آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب با راهکارهای کاربردی

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب : یوتیوب یکی از بزرگترین وب سایت های سرویس اشتراک ویدیو می باشد. ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم ؟ در این مطلب با آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب همراه شما خواهیم بود و به این سوال که ” چطور از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم ” پاسخ خواهیم داد.

دانلود موزیک ویدیو از یوتیوب ، روش دانلود ویدیو از یوتیوب ، آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب ، نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب ، نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب ، چگونه از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

سایت دانلود ویدیو از یوتیوب ، چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب ، دانلود ویدیو از یوتیوب در اندروید ، دانلود ویدیو از یوتیوب برای اندروید ، چطور از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم

شما می توانید به آسانی دانلود موزیک ویدیو از یوتیوب را انجام داده و در هر زمانی از آنها لذت ببرید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که یکی از ۶ روش دانلود ویدیو از یوتیوب را انتخاب کنید و سپس فرمت و کیفیت خود را انتخاب کرده و شروع به دانلود موزیک ویدیو از یوتیوب در کامپیوتر کنید. نتیجه یک فایل ویدئویی معمولی است که می توانید در هر دستگاهی و در هر زمانی پخش کنید.

در اینجا ما به شما ۶ روش دانلود ویدیو از یوتیوب در ویندوز PC و گوشی اندروید به شما نشان می دهیم. همه این روش ها رایگان هستند و به آسانی با نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب آشنا خواهید شد.

روش اول :  قبل از یوتیوب SS را اضافه کنید.

این یکی از محبوب ترین روش ها در اینترنت برای دانلود ویدیوهای یوتیوب در کامپیوتر و موبایل است. برای دانلود فیلم ها، فقط نیاز به اضافه کردن “ss” قبل از “youtube” در URL خود دارید و آن را به “ssyoutube” تبدیل کنید. به عنوان مثال آدرس https://www.youtube.com/watch?v=TmprPSZFBpk را در نظر بگیرید، اکنون “ss” را اضافه می کنیم. آدرس  URL به https://www.ssyoutube.com/watch?v=TmprPSZFBpkتغییر خواهد یافت. سپس مرورگر URL را تجزیه می کند و یک پنجره مانند زیر باز می شود:

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

روش دوم  : Clip Converter

Clip Converter برنامه ای مبتنی بر وب است که نه تنها یک دانلود کننده ویدئو، بلکه یک مبدل ویدئویی است. از سایت های ویدئویی مانند Dailymotion، Vimeo، Metacafe و  MySpace نیز پشتبانی می کند. ClipConverter منحصرا  یک سایت دانلود ویدیو از یوتیوب نیست و می تواند هر ویدئویی را با استفاده از یک لینک، دانلود و تبدیل کند. لینک ویدیو را در کادر کپی کنید و یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:  تبدیل اکسل به پی دی اف به دو روش + آموزش تصویری و گام به گام

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

با ClipConverter می توانید فیلم های یوتیوب را در بسیاری از فرمت های مختلف ویدیویی و صوتی دانلود کنید و برای شما کنترل دقیقی بر کیفیت نتیجه فراهم می کند.

روش سوم : استفاده از kiss

این روش یک نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب است و فقط برای یوتیوب کار می کند. برای دانلود فیلم ها، فقط باید یک “kiss” را قبل از “Youtube” در URL خود اضافه کنید و آن را به “kissyoutube” تبدیل کنید. به عنوان مثال آدرس زیر را در نظر بگیرید. https://www.youtube.com/watch?v=TmprPSZFBpk ،  اکنون kiss را اضافه می کنیم و آدرس URL به https://www.kissyoutube.com/watch?v=TmprPSZFBpk تغییر خواهد یافت. سپس مرورگر URL را تجزیه می کند و یک پنجره مانند زیر نمایش داده می شود.

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

چگونه از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم ؟

علاوه بر سایت دانلود ویدیو از یوتیوب که با آن ها آشنا شدید می توانیم از بعضی نرم افزارها برای دانلود ویدیو استفاده کنید. در ادامه با چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب به کمک نرم افزار آشنا خواهید شد.

روش چهارم: Freemake نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب

Freemake یکی از بهترین نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب است. برای شروع دانلود، به سادگی URL ویدیو را در کلیپ بورد خود کپی کنید و روی دکمه “Paste URL” در برنامه کلیک کنید. این نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب به صورت خودکار ویدیو را شناسایی می کند و پنجره ی format/quality را باز می کند.

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

روش پنجم: استفاده از VLC Media Player

ما درباره چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب بحث کردیم. با این حال، این گزینه در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما نصب شده است. VLC به شما اجازه می دهد تا فیلم های یوتیوب را از رابط کاربری دسکتاپ خود پخش و دانلود کنید. مراحل چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب با استفاده از VLC در ادامه آمده است:
یک ویدیو در یوتیوب  پیدا کنید و URL را از نوار آدرس کپی کنید.
در VLC، به Media > Open Network Stream بروید.
لینک یوتیوب را در کادر کپی کنید و روی Play کلیک کنید.
در زیر گزینه Tools، روی codec information کلیک کنید.

مطلب مرتبط:  آموزش تصویری تغییر رمز فیس بوک

در کادری که Location را می گوید، روی بلوک متن کلیک راست کرده و روی Select All کلیک کنید. این متن را در کلیپ بورد خود کپی کنید.

به مرورگر خود برگردید و لینک را در نوار آدرس وارد کنید. این فایل منبع را به طور مستقیم در سرورهای یوتیوب باز می کند.

روی ویدیو کلیک راست کرده و Save Video As را انتخاب کنید.

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

شما همچنین می توانید کلیپ ها را هنگام پخش در VLC با فشار دادن آیکون قرمز ضبط برای خود ذخیره کنید. اگرچه با این روش مستقیما ویدیو دانلود نمی شود اما زمانی که نیاز به تهیه یک کلیپ خاص از یک ویدیو طولانی دارید، مفید خواهد بود.

روش ششم: برنامه Vidmate  دانلود ویدیو از یوتیوب در اندروید

Vidmate یک روش برای دانلود ویدیو از یوتیوب در اندروید است و یکی از برنامه های شناخته شده دانلود ویدیو از یوتیوب برای اندروید می باشد. در حال حاضر این نرم افزار برای دانلود فیلم ها و آهنگ ها از وب سایت هایی مانند Vimeo، Dailymotion، و سایر سایت های مشابه کاربرد دارد. این برنامه را دانلود کنید و جهت دانلود ویدیو از یوتیوب برای اندروید بر روی گوشی خود نصب کنید. شما می توانید هر ویدئوی یوتیوب را با کمک این برنامه دانلود کنید.

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

اکنون می دانیم که چطور از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم. کافیست یکی از روش های فوق را انتخاب کنیم تا به آسانی بتوانیم از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم.

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب 

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

prophethacker.com

دانلود موزیک ویدیو از یوتیوب ، روش دانلود ویدیو از یوتیوب ، آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب ، نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب ، نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب ، چگونه از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم  ، سایت دانلود ویدیو از یوتیوب ، چگونگی دانلود ویدیو از یوتیوب ، دانلود ویدیو از یوتیوب در اندروید ، دانلود ویدیو از یوتیوب برای اندروید ، چطور از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط