احتمال خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی چقدر است؟

احتمال خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی چقدر است؟

احتمال خروج مدفوع هنگام رابطه از پشت چقدر است؟

متاسفانه با وجود هشدار های علمی و بهداشتی در مورد خطر ساز بودن و عوارض رابطه جنسی مقعدی ، هستند افرادی که توجهی به این هشدارها نمی کنند .

برای کمتر شدن عوارض رابطه مقعدی بهتر است این رابطه را با فواصل طولانی انجام دهید و حتما روزانه ورزش های کگل را انجام دهید هم برای واژن و هم برای مقعد. ولی با این وجود نمی توان ادعا کرد که رابطه مقعدی برای سلامت بی خطر است.

اگر برای اولین بار است که رابطه مقعدی دارید حتما این سوال به ذهنتان رسیده است که آیا ممکن است در طول رابطه جنسی مقعدی مدفوع کنید؟ با خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی چه کنیم؟

باید بگوییم بله امکان خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی وجود دارد. ولی قبل از این که بترسید باید بدانید کارهایی وجود دارد که می توانید احتمال خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی را کمتر کنید.

بیرون زدن مدفوع در رابطه جنسی مقعدی طبیعی است و احتمالش برای هر کسی وجود دارد. اگر در زمان رابطه جنسی مقعدی مدفوع در روده بزرگ وجود داشته باشد و آن را تحریک کنید احتمال حرکت مدفوع به بیرون از روده زیاد خواهد شد.

علاوه بر این تکرار رابطه مقعدی منجر به ضعیف شدن عضلات اسفنکنتر مقعد شده و احتمال نشت مدفوع را افزایش می دهد.

خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی ، جلوگیری از خروج مدفوع هنگام رابطه مقعدی ، مدفوع در رابطه مقعدی ، خروج مدفوع هنگام رابطه از پشت ، شستشوی داخل مقعدی

خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی

جلوگیری از خروج مدفوع هنگام رابطه مقعدی

تنها کاری که شما می توانید برای جلوگیری از خروج مدفوع هنگام رابطه مقعدی انجام دهید کمتر کردن احتمال خروج  مدفوع در رابطه مقعدی است.

مطلب مرتبط:  افزایش میل جنسی و درمان سرد مزاجي با روش های طبیعی

برای کمتر کردن  احتمال مدفوع در رابطه مقعدی از همه باید مطمئن شوید که مدفوع ندارید و روده شما پر نیست بنابراین باید قبل از آن از خالی بودن روده خود مطمئن باشید. معمولا هر شخصی روال رفع مشخصی دارد بنابراین قبل از دفع و خالی شدن روده نباید اقدام به رابطه جنسی مقعدی نمایید.

اگر برای داشتن رابطه مقعدی برنامه مشخصی دارید قبل از آن از خوردن مواد غذایی که مدت زمان زیادی در روده می مانند اجتناب کنید. مثل غذاهای تند و چرب.

برخی از افراد برای پاکسازی روده خود قبل از رابطه جنسی از تنقیه یا شستشوی داخل مقعدی استفاده می کنند. شستشوی داخل مقعدی  فقط در صورتی که هر از گاهی باشد معمولا آسیبی نمیرساند. مثلا ماهی یک بار.

همچنین برای کمتر شدن خطر خروج مدفوع هنگام رابطه از پشت می توانید دخول کم عمق داشته باشید.

اگر آلت تناسلی شما کلاهک بزرگی دارد باید بیشتر مراقب باشید چون احتمال بیرون زدن مدفوع در مورد شم بیشتر خواهد بود.

با این حال همیشه در زمان رابطه مقعدی این احساس را که می خواهید مدفوع کنید خواهید داشت. دخول مقعدی باعث می شود عضلات مانند زمان مدفوع کردن حرکت کنند بنابراین این حس طبیعی است. بنابراین حتی اگر روده شما خالی باشد احساس مدفوع داشتن به شما دست خواهد داد.

اگر با وجود تمام این مراقبت ها خروج مدفوع هنگام رابطه از پشت داشتید به هیچ عنوان احساس شرمساری نداشته باشید چون کاملا طبیعی است و برای همه اتفاق می افتد و فقط شما نیستید که در رابطه مقعدی با بیرون زدن مدفوع روبرو شده اید و باید دستشویی رفته خودتان را بشویید.

مطلب مرتبط:  آیا ريزش مو در اثر خودارضايي واقعیت دارد؟

به هر حال رابطه مقعدی چه از نظر علمی و بهداشتی و چه از نظر دینی توجیه پذیر نبوده و همواره منع شده است ولی اگر با وجود تمام هشدار های علمی و غیره تمایل به انجام آن دارید باید توانایی مواجهه با عواقب و عوارضش را چه از نظر سلامت در آینده و چه از نظر کثیف کاری حین رابطه داشته باشید.

احتمال خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی چقدر است؟

خارج شدن مدفوع هنگام رابطه مقعدی ، جلوگیری از خروج مدفوع هنگام رابطه مقعدی ، مدفوع در رابطه مقعدی ، خروج مدفوع هنگام رابطه از پشت ، شستشوی داخل مقعدی

تهیه و ترجمه اختصاصی خلایق
منبع:
steprohealth.com

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط