آموزش انتقال برنامه به کارت حافظه در گوشی های اندروید

انتقال برنامه به کارت حافظه

انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه microSD به راحتی امکانپذیر می باشد. ممکن است بعد از مدتی حافظه داخلی گوشی شما پر شود و شما برای اینکه فضای خالی برای ذخیره فیلم و عکس و یا نصب یک نرم افزار جدید داشته باشید، اقدام به انتقال برنامه به کارت حافظه گوشی اندروید خود نمایید.

انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه ، انتقال برنامه به کارت حافظه اندروید بدون روت ، انتقال برنامه ها به مموری کارت در اندروید ، آموزش انتقال برنامه به مموری کارت

انتقال برنامه به کارت حافظه

مطلب مرتبط:  ریکاوری تصاویر حذف شده از کارت حافظه

انتقال برنامه به کارت حافظه اندروید بدون روت هم امکانپذیر است و برای اینکار به هیچ عنوان نیاز به روت کردن گوشی خود نخواهید داشت. بنابراین در ادامه با آموزش انتقال برنامه به مموری کارت گوشی، همراه ما باشید.

نحوه انتقال برنامه به کارت حافظه

انتقال برنامه ها به مموری کارت در اندروید در تمامی گوشی ها از جمله سامسونگ ، ال جی، هواوی، سونی و ایسوس و غیره تقریبا روند یکسانی با اندکی تفاوت خواهند داشت. برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- به قسمت Settings یا همان تنظیمات گوشی بروید.

انتقال برنامه به کارت حافظه

۲- سپس روی Apps ضربه بزنید.

انتقال برنامه به کارت حافظه

۳- یکی از برنامه هایی که قصد انتقال آن به کارت حافظه microSD را دارید انتخاب نمایید.

انتقال برنامه به کارت حافظه

۴- گزینه Storage را انتخاب کنید.

انتقال برنامه به کارت حافظه

مطلب مرتبط:  آموزش اتصال اینترنت گوشی اندروید به کامپیوتر و لپ تاپ

۵- ابتدا گزینه Change و سپس SD card یا همان کارت حافظه گوشی خود را انتخاب کنید. اگر گزینه Change را نمی بینید، امکان انتقال برنامه به کارت حافظه وجود ندارد. می توانید یک نرم افزار دیگر را برای انتقال امتحان کنید و اگر در تمامی نرم افزارها گزینه Change را نمی بینید قابلیت انتقال برنامه ها به مموری کارت در اندروید گوشی شما به طور کلی وجود ندارد.

انتقال برنامه به کارت حافظه

۶- در نهایت برای انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه گزینه Move را انتخاب کنید.

انتقال برنامه به کارت حافظه

به این ترتیب با طی مراحل فوق به راحتی می توانید انتقال برنامه به کارت حافظه اندروید بدون روت گوشی خود را انجام داده و اندکی فضای خالی برای حافظه داخلی گوشی خود فراهم آورید. البته همانطور که در بالا اشاره شد تمام برنامه ها قابلیت انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه را ندارند زیرا انتقال آن برنامه ممکن است روی عملکرد گوشی تاثیر منفی گذاشته و یا امکان استفاده از آن در خارج از حافظه داخلی گوشی فراهم نباشد.

انتقال برنامه به کارت حافظه

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

tomsguide.com

انتقال برنامه به کارت حافظه ، انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه ، انتقال برنامه به کارت حافظه اندروید بدون روت ، انتقال برنامه ها به مموری کارت در اندروید ، آموزش انتقال برنامه به مموری کارت

us/move-android-apps-to-sd-card,news-21279.html
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

Subscribe
اطلاع رسانی برای :
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها