله اینترنتی خلایق به ۲۵ نفر جهت همکاری و شراکت در تولید محتوای خود نیاز دارد. (جذب شریک برای سایت به همراه قرارداد رسمی، دائمی و مادام العمر)

موضوع و هدف از شراکت عبارت است از:

  1. شراکت در تولید محتوای سایت. (تولید مطالب دست اول از طریق ترجمه مطالب نوشته شده در سایت های خارجی)
  2. افزایش مخاطبین و بازدیدکنندگان سایت از طریق محتوایی که منتشر می شود.
  3. جذب تبلیغات شرکتهای معتبر ایرانی و خارجی و نمایش این تبلیغات در سایت به منظور کسب درآمد.
  4. تقسیم درآمد حاصل از روشهای مختلف، بین همه شرکای سایت.

در واقع ما استخدام نمی کنیم. ما به دنبال تعدادی شریک هستیم تا به همراه یکدیگر و با کمک هم، سایت را به درآمد برسانیم و همه، از این درآمد بهره مند شویم.

(امکان همکاری با افراد کمتر از 18 سال و بیشتر از 40 سال وجود ندارد.)

11
تعداد همکاران و شرکای فعلی
14
تعداد همکاران مورد نیاز برای تکمیل کادر

در زیر هر آن چه که نیاز است تا درباره کار بدانید آورده می شود. روی هر سوال کلیک کنید تا توضیحات آن نمایش داده شود.

خیر. تا زمانی که سایت به درآمدزایی نرسیده باشد، تمام هزینه های حفظ و نگهداری سایت توسط ما پرداخت می شود و پس از آن از محل درآمد سایت تامین می گردد.

۷۰ درصد از درآمد سایت بین شرکا تقسیم می شود. مبنای تقسیم درآمد، در حال حاضر، بازدیدهای ایجاد شده از مطالب هر شریک نسبت به بازدیدهای ایجاد شده توسط همه شرکا است.

حداقل سه میلیون تومان در ماه. تعداد بازدید کننده ها و همچنین درآمد برخی از سایتهای شناخته شده ایرانی را در زیر می آوریم. در تصویر زیر خواهید دید که اگر با کمک شما، تعداد بازدید کننده های سایت خلایق را، به تعداد بازدید کننده های این سایتها برسانیم، سهم شما از درآمد حاصل از جذب تبلیغات چقدر خواهد شد. موارد درج شده در تصویر، پس از بررسی دقیق نوشته شده است. سایتهای دیگری نیز می توانست در فهرست زیر موجود باشد. با این حال سعی کرده ایم سایتهایی که فعالیتشان به کار ما شبیه است را مبنای محاسبه قرار دهیم.

به علت محدودیت در جمع آوری اطلاعات درآمدی، نظیر اینکه برای اطلاع از تعرفه تبلیغات بنری، می بایست با برخی از این سایتها تماس تلفنی مستقیم گرفته می شد، محاسبه درآمد برخی از آنها مقدور نبود و به همین علت، جلوی نام این سایتها، عبارت “غیر قابل محاسبه” درج شده است.

مبنای محاسبه درآمد این سایتها، قیمتهای درج شده در بخش تبلیغات این سایتها، ضربدر تعداد بنرهای موجود در این سایتها به تاریخ ۳ آذر ۹۶ بوده است. همچنین در برخی موارد که سایت مورد نظر، تبلیغاتش را به آژانس تبلیغاتی صباویژن یا آژانس یوتاپ واگذار کرده بود، از تعرفه های موجود در سایت صباویژن و یوتاپ استفاده گردید.

برای تخمین تعداد بازدید کننده های هر سایت نیز، از سایت معتبر similarweb.com استفاده گردید. (البته پس از آن که صحت آمار سایت خلایق، در این سایت مورد بررسی قرار گرفت.)

برای جذب تبلیغات بنری و کسب درآمد از تبلیغات، می بایست تعداد بازدیدهای کننده های سایت، به ۱۰۰ هزار نفر در روز برسد. اجازه دهید ببینیم چقدر طول می کشد تا بتوانیم 100 هزار بازدید کننده جذب کنیم.

در صورتی که هر یک از ۲۵ نفر شریک سایت، هر روز سه مطلب بنویسد روزانه ۷۵ مطلب، ماهیانه ۲۲۵۰ مطلب و در سال اول ۲۷ هزار مطلب خواهیم داشت. معمولا هر مطلب توسط ۳ تا ۵ نفر در روز بازدید می شود. در این حالت ما پس از گذشت یک سال، روزانه بیش از ۱۰۰ هزار بازدید کننده خواهیم داشت. 

گفته شد که هر مطلب توسط ۳ تا ۵ نفر در روز بازدید می شود. این موضوع در بدترین حالت اتفاق می افتد.

آمار نشان می دهد مطالبی که نوشته و سئو کرده ایم روزانه توسط بیش از ۳۰ نفر بازدید می شوند. البته مطالبی نیز نوشته ایم که بیش از ۱۰۰ نفر در روز بازدیدکننده دارند. عکس تعدادی از آنها را ذیلا مشاهده می کنید. اگر به این صورت حساب کنیم خیلی کمتر از یک سال به ۱۰۰ هزار بازدید کننده در روز می رسیم.

تصویر بازدیدهای روزانه هر مطلب

این تصویر متعلق به دوشنبه مورخ 27 فروردین ماه ۹۷ می باشد.

علت وجود تفاوت تعداد بازدیدکننده در مقالات مختلف، میزان رعایت سئو در هر نوشته و همچنین میزان رقابت در موضوع آن نوشته است. سئو به کارهایی گفته می شود که باید انجام دهیم تا مطلب در گوگل رتبه های اول را به خود اختصاص دهد تا بتواند به این طریق بازدید جذب کند.

تصویر بازدیدهای روزانه سایت

این تصویر متعلق به دوشنبه مورخ 27 فروردین ماه ۹۷ می باشد.

در حال حاضر تعداد بازدیدکننده های سایت، بیش از ۶۰۰۰ نفر در روز است و این تعداد بازدید کننده، توسط یک نفر یعنی مدیر سایت ایجاد شده است.

قطعا نه. اکثر سایتهای فارسی موجود، توسط یک تا دو نفر ساخته و نگهداری می شوند. اگر بخواهیم اعداد فوق در زمینه تعداد بازدید کننده ها را برای یک نفر مثلا مدیر سایت محاسبه کنیم متوجه موضوع خواهید شد.

اگر مثلا مدیر سایت خلایق، تنها نویسنده سایت باشد و روزانه سه مطلب در سایت منتشر کند، ماهانه ۹۰ مطلب و در سال اول ۱۰۸۰ مطلب خواهد داشت. (اگر مریض نشود، به مسافرت نرود و مثل تراکتور کار کند!) حالا اگر هر مطلب توسط ۳ تا ۵ نفر در روز بازدید شود نتایج یک سال تلاش وی می شود ۵۴۰۰ بازدید در روز. می بینید که تعداد بازدیدکننده ها کافی نیست و مدیر خلایق یعنی نگارنده ی همین متن، نمی تواند از راه تبلیغات به کسب درآمد بپردازد.

نکته ای که باعث می شود این گونه سایتها بتوانند به حیات خود ادامه دهند این است که درآمدزایی شان از راه جذب تبلیغات نیست. این سایتها از راههای دیگر نظیر فروش محصول یا ارائه خدماتی نظیر طراحی سایت و غیره به کسب درآمد می پردازند. مثلا پس از یک سال کار و جذب ۵ هزار بازدید کننده در روز اگر بتوانند از هر ۱۰۰۰ نفر به یک نفر محصول یا خدماتی با سود خالص ده هزار تومان بفروشند می توانند در ماه، یک و نیم میلیون تومان درآمد کسب کنند. منتها می بایست برای کسب اعتبار یا همان شهرت نیز مدت بیشتری صرف کنند. به نظر شما چرا باید شهرت کسب کنند تا بتوانند به کسب درآمد بپردازند؟ چون در حال فروش هستند و برای فروش هر چیزی در اینترنت نیاز به اعتبار و شهرت وجود دارد. مثلا خود شما ترجیح می دهید از دیجی کالا چیزی بخرید یا از سایت خلایق؟

از طرف دیگر بیایید وضعیت سایتهایی با تعداد ۲۵ نفر عضو را بررسی کنیم. اینگونه سایتها در نهایت تمام پول های کلان موجود در اینترنت را مال خود می کنند و سایتی وجود ندارد که این تعداد بالای کارکنان را داشته باشد و به موفقیت دست پیدا نکند. اگر گشتید و یافتید به ما هم اطلاع دهید تا بدانیم!

از ابتدای شروع به کار، شما در موضوعاتی مطلب خواهید نوشت که بتوانید پس از جذب حداقل هزار بازدید کننده، به مخاطب چیزی بفروشید. به عنوان مثال در دسته بندی کامپیوتر، به ترجمه مقالات مختلف نظیر آموزش انواع نرم افزارها (که تعدادشان بی نهایت و نامحدود است) می پردازید. همچنین در دسته موفقیت و افزایش مهارتهای فردی، به مخاطبین مقالات رایگان ارائه می دهید و پس از جذب مخاطب، مقالات حرفه ای این حوزه را ترجمه خواهید کرد و به فروش آنها می پردازید. ضمنا در حوزه آموزش زبان انگلیسی نیز مقالات رایگان ارائه خواهید داد و پس از جذب مخاطب، به فروش بسته آموزشی انگلیسی یا برگزاری کلاسهای آنلاین به صورت ویدئو کنفرانس و وبینار روی خواهید آورد. پس از جذب مخاطب، بسته آموزشی مورد نظر را می سازید و به فروش آن می پردازید و ۷۰ درصد از درآمد حاصل از فروش بسته آموزشی را مال خود می کنید و برای ابد از این درآمد بهره مند می شوید. حتی اگر از عهده ساخت بسته آموزشی بر نیایید، می توانیم ساخت بسته آموزشی در این حوزه ها را پس از جذب مخاطب، برون سپاری کنیم. یعنی به افرادی خارج از گروه بسپاریم تا آن را تولید کنند و در سایت ما برای فروش بگذارند و هر یک از دو طرف، یعنی تولید کننده محصول و اعضای گروه خلایق، سهمی از درآمد حاصل از فروش محصول داشته باشند.

در سایتهایی نظیر فرادرس و همیار وردپرس و سایتهای بی شمار دیگر، آموزش هایی وجود دارد که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته اند. بنابر آنچه گفته شد تا افزایش بازدیدکننده های سایت به ۱۰۰ هزار نفر، از طریق فروش محصولات مجازی و دانلودی به کسب درآمد می پردازیم و پس از آن، هم از طریق جذب تبلیغات بنری و هم از طریق فروش محصولات دانلودی کار را ادامه خواهیم داد.

فروشگاه سایت مدتی است که فعال شده است. با کلیک بر روی لینک زیر، محصولات سایت را مشاهده نمایید.

آنچه واضح است، همکاری شما با ما، مقدمه ای برای رسیدن به درآمدهای فوق العاده خواهد بود که برای ابد ادامه خواهد داشت.

بله. با استفاده از امضای دیجیتال که از طریق دفاتر ارائه دهنده این سرویس در مراکز استانها قابل دسترس است به صورت غیر حضوری قرارداد می بندیم. برای دریافت امضای دیجیتال می بایست با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی حضورا به مراکز ذکر شده مراجعه کنید و فرم مربوطه را پر نمایید. ضمنا از شما امضا و اثر انگشت نیز گرفته می شود و امضایی که به این طریق در پای هر سندی درج می کنید حکم امضای دستی و رسمی شما را دارد و قابل کتمان نیست. امضای دیجیتال حاوی یک کد طولانی و با امنیت فوق العاده بالا است.

با افرادی که ساکن استان گیلان هستند نیز در صورت تمایل به صورت حضوری قرارداد بسته خواهد شد.(با تک تک شرکای فعلی، قرارداد بسته شده است. برای مشاهده مشخصات شرکای سایت، روی لینک زیر کلیک کنید.)

ورود به صفحه شرکای سایت

پس از رسیدن سایت به درآمد، مکانهای تبلیغاتی و قیمت هر مکان در سایت برای همه اعضا مشخص خواهد شد. همچنین مشخصات کامل فرد سفارش دهنده تبلیغ به همراه مبلغ دریافتی و مکان تبلیغ وی به صورت تصویری و ویدئویی و با اسناد رسمی به اطلاع همه شرکا خواهد رسید.

پس از رشد سایت و نیاز به ثبت شرکت، این اقدامات طبق قوانین حاکم بر شرکتها انجام خواهد شد.

آشنایی با زبان انگلیسی یا زبان‌ های خارجی دیگر در حدی که بتوانید مطالب منتشر شده در سایتهای خارجی را به زبان فارسی ترجمه کنید.

به علت اینکه آزمون آنلاین برای زبان انگلیسی طراحی شده است، اگر در زبانهای خارجی دیگری غیر از زبان انگلیسی مهارت دارید، فرم موجود در انتهای همین صفحه را پر کنید تا نحوه آزمون گیری از شما به اطلاعتان برسد.

ابتدا فرم موجود در انتهای همین صفحه را پر کنید. سپس به صورت خودکار وارد صفحه ای می شوید که در آن، می بایست حداکثر ظرف مدت ۶۰ دقیقه یک پاراگراف انگلیسی را ترجمه کنید تا کیفیت ترجمه و سطح انگلیسی شما، سنجیده شود. 

پس از انجام تست آنلاین، کیفیت ترجمه شما توسط ما بررسی می شود. در صورتی که ترجمه شما از کیفیت لازم برخوردار باشد، قرارداد در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا مطالعه کنید.

در صورتی که با قرارداد مشکلی نداشته باشید، کلیپی کوتاه که حاوی نحوه درج و انتشار مطلب ترجمه شده در سایت است در اختیارتان قرار خواهد گرفت. پس از ارسال ایمیل حاوی لینک کلیپ آموزشی، در مدت هفت روز می بایست روزانه یک مطلب ترجمه کرده و در سایت درج کنید. درج این تعداد مقاله در طی یک هفته، به منظور آشنایی ما با سطح کیفی ترجمه شما و بررسی توانایی شما برای فعالیت در سایت است. در صورتی که اولین مطلبتان در اولین روز، از لحاظ کیفیت ترجمه تایید شود، به شما اطلاع داده می شود تا دومین مطلب را کار کنید و به همین ترتیب الی آخر تا هفت مطلب شما تکمیل گردد. جستجو برای یافتن مقاله بر عهده خودتان است اما به همراه کلیپ آموزشی چند منبع انگلیسی برای ترجمه به شما معرفی خواهد شد. علاوه بر رعایت کیفیت ترجمه، رعایت نکات ذکر شده در این ویدئوی آموزشی نیز مبنای جذب شرکا است.

پس از با موفقیت سپری کردن این دوره، با شما قرارداد بسته می شود تا کار خود را به صورت رسمی آغاز نمایید.

این روند برای شرکای جذب شده فعلی سایت نیز انجام گرفته است و اعضای فعلی نیز این مراحل را گذرانده اند. بنابراین نگران نباشید و در صورتی که می خواهید به جمع ما بپیوندید، با صبر و شکیبایی، این مراحل را طی کنید.

هر یک از اعضا،‌ می بایست روزانه حداقل یک مطلب با طول ۶۰۰ کلمه را ترجمه و سئو کند. (ماهانه ۳۰ مطلب ملاک عمل است. یعنی می توانید ظرف یک هفته این مقدار را تکمیل نمایید و بقیه روزهای ماه را فعالیتی نداشته باشید.)

حداقل زمانی که طول می کشد تا چنین متنی را ترجمه و سئو کرده و در سایت درج کنید حدود 2 الی 3 ساعت خواهد بود.

پس از رسیدن سایت به درآمد، حداقل فعالیت ماهانه، مورد بازبینی و رای گیری از همه شرکا قرار خواهد گرفت تا مفدار آن اصلاح شود.

دسته بندی های پزشکی و سلامت، کامپیوتر، موبایل، مد و زیبایی، موفقیت در زندگی و کسب و کار و افزایش مهارتهای شخصی در حال حاضر برای کار در نظر گرفته شده است. اگر دسته خاصی مد نظرتان است که مخاطب زیادی دارد می توانید اطلاع دهید تا بررسی شده و درباره آن تصمیم گیری شود. در کل محدودیتی وجود ندارد مگر اینکه موضوع مخاطب نداشته باشد.

شرکا تا رسیدن سایت به درآمد، می بایست در ماه حداقل ۳۰ مطلب 600 کلمه ای بنویسند و در سایت درج کنند. دو ماه در سال نیز استراحت دارند. این حداقل فعالیت به این منظور در نظر گرفته شده است تا حق افرادی که در حال تلاش واقعی هستند به واسطه عدم فعالیت فرد کم کار، ضایع نشود.

با این حال برای قطع همکاری با شما به علت رعایت نکردن حداقل ۳۰ مطلب در ماه، تایید اکثریت اعضای سایت از طریق رای گیری نیاز است. یعنی قطع همکاری با فرد کم کار فقط با رای گیری از همه شرکای سایت امکان پذیر خواهد بود. چرا که نحوه فعالیت شما بر موفقیت همه اعضای گروه تاثیر گذار است.

پس از رسیدن به درآمد، این مورد برای تعیین حداقل فعالیت ماهانه، مورد بازبینی و نظر سنجی از اعضا قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه پس از رسیدن سایت به درآمد، می توانید مقداری از درآمد ماهانه خود را به یک مترجم بدهید تا او به جای شما مطالب را ترجمه کرده و در سایت درج کند و شما نیز از ما به التفاوت درآمدتان و حقوق مترجم بهره مند شوید. هزینه ۳۰ ترجمه ۶۰۰ کلمه ای در ماه، بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است. به یاری پروردگار و با تلاش اعضای سایت، ان شاءالله کاری خواهیم کرد که حداقل ده برابر این مقدار درآمد حاصل کنید و مقداری از این درآمد را به مترجم بدهید تا خیالتان از بابت حداقل فعالیت ماهانه راحت شود. (آموزش مترجم بر عهده خود شما است.)

  • به منظور استفاده از قدرت کار گروهی
  • کسب درآمد بسیار مناسب و دائمی
  • به دست آوردن شغلی مادام العمر که تمام امور مربوط به آن را در منزل انجام می دهید.

اگر سوالی دارید که در متن فوق به آن پاسخ داده نشده است، از طریق فرم موجود در صفحه تماس با خلایق یا ایمیل به آدرس
pedrammaleky[at]gmail.com
مطرح نمایید.

اولین گام برای تصاحب شغلی مادام العمر با درآمد فوق العاده را همین الان بردارید. فرم زیر را پر نمایید تا آزمون آنلاین شما آغاز شود.​

موارد انتخابی خودتان را در باکس زیر بنوسید.