معرفی بهترین سایت ها جهت انجام تست سرعت اینترنت

تست سرعت اینترنت

تست سرعت اینترنت : اگر اتصال اینترنت شما کند به نظر می آید، اولین گام آن است که با استفاده از تست سرعت، آن را ارزیابی کنید. تست سرعت اینترنت می تواند به شما نشان می دهد که چه مقدار پهنای باند در حال حاضر در دسترس شما است.روش تست سرعت اینترنت استفاده از سایت هایی است که بدین منظور ساخته شده اند.

تست سرعت اینترنت برای اثبات این که پهنای باند ISP که بابت آن پول پرداخت می کنید واقعی است ، عالی می باشد.پهنای باند خود را با یک یا چند سایت تست سرعت اینترنت رایگان تست کنید و سپس اطلاعات آن را با اینترنت پر سرعت که برای آن ثبت نام کرده اید مقایسه کنید.

سایت تست سرعت اینترنت ، سامانه تست سرعت اینترنت ،  تست دقیق سرعت اینترنت ، تست سرعت اینترنت موبایل ، 

تست سرعت اینترنت

بهترین سایت تست سرعت اینترنت ، تست سرعت واقعی اینترنت ، روش تست سرعت اینترنت ،

نکته: بهترین سایت تست سرعت اینترنت بین شما و هر وبسایتی است که شما استفاده می کنید می باشد ، اما این سایت ها باید یک ایده کلی از پهنای باند در دسترس برای شما را داشته باشند.

تست سرعت هاست اینترنت

تست سرعت اینترنت شما بین شما و ارائه دهندگان خدمات اینترنت بهترین راه است اگر شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک استدلال به ISP خود در مورد اتصال اینترنت آهسته هستید.در حالی که ممکن است برخی از تست های  عمومی اینترنتی که در پایین لیست شده اند از لحاظ فنی دقیق تر باشند، اما ممکن است مشکل سخت افزاری برای ISP شما باشد که سرعت سرویس اینترنتی شما آنگونه که باید نیست.

در اینجا سایت های اینترنتی تست سرعت اینترنت ، برای تعدادی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی محبوب آورده شده است:

 • Armstrong Internet Speed Test
 • AT&T High Speed Internet Speed Test
 • CableOne
 • Cablevision 
 • CCI
 • CenturyLink Broadband Speed Test
 • Charter Speed Test
 • Comcast Speed Test
 • Cox Internet Speed Test
 • Fios Speed Test
 • FrontierNet Network Speed Test
 • GCI Speed Test
 • Midcontinent Speed Test
 • Optimum
 • Quest Broadband Speed Test
 • RCN Performance Tests
 • SKYBEAM Speed Test
 • Spectrum Speed Test
 • SureWest Internet Speed Test
 • TDS Telecommunications Speed Test
 • Time Warner Cable Speed Test
 • USI Wireless Speed Test
 • Verizon FiOS Speedtest
 • Wave Broadband
 • WOW! Speed Test
 • XFINITY Speed Test
 • Zoom Internet Speed Test

سرویس های مبتنی بر سرعت اینترنت :

امروزه یکی از دلایل اصلی تست سرعت این است که اطمینان حاصل کنید که برای سرویس هایی مانند Netflix، Hulu، HBO GO / NOW و غیره به اندازه کافی سریع است.

در حال حاضر، Fast.com در  Netflix تست سرعت قابل توجهی از سرویس های اختصاصی است. سرعت دانلود را با اتصال بین دستگاه شما و سرورهای Netflix اندازه گیری می کند.

نکته مهم: آزمایشاتی مثل این روش خوبی برای آزمایش پهنای باند عمومی شما نیستند، اما روش دقیقی برای آزمایش پهنای باند برای یک سرویس خاص هستند که به آنها اهمیت زیادی داده می شود.

SpeedOf.Me سایت تست سرعت اینترنت :

تست سرعت اینترنت

speedof.me همه چیز را  در نظر گرفته است و  بهترین سایت تست سرعت اینترنت مستقل از ISP است.بهترین چیز در مورد این سامانه تست سرعت اینترنت این است که از طریق HTML5، که با مرورگر سازگار است و به جای فلش یا جاوا، دو افزونه دارد که باید از قبل آن را نصب کرده باشید، کار میکند.این باعث می شود SpeedOf.me در اکثر رایانه ها سریع تر بارگذاری شود و تقریبا دقیق تر باشد.

SpeedOf.Me بیش از ۸۰ سرور در سراسر جهان استفاده می کند و تست سرعت واقعی اینترنت شما از سریع ترین و قابل اعتماد ترین در زمان داده شده اجرا می شود.

پشتیبانی از HTML5 نیز به این معنی است که SpeedOf.Me به خوبی در مرورگرهای موجود در دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها کار می کند، و بعضی از آنها که از فلش پشتیبانی نمی کند، مانند Safari در آیفون.

TestMy.net تست دقیق سرعت اینترنت :

TestMy.net برای استفاده آسان است، اطلاعات زیادی در مورد چگونگی کارکرد آن فراهم می کند و از HTML5 استفاده می کند، به این معنی که به خوبی(و سریع) در دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ اجرا می شود.

Multithreading برای تست دقیق سرعت اینترنت شما در برابر چند سرور در یک زمان برای یک نتیجه پشتیبانی می کند، یا شما می توانید فقط یک سرور را از تعداد انگشت شماری که در دسترس هستند، انتخاب کنید.نتایج تست سرعت می تواند به عنوان یک گراف، تصویر یا متن به اشتراک گذاشته شود.

یکی از چیزهای قابل توجه در مورد TestMy.net این است که تمام اطلاعات مقایسه ای را فراهم می کند. علاوه بر اینکه سرعت دانلود و آپلود خودتان نمایش داده می شود، همچنین سرعت شما در مقایسه با میانگین تست کنندگان از ISP، شهر و کشور شما را نشان میدهد.

Speedtest.net تست سرعت واقعی اینترنت :

تست سرعت اینترنت

Speedtest.net احتمالا شناخته شده ترین سایت تست سرعت اینترنت است. این سایت سریع، رایگان است و یک لیست عظیمی از مکان های تست جهانی در اختیار شما قرار می دهد، که برای نتایج، دقیق تر از حد متوسط است.

Speedtest.net همچنین تمام تست های سرعت اینترنت که شما انجام می دهید را نگه می دارد و یک نتیجه گرافیکی جذاب ارائه می دهد که می توانید به صورت آنلاین آن را به اشتراک بگذارید.

برنامه های موبایل برای iPhone، Android و Windows نیز در Speedtest.net در دسترس هستند، به شما این امکان را می دهد که  تست سرعت اینترنت موبایل خود با اتصال به سرورشان  را انجام دهید. نزدیک ترین سرور تست اینترنتی به طور خودکار بر اساس آدرس IP شما محاسبه می شود.

Speedtest.net توسط Ookla، که یکی از بزرگترین ارائه دهنده تکنولوژی تست سرعت به سایر سایت های تست سرعت اینترنت، اجرا می شود. اطلاعات بیشتر در مورد Ookla در پایین صفحه را ببینید.

 Bandwidth Place سامانه تست سرعت اینترنت  :

Bandwidth Place یکی دیگر از گزینه های بهترین سایت تست سرعت اینترنت با حدود ۲۰ سرور در سراسر جهان است.همانند  ،Bandwidth Place ،speedof.me با استفاده از HTML5 کار می کند، به این معنی که انتخاب خوبی برای تست سرعت اینترنت موبایل از مرورگر تلفن همراه شما خواهد بود.

تست سرعت با Speakeasy :

با تست پهنای باند Speakeasy شما می توانید سرعت اینترنت خود را از یک لیست کوتاه از مکان های سرور به صورت دستی انتخاب کنید یا به طور خودکار ، تست کنید.

تست سرعت اینترنت

 

مطلب مرتبط:  چگونه یک فایل را زیپ کنیم ؛ آموزش تصویری فشرده سازی فایل

Speakeasy ممکن است دلخواه شما باشد اگر شما به دلایلی علاقه مند به تست سرعت بین خودتان و یک منطقه خاص از ایالات متحده در مقایسه با نزدیکترین سرورهستید.

Ookla موتور و سرورها را برای Speakeasy فراهم می کند، و بسیار مشابه Speedtest.net است.

CNET یک روش تست سرعت اینترنت :

تست سرعت اینترنت CNET تست پهنای باند است که مانند سایر تستهای مبتنی بر فلش عمل می کند.

ookla و سایت های تست سرعت  :

تست سرعت اینترنت

 Speedtest.net نوعی انحصار در تست سرعت اینترنت است، احتمالا به این علت که سایت های دیگر  از تکنولوژی آن بسیار آسان استفاده کرده اند. اگر به دقت در بسیاری از وب سایت های تست سرعت به نتایج موتورهای جستجو مراجعه کنید، ممکن است متوجه شوید که لوگو Ookla در همه جا حاضر است. با این حال، بعضی از این تست های سرعت مانند برخی از تست های هاست ISP ، توسط نرم افزار عالی Ookla طراحی شده اند، اما از سرور خود به عنوان نقاط تست استفاده می کنند. در این موارد، به ویژه هنگامی که سرعت اینترنت شما در برابر آنچه که برای آن پرداخت می کنید، تست ها بهتر از Speedtest.net هستند.

تست سرعت اینترنت

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

lifewire.com

سایت تست سرعت اینترنت ، سامانه تست سرعت اینترنت ،  تست دقیق سرعت اینترنت ، تست سرعت اینترنت موبایل ، بهترین سایت تست سرعت اینترنت ، تست سرعت واقعی اینترنت ، روش تست سرعت اینترنت

 
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط