پیشنهاد خلایق

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام – حذف کامل اکانت اینستاگرام

نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام

چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنیم ؟

اگر تصمیم گرفته اید به هر دلیلی دیگر از اینستاگرام (instagram) استفاده نکنید، می توانید اقدام به دیلیت اکانت اینستاگرام خود کنید. فقط بخاطر داشته باشید که پس از حذف کامل اکانت اینستاگرام تمامی عکسها، فیلم ها، کامنت ها و فالوورهای شما به صورت دائمی حذف خواهند شد. اما اگر فقط می خواهید برای مدت کوتاهی از اینستاگرام استفاده نکنید، بهتر است به طور موقت حساب کاربری خود را غیرفعال کنید.

مطلب مرتبط:  آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام در چند گام ساده

نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام ، روش حذف اکانت اینستاگرام ، چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنیم ، حذف کامل اکانت اینستاگرام ، حذف دائمی اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

نکته دیگر اینکه پس از حذف دائمی اکانت اینستاگرام ، بعدها اگر خواستید به اینستاگرام بازگردید دیگر نمی توانید با این نام کاربری (username) که قصد حذف آن را دارید مجددا ثبت نام کنید. با در نظر گرفتن تمامی این نکات اگر قصد حذف اکانت اینستاگرام خود را دارید در ادامه با آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام با ما باشید.

آموزش تصویری نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام :

۱- جهت حذف اکانت اینستاگرام خود نمی توانید از داخل نرم افزار اینستاگرام گوشی اقدام کنید. بنابراین در مرورگر اینترنت خود لینک زیر را باز کنید:

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent

۲- با وارد کردن یوزرنیم و پسورد خود و سپس کلیک روی Log in وارد حساب اینستاگرام شوید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

۳- از منوی کشویی کنار ?Why are you deleting your account یکی از گزینه ها را که دلیل حذف دائمی اکانت اینستاگرام شما می باشد، انتخاب کنید. بعنوان مثال می توانید Something else را انتخاب نمایید. همچنین در کادر روبری re-enter your password مجددا پسورد اینستاگرام خود را وارد کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

۴- در نهایت جهت حذف کامل اکانت اینستاگرام خود روی Permanently delete my account کلیک کنید تا مراحل به پایان برسد.

بنابراین در پاسخ به این سوال که چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنیم ، با طی مراحل فوق می توانید طریقه و روش حذف اکانت اینستاگرام را خودتان به راحتی انجام دهید.

مطلب مرتبط:  آموزش دیلیت اکانت تلگرام - حذف کامل اکانت تلگرام

نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

help.instagram.com

نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام ، روش حذف اکانت اینستاگرام ، چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنیم ، حذف کامل اکانت اینستاگرام ، حذف دائمی اکانت اینستاگرام

۳۷۰۴۵۲۶۲۳۱۴۹۲۴۲

مطالب مرتبط