حذف تبلیغات گوشی اندروید با چهار روش کاربردی

نحوه حذف تبلیغات گوشی اندروید

چگونه تبلیغات اندروید را حذف کنیم ؟

حذف تبلیغات گوشی اندروید امکان پذیر است. احتمالا برای شما پیش آمده است که در حال کار با گوشی خود بوده و ناگهان تبلیغات اینترنتی روی آن ظاهر می شود. این تبلیغات می توانند آزار دهنده باشند اما روشهایی جهت حذف تبلیغات اینترنتی در اندروید وجود دارند که با بکارگیری آنها می توانید باعث حذف تبلیغات از برنامه های اندروید خود شوید.

حذف تبلیغات گوشی اندروید ، حذف تبلیغات گوگل کروم اندروید ، حذف تبلیغات از برنامه های اندروید ، حذف تبلیغات مرورگر ، حذف تبلیغات اینترنتی در اندروید ، چگونه تبلیغات اندروید را حذف کنیم

حذف تبلیغات گوشی اندروید

مطلب مرتبط:  پنج روش افزایش سرعت گوشی اندروید در کمتر از ۵ دقیقه

این تبلیغات اینترنتی معمولا به وسیله مرورگرها و زمانی که اینترنت گوشی شما روشن باشد به وجود می آیند. بنابراین در ادامه با چهار روش حذف تبلیغات گوشی اندروید و حذف تبلیغات مرورگر آن با ما باشید.

۱- حذف تبلیغات گوشی اندروید به وسیله استفاده از مرورگر اپرا

ساده ترین روش حذف تبلیغات اینترنتی در اندروید استفاده از مرورگر اپرا (Opera Browser) می باشد. این مرورگر رایگان بوده و دارای قابلیت حذف تبلیغات اینترنتی می باشد. هرچند اگر از گوگل کروم و یا فایرفاکس استفاده می کنید، این روش ایده آل شما نخواهد بود. در صورت استفاده از گوگل کروم به روش سوم مراجعه کنید.

حذف تبلیغات گوشی اندروید

جهت حذف تبلیغات مرورگر لازم نیست کار خاصی انجام دهید، فقط کافیست اپرا را دانلود و نصب کرده و از آن به عنوان مرورگر اصلی گوشی خود استفاده کنید.

۲- نصب مرورگر رایگان Ad-block Browser

روش دیگر حذف تبلیغات اندروید ، استفاده از یک مرورگر رایگان به نام Ad-block Browser می باشد. شما می توانید این مرورگر را از گوگل پلی دانلود کرده و پس از نصب به عنوان مرورگر اصلی گوشی خود استفاده نمایید.

حذف تبلیغات گوشی اندروید

مطلب مرتبط:  حل مشکل شارژ نشدن گوشی اندروید به روشهای مختلف

۳- حذف تبلیغات گوگل کروم اندروید

اگر تبلیغات پاپ آپ برای شما دردسرساز است، دیگر نیاز نیست مرورگر دیگری را جهت حذف تبلیغات از برنامه های اندروید نصب کنید. اینگونه تبلیغات را می توانید در مرورگر کروم خود مسدود کنید.

جهت حذف تبلیغات گوگل کروم اندروید ، این مرورگر را باز کرده و روی علامت ۳ نقطه که در قسمت بالا سمت راست مرورگر قرار دارد ضربه بزنید. سپس Settings و بعد Site Settings را انتخاب کنید. اکنون به قسمت Pop-ups رفته و آن را فعال کنید.

حذف تبلیغات گوشی اندروید

۴- استفده از حالت Data Saver در مرورگر کروم

اگر از مرورگر کروم در گوشی خود استفاده می کنید گام دیگری جهت مسدودسازی برخی از تبلیغات اینترنتی و حذف تبلیغات گوگل کروم اندروید وجود دارد. حالت Data Saver در مرورگر کروم، به گوگل اجازه می دهد تا صفحات مورد جستجو را ۳۰ درصد و ویدئوها را ۵۰ درصد فشرده کند و این امر به کاهش تبلیغات اینترنتی و انیمیشن های غیرضروری کمک می کند. برای فعال کردن حالت Data Saver مرورگر کروم را باز کرده و روی علامت ۳ نقطه که در قسمت بالا سمت راست مرورگر قرار دارد ضربه بزنید. سپس Settings و بعد Data Saver را انتخاب کرده و حالت آن را به On تغییر دهید تا فعال شود.

حذف تبلیغات گوشی اندروید

بنابراین در پاسخ به این سوال که چگونه تبلیغات اندروید را حذف کنیم ، با انجام روشهای فوق می توانید اقدام به حذف تبلیغات گوشی اندروید خود نمایید.

نحوه حذف تبلیغات گوشی اندروید

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

techadvisor.co.uk

حذف تبلیغات گوشی اندروید ، حذف تبلیغات گوگل کروم اندروید ، حذف تبلیغات از برنامه های اندروید ، حذف تبلیغات مرورگر ، حذف تبلیغات اینترنتی در اندروید ، چگونه تبلیغات اندروید را حذف کنیم

how-to/google-android/block-ads-android-3633127
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

Subscribe
اطلاع رسانی برای :
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها