فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت کردن گوشی

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت : این مطلب در مورد روش فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید بدون روت کردن است. شما فقط باید این برنامه ها را روی گوشی هوشمند اندرویدی خود نصب کنید تا صفحه را ضبط کنید. بنابراین، ما در مورد یکی از بهترین ویژگی های اندروید صحبت خواهیم کرد که ممکن است شما آن را ندانید. این روش برای فیلمبرداری از صفحه موبایل اندرویدی شما است! بله این کار ممکن است. بسیار جذاب است که فعالیت های خود بر روی گوشی را با فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید ثبت کنید . شما می توانید این کار را با دنبال کردن این مطلب انجام دهید.

فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید ، فیلمبرداری از صفحه موبایل ، فیلمبرداری از صفحه گوشی ، برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی ، فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید ، برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

 فیلمبرداری از صفحه نمایش گوشی ، فیلمبرداری از گوشی ، برنامه ی فیلمبرداری از صفحه ی گوشی ، برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی بدون روت ، فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت ، نرم افزار فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید

امروزه میلیاردها نفر از اندروید استفاده می کنند. این سیستم عامل مربوط به گوگل است که امکانات زیادی را برای کاربران خود فراهم می کند.

نحوه فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت :

با فیلمبرداری از صفحه گوشی ، شما می توانید تمام فعالیت های گوشی آندروید خود را زمانی که گوشی خود را به شخص دیگری مانند برادر، خواهر و یا دوستان خود می دهید ثبت کنید. این روش بسیار ساده نیاز به نصب نرم افزار فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید دارد.

 معرفی نرم افزار ها و برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی بدون روت

یک. AZ Screen Recorder

این یکی از بهترین برنامه ی فیلمبرداری از صفحه ی گوشی در آندروید است. از ویژگی های شاخص این برنامه ضبط به صورت ناشناس است که توسط آن شما می توانید صفحه نمایش و همچنین دوربین جلویی موبایل را ضبط کنید بدون اینکه چیزی بر روی صفحه نمایش، نشان داده شود.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

دکمه Magic : یک دکمه که ضبط صفحه را بدون نشان دادن هر گونه علامتی کنترل می کند. بنابراین، بینندگان ویدئو تنها بر روی برنامه، بازی و یا هر آنچه که شما می خواهید ضبط کنید تمرکز می کنند.
پوشش دوربین جلو : شما می توانید صورت و احساسات خود را در یک پنجره کوچک که می توانید آن را در هر قسمتی از روی صفحه نمایش بکشید، ضبط کنید.
تایمر شمارش معکوس: آیا چیزی است که شما باید برای ضبط آماده شوید؟ نگران نباشید، تایمر شمارش معکوس تا زمانی که شما آماده شروع شوید صبر خواهد کرد تا در لحظه ای که شما می خواهید شروع به کار کند.
رسم بر روی صفحه نمایش: این یک ویژگی عالی برای زمانی است که می خواهید یک ویدیوی آموزشی بسازید. شما می توانید تاکید کنید، یک نماد بکشید و هر چیزی را با هر رنگی که می خواهید به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش علامت گذاری کنید.

دو. برنامه ی فیلمبرداری از صفحه ی گوشی Rec

این یکی دیگر از برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی بدون روت است . این برنامه به صورت رایگان در دسترس است و بدون روت کردن کار می کند. در این برنامه، شما باید در اولین استفاده میزان بیت و مسیر ذخیره فایل را مشخص کنید. شما حتی می توانید با این برنامه صدا هم ضبط کنید و برنامه به شما ۱۰ ثانیه فرصت می دهد تا آماده ضبط شوید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

بدون نیاز به اتصال کامپیوتر در حین ضبط
ضبط طولانی صفحه نمایش به همراه صدا (ضبط تا ۱ ساعت)
ضبط صدا از طریق میکروفون
رابط کاربری زیبا – با خط فرمان / ترمینال آشنا نیست.
امکان ذخیره پیکربندی های مورد علاقه به عنوان پیش فرض

سه. One Shot Screen Recorder

این در واقع یک نرم افزار فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید پولی است که ضبط صفحه نمایش را با روش آسان برای کاربر فراهم می کند. نسخه آزمایشی رایگان این برنامه در دسترس است و شما می توانید از آن استفاده کنید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

چهار. برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید AirShou

محبوب ترین برنامه ای است که به راحتی می توانید با آن فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید را انجام دهید. با این برنامه، شما می توانید صفحه نمایش را با صدای استریو ضبط کنید. شما در این برنامه می توانید با تکان دادن دستگاه آندروید از صفحه عکس بگیرید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

هیچ محدودیتی در زمان ضبط وجود ندارد.
ضبط صدا (در نسخه پیشرفته)
نمایش لمس صفحه در هنگام ضبط
با تکان دادن گوشی یا فشار دادن دکمه خاموش/ روشن فیلمبرداری متوفق می شود.
امکان تأخیر شروع ضبط

پنج. فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت با mobizen

یکی دیگر از نرم افزارهای فیلمبرداری از صفحه موبایل بدون روت کردن است. در این برنامه، شما می توانید ضبط صفحه نمایش، اشتراک گذاری داده بین کامپیوتر و آندروید و امکانات بیشتری که در این برنامه در دسترس هستند را انجام دهید. این نرم افزار به صورت رایگان در گوگل پلی در دسترس است.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها :

ضبط بازی: با کمک این نرم افزار می توانید بازی کردن خود را ضبط و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
ضبط ویدئو: چت های خود در اسنپ چت، یوتیوب، اینستاگرام ، فیس بوک و … را به صورت فیلم ثبت و ذخیره کنید. این نرم افزار کاملا رایگان است. تا زمانی که از این نرم افزار استفاده می کنید دیگر نیازی به خرید برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی ندارید. Mobizen تقریبا با همه دستگاه های آندروید سازگار است. این نرم افزار می تواند صفحه نمایش دستگاه های اندروید با ورژن ۴.۲ تا ۶.۰ را ضبط کند.

شش. Unlimited Screen Recorder

این برنامه فیلمبرداری از صفحه نمایش گوشی را آسان و حتی سرگرم کننده می کند. طول ویدیو نامحدود است، بنابراین شما می توانید تا زمانی که دستگاه شما حافظه دارد از صفحه نمایش فیلم برداری کنید.

ویژگی ها:

کاملا رایگان
امکان ضبط نامحدود ویدیو
بدون واترمارک
استفاده آسان ( ضبط تنها با یک حرکت )
بهینه شده برای عملکرد بهتر

هفت. ilos screen recorder

شما می توانید کل صفحه نمایش تلفن همراه خود را ضبط کنید. این نرم افزار از آندروید ۵.۰ و بعد از آن پشتیبانی می کند. برای کاربران گزینه ای جهت به اشتراک گذاشتن کلیپ های ضبط شده در یوتیوب، درایو، Dropbox و یا فیس بوک و غیره فراهم شده است. هیچ آگهی، واترمارک و محدودیت زمانی برای فیلمبرداری از صفحه نمایش گوشی وجود ندارد.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

هشت. Google Play Games

محلی برای مشاهده پروفایل بازی های تلفن همراه است. همچنین دارای قابلیت پنهان ضبط صفحه نمایش است که می تواند برای فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید مورد استفاده قرار گیرد. شما برای اولین بار نیاز به انجام بازی های Games Google Play و خروج از بازی دارید پس از آن که ضبط روشن است شما می توانید از هر چیزی فیلم بگیرید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

نه. Stream – Live Video Community

این برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید مانند شبکه اجتماعی است. در این نرم افزار شما می توانید صفحه نمایش دستگاه آندروید خود را منتشر کنید. همه ضبط ها به صورت زنده پخش می شوند. با این حال، کاربران می توانند از این ویژگی برای ذخیره و فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید استفاده کنند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

مطلب مرتبط:  حل مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

ویژگی ها:

انتشار ویدیو از موبایل شما به صورت زنده
مشاهده ویدیو های ایجاد شده توسط کاربران در سراسر جهان
کسب درآمد از محتوای خود و یا مشاهده ویدیوهای مورد علاقه

ده. برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی vysor

این نرم افزار به شما امکان مشاهده و کنترل دستگاه آندرویدی با کامپیوتر را فراهم می کند. از برنامه ها و بازی ها استفاده کنید و دستگاه اندروید خود را با موس و صفحه کلید کنترل کنید. به صورت بی سیم آندروید را به دسکتاپ شما متصل می کند. برای ارائه مطالب آموزشی بسیار عالی است. برنامه چیزی را ضبط نمی کند. کاربران نیاز به ضبط صفحه نمایش آندروید با کمک کامپیوتر دارند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

یازده. SCR Screen Recorder

این یک نرم افزار رایگان فیلمبرداری از صفحه گوشی با کیفیت بالا است. برنامه SCR Screen Recorder به شما کمک می کند ویدئویی صاف و روشن از صفحه نمایش تلفن خود تهیه کنید. انواع امکانات در این نرم افزار وجود دارد و فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت کردن را فراهم می کند. SCR Screen Recorder یک راه آسان برای ضبط بازی ها، تماس های تصویری و ویدیوهای زنده فراهم می کند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

رزولوشن ، مقدار فریم و بیت بالایی دارد و از ویدیو HD پشتیبانی می کند.
امکان نگه داشتن و ادامه دادن ویدیو هنگام ضبط
امکان فعال کردن دوربین جلو
ضبط صدا

دوازده: برنامه ی فیلمبرداری از صفحه ی گوشی TELECINE

به کمک این نرم افزار شما می توانید فیلم ها را با وضوح بالا به طور مستقیم بر روی تلفن خود ذخیره کنید. فقط overlay را راه اندازی کنید و سپس از برنامه خارج شوید. overlay به شما امکان می دهد برنامه خود را هنگامی که در برنامه هدف قرار دارید ضبط کنید. overlay در هنگام ضبط ناپدید می شود.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

سیزده. Lollipop Screen Recorder

این نرم افزار برای فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید ۵.۰+ است. این از API های رسمی در آندروید Lollipop+ استفاده می کند. فیلم ها در یک پوشه ذخیره می شوند، بنابراین شما می توانید از برنامه های مورد علاقه خود برای مشاهده ، ویرایش و به اشتراک گذاری استفاده کنید. این نرم افزار امکان فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت کردن را برای شما فراهم می کند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

از دوربین به عنوان تصویر-در-تصویر استفاده می کند.
ویدیو ها بر روی حافظه داخلی ضبط و ذخیره می شوند.
تمام صفحه نمایش را با وضوح بالا ضبط می کند.
امکان تنظیم وضوح تصویر و جهت گیری
شروع ضبط با تاخیر

چهارده. فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت با DU Recorder

DU Recorder یک نرم افزار رایگان و با کیفیت بالا برای فیلمبرداری از صفحه نمایش گوشی است . امکانات مختلفی از قبیل عکس گرفتن از صفحه نمایش، ضبط ویدئو و ویرایشگر ویدئو دارد و نیاز به روت کردن گوشی ندارد. DU Recorder یک راه آسان برای فیلمبرداری از صفحه گوشی فراهم می کند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها

در دسترس بودن مقدار رزولوشن، فریم و بیت بالا ، پشتیبانی از ضبط صفحه نمایش HD
امکان توقف / ادامه ضبط ویدیو
امکان فعال سازی دوربین جلو (FaceCam)
ضبط صدای خارجی

پانزده. نرم افزار فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید ADV Screen recorder

ADV Screen recorder نرم افزاری است که با امکانات کامل ، بدون هر نوع محدودیت و بدون نیاز به روت کردن طراحی شده است. این نرم افزار یکی از بهترین ابزارهایی است که می توانید برای فیلمبرداری از صفحه موبایل در گوشی های آندروید خود داشته باشید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

ضبط با دو ماشین (پیش فرض و پیشرفته)
توقف ضبط (نیاز به موتور پیشرفته)
رسم کردن با رنگ مورد علاقه هنگام ضبط
فعال کردن دوربین جلو یا عقب هنگام ضبط صفحه نمایش

مطلب مرتبط:  روت کردن گوشی موبایل سامسونگ و هواوی در سه گام

شانزده.ScreenCam Screen Recorder

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت کردن را برای شما انجام می دهد و برای تمام گوشی های آندرویدی با نسخه ۵.۰ و بالاتر در دسترس است. شما همچنین می توانید همراه با ضبط صفحه نمایش صدا نیز ضبط کنید و آن را به زیبایی با ویدیو ترکیب کنید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

امکان انتخاب رزولوشن های مختلف
امکان انتخاب فریم های مختلف در هر ثانیه
این برنامه کاملا رایگان است و تبلیغات ندارد.

هفده. Game Screen Recorder

این نرم افزار یک برنامه پولی برای ضبط بازی و صفحه نمایش است. این برنامه ضبط صفحه نمایش، به طور خودکار بازی های موبایل را بدون هیچ محدودیتی شناسایی می کند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

شناسایی خودکار بازی ها بر روی گوشی بدون محدودیت!
عدم نیاز به روت کردن گوشی اندرویدی
ویرایش مقدمه: شما می توانید مقدمه ویدیو را ویرایش و آن را به ویدیو خود اضافه کنید.
اگر نمی خواهید دکمه ضبط در ویدیو نمایش داده شود از کلید خاموش کردن موبایل برای توقف ویدیو استفاده کنید.

هجده.Super Screen Recorder

یکی از بهترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت و ثبت تصاویر است. در این برنامه کاربر پسند، شما می توانید از ویژگی های ویرایش ویدئو بسیار عالی برای ساخت ویدیو های زیبا و با کیفیت HD استفاده کنید. تمام ویژگی های این برنامه رایگان هستند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

ارائه ویدیو با بالاترین کیفیت (۱۰۸۰P، ۱۲Mbps، ۶۰FPS )
در دسترس بودن رزولوشن ها، نرخ فریم و بیت مختلف
امکان توقف / ادامه ضبط ویدیو
امکان متوقف کردن ضبط با تکان دادن گوشی

نوزده. برنامه ی فیلمبرداری از صفحه ی گوشی Screen Recorder

Screen Recorder برنامه ای است که به شما کمک کند به آسانی صفحه نمایش را ضبط کنید و از هر نقطه ای از صفحه گوشی عکس بگیرید. این برنامه از زبان های متعدد پشتیبانی می کند و همچنین گزینه ای برای ذخیره کردن یک ویدیو در SD card فراهم می کند.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ویژگی ها:

پشتیبانی از چندین زبان (انگلیسی، فرانسوی، ترکی، اسپانیایی، پرتغالی (برزیل)، ایتالیایی )
ذخیره ویدیو در SD card و یا هر مکانی که شما می خواهید.
ضبط صفحه نمایش
گرفتن عکس از صفحه نمایش
پشتیبانی از دروبین جلو هنگام ضبط صفحه نمایش

بیست. HD Screen Recorder

یکی دیگر از بهترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید است که می توانید برای ضبط صفحه نمایش آندروید استفاده کنید. بهترین ویژگی در مورد HD Screen Recorder این است که فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت کردن را فراهم می کند. برنامه ویژگی های متعدد دیگری نیز ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:
ضبط صفحه نمایش بدون محدودیت زمانی
حفاظت از رمز عبورها هنگام ضبط صفحه نمایش.
به اشتراک گذاری ویدیو های ضبط شده از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی
امکان فعال کردن و یا غیر فعال کردن ضبط صدا.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

در این مطلب در مورد فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت و معرفی نرم افزار های مورد نیاز بحث کردیم. با این نرم افزار ها شما می توانید به صورت موثری از تمام فعالیت های خود بر روی گوشی آندرویدی فیلم تهیه کنید. امیدواریم که از این مطلب استفاده کرده باشید. فراموش نکنید که این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظرات خود را برای ما بنویسید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

techviral.net

فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید ، فیلمبرداری از صفحه موبایل ، فیلمبرداری از صفحه گوشی ، برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی ، فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید ، برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید ، فیلمبرداری از صفحه نمایش گوشی ، فیلمبرداری از گوشی ، برنامه ی فیلمبرداری از صفحه ی گوشی ، برنامه فیلمبرداری از صفحه گوشی بدون روت ، فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید بدون روت ، نرم افزار فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید

/how-to-record-screen-on-android-no-root
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط