پیشنهاد خلایق

آموزش کامل ساخت اکانت توییتر

نحوه ساخت اکانت توییتر

چگونه در توییتر ثبت نام کنیم ؟

امروزه توییتر یکی از بهترین شبکه های اجتماعی با میلیون ها کاربر در سراسر جهان است که از آن بصورت روزانه استفاده می کنند. شما به وسیله ساخت اکانت توییتر می توانید به این شبکه جهانی پیوسته و مطالب خود را در آن به اشتراک بگذارید. روش ساخت اکانت توییتر کار چندان پیچیده ای نبوده و شما با چند گام ساده می توانید اقدام به ثبت نام در توییتر نمایید.

چگونه در توییتر ثبت نام کنیم  ، ورود به توییتر ، عضویت در توییتر ، ثبت نام در توییتر بدون شماره تلفن ، ثبت نام در توییتر ، روش ساخت اکانت توییتر

ساخت اکانت توییتر

مطلب مرتبط:  آموزش کامل ساخت استیکر تلگرام

بنابراین با طریقه ساخت اکانت توییتر در ادامه با ما باشید.

آموزش تصویری نحوه ساخت اکانت توییتر :

۱- ابتدا وب سایت www.twitter.com را در مرورگر خود باز کنید. سپس جهت ثبت نام در توییتر روی Sign up کلیک کنید.

ساخت اکانت توییتر

۲- اکنون در کادر Full name اسم خود را وارد کنید. سپس در کادر Phone or Email شماره موبایل خود و یا اگر تصمیم به ثبت نام در توییتر بدون شماره تلفن را دارید آدرس ایمیل یا جیمیل خود را وارد کنید. در نهایت در کادر Password یک رمز عبور برای اکانت خود تعیین کرده و روی Sign up کلیک کنید.

ساخت اکانت توییتر

۳- در مرحله بعد از شما خواسته می شود برای امنیت بیشتر هنگام ورود به توییتر ، شماره موبایل خود را وارد کنید. جهت عضویت در توییتر با شماره ایران، از لیست کشورها ایران را نتخاب کرده و سپس شماره موبایل خود را بدون صفر در کادر Phone number وارد نموده و روی Next کلیک کنید. همچنین اگر می خواهید ثبت نام در توییتر بدون شماره تلفن انجام دهید در این مرحله فقط روی Skip کلیک کنید.

ساخت اکانت توییتر

۴- در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کرده باشید یک sms به شماره شما ارسال می شود که حاوی یک کد است. این کد را در کادر Your code وارد نموده و روی Submit کلیک کنید. اگر شماره موبایل خود را در مرحله قبل وارد نکرده باشید لازم به گذراندن این مرحله نخواهد بود.

ساخت اکانت توییتر

مطلب مرتبط:  آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام - حذف کامل اکانت اینستاگرام

۵- اگر ثبت نام عضویت در توییتر را با ایمیل انجام داده باشید، یک ایمیل به آدرس شما ارسال می شود. آن را باز کرده و جهت تایید اکانت خود روی Confirm now کلیک کنید.

ساخت اکانت توییتر

۶- حال ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و روی Log in کلیک کنید تا مراحل ساخت اکانت توییتر به پایان برسد و ورود به توییتر را برای اولین بار انجام دهید.

ساخت اکانت توییتر

بنابراین در پاسخ به این سوال که چگونه در توییتر ثبت نام کنیم ، به راحتی می توانید طریقه ساخت اکانت توییتر را با انجام مراحل فوق خودتان انجام دهید.

نحوه ساخت اکانت توییتر

نحوه ساخت اکانت توییتر ، چگونه در توییتر ثبت نام کنیم ، طریقه ساخت اکانت توییتر ، ورود به توییتر ، عضویت در توییتر ، ثبت نام در توییتر بدون شماره تلفن ، ثبت نام در توییتر ، روش ساخت اکانت توییتر

مطالب مرتبط