تبدیل عکس به کارتون با روش های آسان

آشنایی با روش های تبدیل عکس به کارتون

در این مقاله ما روشی برای تبدیل عکس به کارتون  به شما معرفی خواهیم کرد که از طریق آن می توانید عکس های خود را به راحتی و  بدون استفاده از فتوشاپ به کارتون تبدیل کنید. بنابراین، همراه ما باشید تا یاد بگیریم که چگونه عکس خود را کارتونی کنیم ؟

بسیاری از ابزاری های ویرایش تصویر، اپلیکیشن ها و یا نرم افزارهایی وجود دارد که شما می توانید برای هدف خاصی با کمک لایه ها، افکت ها و … برای ویرایش تصاویر استفاده کنید. بسیاری از برنامه ها در اینترنت فقط امکاناتی مانند اعمال جلوه ها و انجام بعضی از ویرایش های پایه را ارائه می دهند اما هیچ کدام از این برنامه ها همانند فتوشاپ بسیار قدرتمند نیستند که کمک کنند تا هر نوع ویرایشی را با عکس انجام دهید. احتمالا شما نمی خواهید با فتوشاپ تبدیل عکس به کارتون را انجام دهید، اما می دانید که این ویرایش در نوع خاصی از نرم افزار انجام می شود. نگران نباشید زیرا هنوز هم می توانید عکس های خود را به کارتون تبدیل کنید. برای آشنایی با روش تبدیل عکس به کارتون اندروید و تبدیل عکس به کارتون آنلاین ادامه مطلب را بخوانید.

تبدیل عکس به کارتون اندروید ، برنامه تبدیل عکس به کارتون ، تبدیل عکس به کارتون آنلاین ،

تبدیل عکس به کارتون

نرم افزار تبدیل عکس به کارتون ، ساخت عکس کارتونی ، چگونه عکس خود را کارتونی کنیم ، عکس به کارتون ، نرم افزار تبدیل عکس به شخصیت کارتونی

تبدیل عکس به کارتون اندروید با استفاده از Befunky

مرحله ۱: این یک نرم افزار تبدیل عکس به کارتون شگفت انگیز است که به کاربران امکان می دهد تا تصاویر را به کارتون تبدیل کنند.

مرحله ۲. این تبدیل از طریق اعمال اثر کارتونی به عکس توسط نرم افزار تبدیل عکس به شخصیت کارتونی به طور اتوماتیک انجام می شود، فقط یکبار کلیک کنید تا نرم افزار تبدیل عکس به کارتون یک عکس شگفت آور متفاوت به شما ارائه کند که افکت کارتونی به آن اضافه شده است.

مطلب مرتبط:  حل مشکل روشن نشدن وای فای گوشی سامسونگ

تبدیل عکس به کارتون

مرحله ۳. برای کار با این برنامه، ابتدا تصویر را در برنامه آپلود کنید یا از طریق وبکم یک عکس بگیرید. سپس از لیست موجود افکت pencil effect یا colored cartoon را انتخاب کنید. به زودی به عکس اعمال خواهد شد.

مرحله ۴. این نرم افزار تبدیل عکس به شخصیت کارتونی علاوه بر افکت اعمال شده ، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که می توانید به عکستان اعمال کنید.

تبدیل عکس به کارتون

شما می توانید از این برنامه یا برنامه های مشابه برای تبدیل عکس به کارتون استفاده کنید. اما این برنامه برای استفاده آسان می باشد و راه حلی برای تبدیل عکس به کارتون می باشد. نکته دیگر در مورد این برنامه، کم حجم و سریع بودن آن است.

چگونه عکس خود را کارتونی کنیم ؟

با استفاده از  Cartoonize

وب سایت فوق العاده ای برای تبدیل عکس به کارتون آنلاین است که به شما اجازه می دهد عکس کارتونی از خودتان یا هر عکس دیگری ایجاد کنید. با استفاده از این وب سایت، شما می توانید عکس خود را با یک کلیک کارتونیزه کنید، رابط کاربری آن بسیار آسان و کاملا رایگان است. در اینجا  به نحوه استفاده از وب سایت کارتونیزه برای تبدیل عکس به کارتون اشاره می کنیم.

مرحله ۱: اول از همه، وب سایت cartoonize.net را باز کنید . رابط کاربری زیر را خواهید دید.

تبدیل عکس به کارتون

مرحله ۲. در اینجا شما باید گزینه “Upload from Disk” برای آپلود تصویر از کامپیوتر یا Upload from URL برای آپلود از وب را انتخاب کنید.

تبدیل عکس به کارتون

مرحله ۳. برای ساخت عکس کارتونی از پنل سمت چپ، افکت را انتخاب کنید. به سادگی روی افکت مورد نظرتان کلیک کنید و عکس خود را به کارتون تبدیل کنید.

 

تبدیل عکس به کارتون

استفاده از ToonyPhotos

Toony Photos  یکی از بهترین ابزار ویرایش عکس مبتنی بر وب است که به کاربران اجازه می دهد هر عکس را به  کارتون تبدیل کنند. با این حال، این برنامه به صورت اتوماتیک عمل نمی کند، شما باید بخشی از عکس را که می خواهید به یک کارتون تبدیل کنید را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:  رفع مشکل روشن نشدن گوشی اندروید با پنج روش کاربردی

مرحله ۱: اول از همه، شما باید Toonyphotos را در مرورگر خود باز کنید. به سادگی، از سایت toonyphotos.com دیدن کنید تا رابط کاربری زیر را مشاهده کنید.

تبدیل عکس به کارتون

مرحله ۲. حالا شما باید  برای ساخت عکس کارتونی بر روی “Start Turning Photos Into Cartoons” کلیک کنید.

تبدیل عکس به کارتون

مرحله ۳. در صفحه بعد، شما باید بر روی Choose Photo کلیک کنید و سپس عکسی را که می خواهید کارتونی کنید را انتخاب کنید.

تبدیل عکس به کارتون

مرحله ۴.  این سایت از فناوری روتوسکوپ برای تبدیل عکس به کارتون استفاده می کند. این بدین معنی است که شما باید بخشهایی را که میخواهید کارتونیزه کنید را باید مشخص کنید. این فرآیند ممکن است طولانی باشد، اما پر از لذت است.

تبدیل عکس به کارتون

این روشی است که می توانید از toonyphotos برای تبدیل هر عکسی به  کارتون استفاده کنید.

همانطور که در این مقاله خواندید،  تبدیل عکس به کارتون کار بسیار پیچیده ای نیست و هر کاربر متوسطی میتواند آن را بدون هیچ مشکلی انجام دهد. اکنون زمان آن رسیده است با اعمال این روش ها عکس های خود را بدون استفاده از فتوشاپ به کارتون تبدیل کنید. امیدواریم که این روش ها را دوست داشته باشید و فراموش نکنید که این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

تبدیل عکس به کارتون

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع :
techviral.net

تبدیل عکس به کارتون اندروید ، برنامه تبدیل عکس به کارتون ، تبدیل عکس به کارتون آنلاین ، نرم افزار تبدیل عکس به کارتون ، ساخت عکس کارتونی ، چگونه عکس خود را کارتونی کنیم ، عکس به کارتون ، نرم افزار تبدیل عکس به شخصیت کارتونی

/turn-photo-in-cartoon-without-photoshop
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط