حل مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰

رفع مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰

از جمله مشکلاتی که گاهی ممکن است برای کاربران ویندوز به وجود آید، مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰ می باشد. شرکت مایکروسافت راه حلی را برای رفع این مشکل اندیشیده است. سیستم عامل ویندوز ۱۰ هنوز یک سیستم عامل کامل نیست و شما ممکن است ویندوز ۱۰ خود را آپدیت کرده و با مشکل جدیدی روبرو شوید.

یکی از رایجترین آنها، مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰ است که زمانی روی آن کلیک می کنید، منوی استارت عمل نمی کند.

مشکلات ویندوز ۱۰ ، مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰ ، باز نشدن استارت در ویندوز ۱۰ ، قفل شدن منوی استارت در ویندوز ۱۰

مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز 10

در ادامه با حل مشکل باز نشدن استارت در ویندوز ۱۰ همراه ما باشید.

آموزش حل مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰ :

اگر با مشکل قفل شدن منوی استارت در ویندوز ۱۰ مواجه بوده و راه حل های رایج مثل بررسی برای آپدیت جدید سیستم عامل ویندوز (Settings > Update & security > Windows Update > Check for updates) و یا ریاستارت کردن کامپیوتر امتحان کرده و جواب نگرفته اید، زمان آن رسیده از راه حل جدید شرکت مایکروسافت استفاده کنید.

برای این منظور ابتدا باید از سایت مایکروسافت فایلی را برای عیب یابی و رفع مشکل دانلود کنید.کافی است به لینک زیر رفته تا به صفحه مورد نظر برای دانلود فایل ارجاع داده شوید.

https://support.microsoft.com/en-us/help/12385/windows-10-troubleshoot-problems-opening-start-menu-cortana

فایل عیب یاب را دانلود و آن را نصب و اجرا کنید، یک پنجره جدید مانند عکس زیر باز می شود و فقط کافی است روی next کلیک کنید. در نهایت ویندوز را ریاستارت یا راه اندازی مجدد نمایید.

مطلب مرتبط:  ترفند رمزگذاری روی فلش مموری در ویندوز 10

مشکلات ویندوز 10

بله به همین سادگی بود. حالا با راه اندازی مجدد ویندوز خود، شما دیگر با مشکل قفل شدن منوی استارت در ویندوز ۱۰ مواجه نبوده و به راحتی توانسته اید یکی از مشکلات ویندوز ۱۰ یعنی باز نشدن استارت در ویندوز ۱۰ را برطرف سازید.

اما اگر هنوز مشکلتان برطرف نشده است، شرکت مایکروسافت پیشنهاد کرده که حساب کاربری ویندوز خود را تغییر داده و یا اینکه ویندوز ۱۰ جدیدی مجددا نصب نمایید.

رفع مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

cnet.com

مشکلات ویندوز ۱۰ ، مشکل باز نشدن منوی استارت در ویندوز ۱۰ ، باز نشدن استارت در ویندوز ۱۰ ، قفل شدن منوی استارت در ویندوز ۱۰

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

Subscribe
اطلاع رسانی برای :
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها