کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل با کمک نرم افزار

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل : معرفی چند اپلیکیشن

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل : ما قصد داریم یک مقاله جالب در مورد کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید به اشتراک بگذاریم. این مطلب را بخوانید تا در مورد کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق اینترنت اطلاعاتی کسب کنید. شما فقط باید بر روی گوشی هوشمند خود کلیک کنید، در این صورت مکان نمای کامپیوتر به طور مداوم حرکت می کند و شما می توانید کار های کامپیوتری خود را با استفاده از گوشی های هوشمند لمسی خود انجام دهید.
این مطلب درباره برخی از ترفند های گوشی های هوشمند جهت کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل است. ما همچنین در مورد روش کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق وای فای بحث خواهیم کرد. واقعا جالب است که یک دستگاه کنترل از راه دور داشته باشید که همه دستگاههای خود را تنها با نشستن در یک جا کنترل کنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل ، نرم افزار کنترل کامپیوتر با موبایل ، کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید ،

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق وای فای ، کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید با بلوتوث ، کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق اینترنت

کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق اینترنت

گوگل برنامه ای به Chrome Remote Desktop را راه اندازی کرده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید از طریق یک دستگاه هوشمند مانند رایانه، گوشی هوشمند و یا تبلت به راحتی به کامپیوتر خود در هر مکانی که هستید دسترسی پیدا کنید. آیا همین افزونه برای مرورگر گوگل کروم به شما اجازه می دهد بین دو دستگاه ارتباط برقرار کنید؟

مراحل کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل:

فقط مراحل زیر را دنبال کنید تا به لپتاپ یا رایانه خود با استفاده از گوشی هوشمند دسترسی کامل داشته باشید.

گام اول: برنامه Chrome Remote Desktop را بر روی گوشی هوشمند خود دانلود و نصب کنید. اکنون برنامه را باز کنید. برچسبی را در بالای برنامه خواهید دید. شما باید وارد حساب گوگل خود شوید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

گام دوم: تا به این مرحله هیچ کامپیوتری وجود نخواهد داشت، زیرا تا این زمان هیچ کامپیوتری را تنظیم نکرده اید. اکنون گوگل کروم را از رایانه خود باز کنید و افزونه Chrome Remote Desktop را نصب کنید. افزونه به مرورگر کروم شما اضافه خواهد شد و اکنون برنامه هایی در نوار وظیفه (در پایین صفحه) مشاهده خواهید کرد.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

مرحله سوم: روی آن کلیک کنید تا تمام برنامه هایی را که در کروم نصب کرده اید مشاهده کنید. روی نماد Chrome Remote Desktop کلیک کنید. در حال حاضر روند نصب و راه اندازی آغاز خواهد شد و یک نرم افزار برای کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل به طور خودکار در کامپیوتر شما دانلود می شود، فقط آن را نصب کنید و بر روی get started برای دسترسی به کامپیوتر از هر مکانی کلیک کنید.

مطلب مرتبط:  ریکاوری تصاویر حذف شده از کارت حافظه

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

مرحله چهارم: حالا شما باید یک رمز برای کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید تنظیم کنید و بعد از آن روی enable the feature کلیک کنید. اکنون به برنامه تلفن همراه خود بروید و بر روی علامت refresh در سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید تا رایانه خود را در یک لیست ببینید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

 

مرحله پنجم : روی آن کلیک کنید و رمز خود را وارد کنید. اکنون به صفحه کامپیوتر خود دسترسی خواهید داشت.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

مرحله ششم : شما وارد کامپیوتر شدید. حالا شما می توانید هر کاری را با گوشی هوشمند خود بر روی کامپیوتر انجام دهید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

استفاده از Teamviewer: Remote Control

شما می توانید با استفاده از TeamViewer برای کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل استفاده کنید. برنامه های کنترل از راه دور برای آندروید، iOS، ویندوز ۱۰ موبایل، ویندوز ۱۰ دسکتاپ، ویندوز فون ۸.۱، ویندوز RT  ۸.۱ وجود دارد. از دستگاه تلفن همراه خود برای ارائه پشتیبانی یا نظارت از راه دور به یک رایانه استفاده کنید.

مرحله اول: اول از همه، Teamviewer: Remote Control را بر روی دستگاه Android خود دانلود کنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

مرحله دوم: حالا TeamViewer را بر روی رایانه خود دانلود کنید و آن را اجرا کنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

مرحله سوم: حالا شما باید در آندروید ID شریک (دسکتاپ) خود را به منظور کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید وارد کنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

 

مرحله چهارم: پس از آن، از شما درخواست رمز عبور می شود، به سادگی رمز عبور نشان داده شده در برنامه دسکتاپ خود را وارد کنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

مرحله پنجم: اکنون صفحه ای در برنامه Android نمایش داده می شود که به شما اطلاعاتی در مورد نحوه کنترل اشاره گر  می دهد. رویCONTINUE ضربه بزنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

حالا شما می توانید تمام صفحه کامپیوتر خود را بر روی گوشی آندروید خود ببینید. شما می توانید کامپیوتر خودتان را  کنترل کنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

بهترین نرم افزار ها برای کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید

مورد اول : KiwiMote

KiwiMote  یکی از بهترین نرم افزار کنترل کامپیوتر با موبایل است که می توانید روی گوشی هوشمند اندرویدی خود داشته باشید. این اپلیکیشن اساسا کاربران را قادر به کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق وای فای می سازد. این برنامه  تمام نسخه های آندروید از ۴.۰.۱ به بالا را پشتیبانی می کند. کاربران فقط نیاز به نصب KiWiMote را بر روی دسکتاپ یا لپ تاپ خود دارند. این برنامه اجازه می دهد تا کاربران از طریق وای فای روتر و یا هات اسپات کامپیوتر را کنترل کنند. کاربران فقط نیاز به اسکن کد QR نمایش داده شده در کامپیوتر با کمک دستگاه اندروید برای اتصال به کامپیوتر دارند.

مطلب مرتبط:  افزایش عمر باتری آندروید با چند روش ساده

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

مورد دوم : Unified Remote

یکی از محبوب ترین نرم افزار کنترل کامپیوتر با موبایل ، نرم افزار Unified Remote است. این یک برنامه کنترل از راه دور برای کامپیوتر شما است و امکان کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید با بلوتوث و یا وای فای را فراهم می کند.

این برنامه از روش  KiWiMote برای کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل استفاده می کند. شما باید برنامه را برای کنترل کامپیوتر با کمک دستگاه اندروید دانلود کنید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل
مورد سوم : PC Remote

این یکی دیگر از نرم افزار سبک و ساده است که در ویندوز XP، ویندوز ۷، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ اجرا می شود. PC Remote میتواند برای کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید با بلوتوث و یا  از وای فای استفاده کند. شما باید برنامه را روی دسکتاپ خود  دانلود کنید.

این برنامه ویژگی های بسیاری دارد. برخی از ویژگی های مفید  کنترل صفحه کلید، ماوس و … است. این برنامه همچنین دارای یک ویژگی دسکتاپ از راه دور است که به کاربران اجازه می دهد تا صفحه نمایش دسکتاپ خود را در زمان واقعی مشاهده کنند و آن را با ورودی لمسی کنترل کنند.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

با استفاده از این روش ها ، شما به راحتی می توانید با استفاده از اتصال اینترنتی و از طریق حساب های گوگل خود در هر دو دستگاه، به هرکدام از رایانه های خود دسترسی پیدا کنید. این روش برای اجرا بسیار ساده و قابل اطمینان است و شما می توانید دسترسی کامل به کامپیوتر خود داشته باشید و نیازی به نشستن در مقابل کامپیوتر ندارید.

فراموش نکنید که این مطلب را به اشتراک بگذارید و اگر در هر مرحله با مشکل مواجه شدید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

techviral.net

کنترل کامپیوتر از راه دور با موبایل ، نرم افزار کنترل کامپیوتر با موبایل ، کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید ، کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق وای فای ، کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید با بلوتوث ، کنترل کامپیوتر با گوشی اندروید از طریق اینترنت

/control-your-pc-using-android
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

Subscribe
اطلاع رسانی برای :
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها