سایت خلایق با بیش از دو سال سابقه و بیش از هزار مقاله ترجمه و تالیفی، به همراه تمام محتوایی که دارد به فروش میرسد. قیمت پیشنهادی خود را به آی دی تلگرام زیر ارسال بفرمایید.

@Hikhalayegh

حل مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

علت روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ شاید از جمله آزار دهنده ترین مشکلاتی باشد که برای یک گوشی هوشمند به وجود می آید. اما جای نگرانی نیست چرا که به وسیله راهکارهایی می توانید مشکل قطع شدن وای فای گوشی سامسونگ خود را برطرف نمایید.

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ ، علت روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ ، مشکل اتصال به وای فای گوشی سامسونگ

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

مشکل وای فای گوشی سامسونگ ، مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ ، قطع شدن وای فای گوشی سامسونگ

بنابراین در ادامه با شش روش حل مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ همراه ما باشید.

۱- ری استارت کردن گوشی و مودم

ری استارت یا راه اندازی مجدد یک ترفند ساده است که می تواند خیلی از مشکلات گوشی از جمله مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ را برطرف کند. برای اینکار فقط کافیست دکمه پاور گوشی را برای چند ثانیه فشار داده و از گزینه های ظاهر شده، گزینه Power off and restart را انتخاب کنید. گوشی شما خاموش شده و مجددا راه اندازی می شود.

اکنون پس از ری استارت کردن گوشی، روتر یا همان مودم خود را نیز ری استارت کنید. گاهی اوقات مودم نیاز به راه اندازی مجدد برای بازگشت به عملکرد عادی خود نیز دارد. برای اینکار مودم را خاموش و پس از چند ثانیه مجددا روشن کنید.

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

اکنون برسی کنید که مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ برطرف شده است یا که خیر. اگر برطرف نشده باشد راه حل های بعدی را امتحان کنید.

۲- ریست کردن تنظیمات شبکه

راه حل بعدی مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ ریست کردن تنظیمات شبکه اینترنت می باشد. این روش نه تنها شبکه wifi بلکه تمام شبکه های دیگر مانند بلوتوث و تنظیمات شبکه تلفن همراه را نیز تازه سازی می کند.

برای اینکار ابتدا به Settings ، سپس Backup & reset و بعد به Reset network settings رفته و در نهایت گزینه Reset Settings را انتخاب کنید. این فرایند خیلی زمان نمی برد اما زمانی که به اتمام رسید به شبکه اینترنت وای فای خود وارد شده و بررسی کنید که مشکلتان برطرف شده است یا که خیر.

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

مطلب مرتبط:  باز کردن قفل گوشی سامسونگ بدون پاک شدن اطلاعات

۳- حذف و اضافه کردن مجدد شبکه وای فای

روش دیگر حل مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ ، حذف و اضافه کردن مجدد شبکه وای فای می باشد. برای اینکار به قسمت تنظیمات یا همان Settings گوشی خود رفته و روی WiFi ضربه بزنید. روی نام شبکه وای فای خود چند ثانیه فشار دهید. سپس در پنجره باز شده گزینه Forget network یا در برخی گوشی ها FORGET را انتخاب کنید.

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

اکنون مجددا به Settings سپس Wi-Fi و بعد Add new network رفته و با انتخاب نام شبکه وای فای خود، با وارد کردن پسورد آن به اینترنت وصل شوید. اکنون ممکن است مشکل قطع شدن وای فای گوشی سامسونگ برطرف شده باشد.

۴- پاک کردن کش حافظه سیستم جهت رفع مشکل وای فای گوشی سامسونگ

پاک کردن کش حافظه می تواند در رفع مشکل وای فای گوشی سامسونگ موثر باشد. برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:

  • گوشی خود را خاموش کرده و سپس کلیدهای پاور، افزایش صدا و Home را همزمان فشار دهید.
  • حالت ریکاوری گوشی فعال خواهد شد. اکنون با فشار دادن کلید کاهش صدا به سمت پایین آمده و گزینه Wipe Cache partition  را با فشار دادن پاور انتخاب کنید.
  • مجددا با فشار دادن کلید کم کردن صدا به پایین بیایید و به وسیله کلید پاور این بار گزینه yes را انتخاب کنید.
  • چند ثانیه ای زمان می برد تا کش حافظه سیستم پاک شود. در نهایت گزینه reboot system now را انتخاب نمایید.

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

۵- آپدیت و یا ارتقا اندروید جهت حل مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

گاهی علت روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ می تواند از عدم ارتقا اندروید گوشی باشد. ارتقای اندروید می تواند خیلی از مشکلات گوشی را برطرف کند. برای اینکار به مقاله زیر مراجعه کنید:

مطلب مرتبط:  نحوه ارتقا اندروید گوشی و تبلت + آموزش تصویری

۶- ریست فکتوری برای رفع مشکل اتصال به وای فای گوشی سامسونگ

آخرین راه حل جهت رفع مشکل اتصال به وای فای گوشی سامسونگ ریست فکتوری آن است. البته قبل از آن باید حتما از گوشی خود بکاپ بگیرید زیرا همه اطلاعات گوشی پاک خواهند شد. برای اینکار می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید:

مطلب مرتبط:  نحوه ریست فکتوری سامسونگ با دو روش ساده

در این مقاله به شش روش حل مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ پرداخته شد. امیدواریم با بکارگیری این روشها مشکل گوشی سامسونگ شما برطرف شده باشد.

علت روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

technobezz.com

مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ ، علت روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ ، مشکل اتصال به وای فای گوشی سامسونگ ، مشکل وای فای گوشی سامسونگ ، مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ ، قطع شدن وای فای گوشی سامسونگ

fix-samsung-galaxy-s9-wi-fi-issues
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط