نحوه مخفی کردن عکس در اندروید با دو روش عالی

مخفی کردن عکس در اندروید

چگونه در گوشی اندروید عکس مخفی کنیم ؟

مخفی کردن عکس در اندروید این امکان را به شما می دهد تا برخی از عکس هایی که تمایل ندارید دوستان و آشنایان کنجکاوتان آنها را ببینند، پنهان کنید. ممکن است برخی از گوشی ها مانند سامسونگ و ال جی دارای قابلیت داخلی جهت پنهان کردن عکس باشند اما ما در این مقاله قصد داریم تا با دو ترفندی که در تمامی گوشی های اندرویدی می توان از آنها استفاده کرد، اقدام به مخفی سازی عکس کنیم.

مخفی کردن عکس در اندروید ، مخفی کردن عکس در سامسونگ ، برنامه مخفی کردن عکس ، پنهان کردن عکس ، مخفی سازی عکس در اندروید

مخفی کردن عکس در اندروید

بنابراین در ادامه با دو روش کاربردی جهت مخفی کردن عکس در اندروید همراه ما باشید.

روش اول) مخفی کردن عکس در اندروید با File Manager

یکی از ساده ترین راه های مخفی کردن عکس در سامسونگ ، ال جی ، هواوی و سایر گوشی های اندرویدی به وسیله ایجاد یک پوشه یا همان فولدر می باشد. اما قبل از اینکار حتما باید یک برنامه فایل منیجر اگر ندارید روی گوشی خود نصب کنید.

نرم افزارهایی مانند File Expert ، ES File Explorer File Manager و یا OI File Manager از جمله برنامه مخفی کردن عکس می باشند که به راحتی می توانید از طریق گوگل پلی آنها را دانلود و نصب کنید. سپس جهت مخفی سازی عکس در اندروید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- برنامه فایل منیجر را باز کرده و یک پوشه در آن بسازید. سپس اول نام آن فولدر یک نقطه قرار داده و در ادامه آن یک اسم تایپ کنید. به عنوان مثال ما اسم فولدر را mystuff. قرار می دهیم.

مطلب مرتبط:  حل مشکل از کار افتادن تاچ گوشی اندروید با 6 روش کاربردی

مخفی کردن عکس در اندروید

۲- پس از ساخت پوشه، تمام عکس هایی که می خواهید پنهان کنید را به آن انتقال دهید. این عکس ها دیگر در گالری و یا هیچ کجای دیگری در دسترس نیستند و فقط از طریق فایل منیجر می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

نکته مهم اینکه حتما به یاد داشته باشید که پوشه را در کجا ایجاد کرده اید و همچنین دارای رمز عبور برای دسترسی به عکسها نمی باشند.

روش دوم) برنامه مخفی کردن عکس در اندروید

روش دیگر پنهان کردن عکس در گوشی های اندروید به وسیله نرم افزارهایی است که می توانید از گوگل پلی دانلود کنید. از جمله ویژگی این گونه برنامه ها این است که شما به راحتی می توانید عکس ها و فیلم های خود را درون آنها مخفی کرده و یک رمز عبور روی آن قرار دهید.

مخفی کردن عکس در اندروید

دو نمونه ی معرف برنامه مخفی کردن عکس در اندروید ، نرم افزارهای Vaulty و Gallery Lock Lite می باشند.

بنابراین در پاسخ به این سوال که چگونه در گوشی اندروید عکس مخفی کنیم ، به وسیله دو روش فوق به راحتی می توانید اقدام به مخفی کردن عکس در سامسونگ ، ال جی ، هواوی و سایر گوشی های اندرویدی خود نمایید.

مخفی کردن عکس در اندروید

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:
cnet.com

مخفی کردن عکس در اندروید ، مخفی کردن عکس در سامسونگ ، برنامه مخفی کردن عکس ، پنهان کردن عکس ، مخفی سازی عکس در اندروید

how-to/how-to-hide-photos-on-android
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط