انرژی منفی دیگران : انگیزه ای برای کسب موفقیت

انرژی منفی دیگران : انگیزه ای برای کسب موفقیت

انرژی منفی دیگران می تواند انگیزه ای برای کسب موفقیت باشد.

از انرژی منفی دیگران برای غلبه بر نفرت بهره مند شوید. این حقیقت تلخی است که باید با آن کنار آمد: مهم نیست که چه کاری انجام بدهید یا انجام ندهید، همیشه کسی هست که به شما ایراد خواهد گرفت. یا بدتر از آن کسی پیدا خواهد شد که به دلیل کارتان از شما متنفر می شود.

اینکه کسب و کار جدیدی را شروع کنید، ازدواج کنید، یا خانه رویایی خود را بسازید، شما را با موانعی مواجه خواهند کرد که دیگران از قصد بر سر راه شما قرار می دهند. این موانع می توانند به صورت های زیر باشند: نفرت، بی تفاوتی، عدم حمایت و یا انتقاد.

این موضوع می تواند سبب دلخوری شما شود؛ آرزوهای تان را بر باد دهد؛ روحیه شما را تضعیف کند یا حتی موجب ایجاد واکنشی عصبی گردد. اما من از شما خواهش می کنم که به حرف من توجه کنید: افرادی که تلاش می کنند زمانی که شما در مسیر کسب موفقیت هستید، شما را به زمین بزنند، ارزش ناراحتی ندارند.

در عوض، اجازه دهید که نفرت، بی تفاوتی و انتقاد شما را تقویت کنند. اجازه دهید که روح و روان تان برانگیخته شده و از این قدرت برای ادامه مسیر خود استفاده کرده و به موفقیت های مورد نظر خود دست پیدا کنید.

با توجه به تجربه های خود می دانم زمانی که کاری غیر متعارف انجام می دهید و یا ضد “هنجار” جامعه عمل می کنید، با واکنش های مختلفی مواجه می شوید که بسیاری از آنها شامل افکار منفی می باشند.

به جای آنکه تسلیم این واکنش های منفی شوید، اجازه دهید که به شما انگیزه بدهند. تمام نیروی خود را جمع کنید تا بر این نفرت پیروز شوید. فردی باشید که در این جهان به نفرت توجه نشان نمی دهد.

انرژی منفی دیگران ، کسب موفقیت ، افکار منفی

انرژی منفی دیگران

هرچند، حرف از عمل آسان تر است. اما به این موضوع فکر کرده و انرژی منفی دیگران را به عنوان تایید و تصدیقی بر این امر بدانید که شما در مسیر درست قرار گرفته اید.

اغلب زمانی که افراد به خاطر کاری که انجام می دهید از شما متنفر می شوند یا به خاطر دنبال کردن آرزوهایتان شما را مورد نقد قرار می دهند، این امر نشان دهنده نوعی کمبود و فقدان در زندگی خود آنها می باشد. دوباره تاکید می کنم اجازه دهید این نفرت شما را تقویت کند. بگذارید انتقاد، افکار منفی و بی تفاوتی شامل حال آنها شود.

چطور می توان بر نفرت پیروز شده و از آن برای دستیابی به کسب موفقیت استفاده کرد؟

با ۳ راهکار زیر می توانید بر نفرت پیروز شوید:

اجازه دهید که نفرت از لحاظ احساسی شما را قدرتمند سازد

هنگامی که ما با انتقاد شدیدی رو به رو می شویم، باعث می شود که احساس حقارت و ناتوانی کرده و درباره شیوه زندگی خود تردید کنیم. از این موضوع به نفع خود استفاده کنید. اجازه دهید انرژی منفی دیگران شما را از لحاظ احساسی قدرتمند سازد. همانطور که قبلا گفته شد: مهم نیست که چه کاری انجام بدهید یا انجام ندهید، همیشه کسی هست که به شما ایراد خواهد گرفت. بنابراین، آنچه را که می خواهید انجام دهید، مهم نیست که دیگران چه خواهند گفت.

مطلب مرتبط:  چگونه در زندگی تغییر ایجاد کنیم ؟

در هر صورت، بر نفرت پیروز شوید و از انرژی منفی دیگران برای پوست کلفت تر شدن خودتان استفاده کنید. لازم نیست به آنها ثابت کنید که اشتباه می کنند، در عوض این مزاحمان را از ذهن خود خارج کنید. هیچ کس حق ندارد شما را مورد آزار و اذیت قرار داده و رویاهای موفقیت تان را نابود کند.

نفرت می تواند به شما انگیزه دهد تا به روشنی خواسته های خود را مشخص کنید

مخالفان از انرژی منفی خود برای بازیچه قرار دادن شما استفاده می کنند تا شما را به فردی عادی و معمولی تبدیل کنند. بگذارید این موضوع اشتیاق شما به کسب موفقیت ، به منحصر فرد بودن، و دستیابی به رویاهایتان را تقویت کند. اما برای کسب موفقیت ، شما باید یک کار را به طور مداوم انجام دهید: مشخص کنید که چه می خواهید و چرا آن را می خواهید.

زمانی که برایتان مشخص شد که چه چیز می خواهید و چرا، دیگر هیچ چیز نمی تواند شما را متزلزل سازد. شما نیازی ندارید که به دیگران، رویاها و آرزوهای خود را توضیح دهید. در عوض آنها را در عمل نشان دهید.

این شفاف سازی مهمترین پایه و مبنای کار شما بوده و بهترین دفاع در برابر نفرت، بی تفاوتی و انتقادهای زننده می باشد. زمانی که خود ندانید چه چیزی می خواهید و چرا آن را می خواهید، مخالفان تان راهی برای متزلزل کردن شما پیدا خواهند کرد.

پایه و مبنای باور خود را با چشم اندازی روشن، استحکام ببخشید. دیدگاه های خود را به طور مرتب مورد بازبینی قرار دهید. هر هفته اهداف خود را بازنگری کنید، هر روز صبح آنها را مرور کنید و بدانید زمانی که شرایط سخت می شوند، بهترین کاری که می توانید انجام دهید آن است که بر نفرت پیروز شوید و به خود اطمینان داشته باشید.

اجازه دهید که نفرت شما را متواضع تر کند

نفرت حسی شوم و خصمانه است. نگرش و افکار منفی مسری می باشند.

برای تغییر و پیروزی بر نفرت باید به نوعی کاتالیزور باشید. زمانی که با افکار منفی مواجه می شوید، اجازه دهید که شخصیت واقعی­تان با تواضع کامل نمایان شود. توجه داشته باشید که این امر بخشی از روند کار می باشد؛ این نیز بگذرد و زمانی که آن را انجام دهید در آن بهتر خواهید شد.

مطلب مرتبط:  چگونه در زندگی تغییر ایجاد کنیم ؟

اگر تردیدی به خود راه دادید، بهترین واکنش این است که هیچ واکنشی نشان ندهید. اجازه ندهید که احساسات تان بر شما غلبه کنند. در عوض، باور داشته باشید که این مانع و مشکلی است که باعث قوی تر و انعطاف پذیر تر شدن شما در آینده می شود.

در هر شرایطی همیشه تجربه ای برای آموختن وجود دارد. وقتی با نفرت مواجه می شوید از خود سوال کنید: هدف از این تجربه چیست؟ چه درسی از آن می توانم یاد بگیرم؟

اگر هنوز نمی دانید که چطور بر نفرت پیروز شوید، این طور تصور کنید که:

اکثر افرادی که به نفرت میدان می دهند به احتمال زیاد هرگز به موفقیت هایی که مد نظر شما است، دست نخواهند یافت. چرا؟ جواب آن ساده است. زمانی که شما آکنده از نفرت هستید، غیر ممکن است که بتوانید کارهای مهمی در زندگی خود انجام دهید. زمانی که شما نفرت را پخش می کنید، انرژی و وقت گرانبهای خود را هدر داده و جزء آن دسته از افراد نیز نخواهید بود که به دیگران کمک می کنند.

مهم است که به یاد داشته باشیم نفرت آسیب وارد می کند. بدون شک، در معرض نفرت قرار گرفتن به شما آسیب خواهد زد. اما من از شما می خواهم تا جایی که می توانید در برابر آن مقاومت کنید. نفرت احساسی است که می آید و می رود. شما همیشه بدون چنین حسی شرایط بهتری خواهید داشت.

کلام آخر

زمانی که شما مسیر موفقیت را طی می کنید، با نفرت، بی تفاوتی و انتقاد مواجه خواهید شد. آن ها را به عنوان تعریف و تحسین در نظر بگیرید. شما به اندازه کافی خلاقیت دارید که بتوانید این کار را انجام دهید. شما منحصر به فرد و واقعی هستید. شما خواهان این هستید که متفاوت باشید و از منافع خود دفاع کنید.

اجازه دهید که نفرت شما را تقویت کند. اجازه دهید که روح و روان تان برانگیخته شده و از این قدرت برای ادامه مسیر خود استفاده کنید. نفرت ابزاری است که می توان از آن برای افزایش توانایی های خود در مواجه با ناملایمات و سختی ها استفاده کرد.

بر نفرت پیروز شوید. برای این کار از انرژی منفی دیگران استفاده کنید.

انرژی منفی دیگران : انگیزه ای برای کسب موفقیت

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

everydaypowerblog.com

انرژی منفی دیگران ، کسب موفقیت ، افکار منفی

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

Subscribe
اطلاع رسانی برای :
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها