آموزش ایجاد نظرسنجی در کانال تلگرام

نحوه نظرسنجی در کانال تلگرام

چگونه در تلگرام نظرسنجی ایجاد کنیم ؟

ایجاد نظرسنجی در کانال تلگرام و همچنین در گروههای آن به وسیله ربات نظرسنجی تلگرام به راحتی امکانپذیر است. اگر مدیر و یا ادمین یک کانال تلگرامی هستید می توانید به وسیله ساخت نظرسنجی در کانال تلگرام خود یا به عبارتی رای گیری در تلگرام ، نظر اعضای کانال را در مورد یک موضوع خاص جویا شوید. به همین دلیل در ادامه قصد داریم نحوه ساخت نظرسنجی در تلگرام اعم از کانال یا گروه را به شما آموزش دهیم.

نظرسنجی در کانال تلگرام

آموزش تصویری و کامل نحوه نظرسنجی در کانال تلگرام :

ساده ترین روش ایجاد نظرسنجی در کانال تلگرام استفاده از ربات نظرسنجی تلگرام می باشد. چندین ربات نظرسنجی تلگرام مختلف وجود دارند که ربات vote@ یکی از بهترین ها بوده و امکانات جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای اینکار مراحل زیر را که در گوشی های اندروید و ios (اپل) یکسان می باشد، دنبال کنید:

۱- در قسمت سرچ تلگرام عبارت vote@ را تایپ کرده و ربات نظرسنجی تلگرام را باز کنید.

نظرسنجی در کانال تلگرام

مطلب مرتبط:  آموزش کامل ساخت استیکر تلگرام

۲- روی گزینه Start ضربه بزنید.

نظرسنجی در کانال تلگرام

۳- اکنون از شما خواسته می شود تا سوال و یا موضوعی که قصد ایجاد نظرسنجی و یا رای گیری در تلگرام راجع به آن را دارید تایپ و ارسال کنید. بعنوان مثال ما این سوال که “چقدر از مطالب کانال ما راضی هستید” را تایپ و ارسال می کنیم.

نظرسنجی در کانال تلگرام

۴- در این مرحله باید اولین پاسخ را ارسال کنید. پس از ارسال پاسخ اول، دومین پاسخ و به همین ترتیب سوال نظرسنجی شما به هر میزان که پاسخ داشته باشد آنها را یکی یکی تایپ و ارسال نمایید. ما بعنوان مثال به ترتیب “زیاد” ، “متوسط” و “کم” را تایپ و ارسال می کنیم.

نظرسنجی در کانال تلگرام

۵- پس از ارسال تمام پاسخها برای اتمام مراحل ایجاد گزینه ها، در پیام آخری که توسط ربات نظرسنجی تلگرام برای شما ارسال می شود، روی done/ ضربه بزنید. همچنین می توانید بجای اینکار، خودتان done/ را تایپ و ارسال کنید.

نظرسنجی در کانال تلگرام

مطلب مرتبط:  آموزش دیلیت اکانت تلگرام - حذف کامل اکانت تلگرام

۶- اکنون نظرسنجی در تلگرام شما ایجاد شده است. برای قرار دادن نظرسنجی در کانال و یا گروه تلگرامی خود روی Publish poll ضربه زده و آن را فوروارد کنید.

نظرسنجی در کانال تلگرام

۷- ملاحظه می کنید که ایجاد نظرسنجی در کانال تلگرام شما به پایان رسیده و اعضای کانال می توانند با انتخاب یکی از گزینه ها نظر خود را اعلام کنند.

به این ترتیب در پاسخ به این سوال که چگونه در تلگرام نظرسنجی ایجاد کنیم ، با انجام مراحل فوق به راحتی می توانید ساخت نظرسنجی در کانال تلگرام را خودتان انجام دهید.

نحوه نظرسنجی در کانال تلگرام

نحوه نظرسنجی در کانال تلگرام ، ساخت نظرسنجی در کانال تلگرام ، چگونه در تلگرام نظرسنجی ایجاد کنیم ، نظرسنجی در تلگرام ، رای گیری در تلگرام ، ربات نظرسنجی تلگرام ، ایجاد نظرسنجی در کانال تلگرام ، نحوه ساخت نظرسنجی در تلگرام

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط