سایت خلایق با بیش از دو سال سابقه و بیش از هزار مقاله ترجمه و تالیفی، به همراه تمام محتوایی که دارد به فروش میرسد. قیمت پیشنهادی خود را به آی دی تلگرام زیر ارسال بفرمایید.

Hikhalayegh@

درمان سرد مزاجی با داروهای گیاهی + مضرات داروهای افزایش دهنده میل جنسی

درمان سرد مزاجی زنان و مردان با داروهای گیاهی

بهترین داروهای گیاهی افزایش دهنده میل جنسی

درمان درمان سرد مزاجی زنان و تقویت جنسیی مردان گاهی تبدیل به یکی از دغدغه های رابطه زناشویی می شود. اغلب زوجها گاهی اوقات در روابطشان با مشکلات اتاق خواب روبرو می شوند. مسلما کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی می تواند روی رابطه بین شما اثر بگذارد. ولی مسائل روزمره مثل این که ماشین ظرفشویی را خالی کرده اید یا نخیر یا نگرانی در مورد جلسه ای که دارید هم می تواند میل جنسی شما را سرکوب کند. در این مواقع باید محرکی برای تقویت فعالیتتان در اتاق خواب و بهبود ارگاسم داشته باشید. شاید بخواهید قبل از مصرف داروهای تجویزی سعی کنید غذاهای آفرودیت را امتحان کنید.

باور کنید یا نه خوراکی های آفرودیت می توانند باعث افزایش میل جنسی شده و کمک کنند بر ناتوانی جنسی خود غلبه کنید. ما در این مقاله می خواهیم بهترین خوراکی های آفرودیت را به شما معرفی کنیم.

آفرودیت چیست ؟

هر محصولی که بتواند باعث افزایش میل جنسی یا بهبود عملکرد جنسی و رابطه زناشویی و در نتیجه درمان سرد مزاجی شود به عنوان آفرودیت شناخته می شود. این خوراکی ها نام خود را از آفرودیت، الهه عشق، زیبایی و باروری یونان گرفته اند.

داروهای افزایش دهنده میل جنسی هیچ گونه اثباتی برای ادعاهای خود ارائه نمی کننند. هر کارخانه ای می تواند دارویی با ادعای بهبود دهنده میل جننسی به بازار ارائه نماید. به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم به جای دارو از مواد غذایی آفرودیت استفاده کنید.

بهترین و اثر گذار ترین آفرودیت ها برای درمان سرد مزاجی

خوشبختانه راه های بهتری از مصرف مکمل های افزایش میل جنسی که هر کدام مضرات خاص خودشان را دارند، وجود دارد که همه خوراکی های خوشمزه ای هم هستند.

در این مقاله خوراکی هایی که از لحاظ علمی ثابت شده است که باعث بهبود فعالیتتان دراتاق خواب می شوند را به شما معرفی می کنیم.

درمان سرد مزاجی با جنسینگ

درمان سرد مزاجی ، داروی گیاهی افزایش میل زنان ، تقویت جنسیی مردان ، درمان گیاهی بی میلی مردان

درمان سرد مزاجی

مواد غذایی تحریک کننده زنان ، داروی گیاهی محرک زنان ، ارگاسم ، زناشویی

این گیاه به دلایل زیادی محبوبیت دارد و یکی از آن ها فعالیت در اتاق خواب است. هر دو گونه جنسینگ آمریکایی و آسیایی باعث افزایش میل و عملکرد جنسی می شوند. یک بررسی نشان داده است که مصرف جنسینگ موجب بهبود تحریک جنسی شده و به درمان اختلال نعوظ کمک می کند. جنسینگ روی سیستم عصبی مرکزی اثر گذاشته و تولید هورمون ها را تعدیل می کند.

مطلب مرتبط:  آیا رابطه جنسی مقعدی باعث بزرگ شدن باسن می شود؟

جنسینگ را می توانید به عنوان چای مصرف کنید. می توانید از ریشه تازه یا پودر خشک شده آن استفاده کنید. ۱ قاشق چایخوری جنسینگ تازه رنده شده یا پودر آن را به مدت ۵ دقیقه  در یک لیوان آب جوش بریزید و اجازه دهید دم بکشد.

درمان سرد مزاجی با زعفران

درمان سرد مزاجی

زعفران گران است ولی داروی گیاهی افزایش میل زنان محسوب می شود یک گزینه مناسب برای افزایش میل جنسی است. این ادویه باستانی می تواند به بهبود اختلال عملکرد جسی و اختلال نعوظ کمک کند.

زنانی که به دلیل افسردگی میل جنسیشان را از دست داده اند با مصرف منظم زعفران مشکلشان حل شده و خشکی واژنشان رفع می شود.

میتوان گفت زعفران موثر ترین داروی گیاهی افزایش میل زنان است و جزو مواد غذایی تحریک کننده زنان محسوب می شود.

همچنین مطالعات انجام شده نشان داده است که مصرف زعفران در مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند تاثیر مثبت می گذارد.

و به نوبه خود در تقویت جنسیی مردان موثر است.

زعفران را می توانید به عنوان چای مصرف کنید یا به همره برنج، سبزیجات، گوشت و غذاهای دریایی.

درمان سرد مزاجی و افزایش میل جنسی با ماکا

درمان سرد مزاجی

این سبزی ریشه ای که احتمالا اسمش را نشنیده اید می تواند کلید بهبود زندگی جنسی شما باشد. ریشه ماکا از قدیم در آمریکای جنوبی برای افزایش باروری استفاده می شد که به اثرات آن به عنوان یک محرک جنسی پی بردند. یک مطالعه انجام شده در کره جنوبی نسان داد که اختلال عملکرد جنسی در مردان با مصرف ماکا کاهش پیدا می کند. در حقیقت ماکا درمان گیاهی بی میلی مردان محسوب می شود. ماکا قدرت بدنی و اختلال نعوظ در مردان را بهبود بخشیده و میل جنسی در زنان و مردان را افزایش می دهد.

حال می دانید که ماکا داروی گیاهی محرک زنان است . علاوه بر این اثر دیگر ماکا بر زنان کمک به تعادل هورمونی است و می تواند عوارض جانبی سندرم پیش از قاعدگی و یائسگی را کاهش دهد ضمن این که میل جنسی زنان را افزایش داده و بهبود خلق و خو کاهش سطح اضطراب و افسردگی کمک کند.

برای اثر گذاری مناسب این داروی گیاهی محرک زنان باید پودر ماکا را به صورت خالص و ارگانیک تهیه کنید. پودر ماکا طعمی بین دارچین و جوز هندی دارد و می توانید به عنوان طعم دهنده به اسموتی یا غلات صبحانه اضافه کنید.

مطلب مرتبط:  آیا جوانسازی واژن با لیزر برای خشکی واژن و درد رابطه جنسی موثر است؟

افزایش میل جنسی با شکلات

درمان سرد مزاجی

با وجودی که شواهد قطعی علمی برای این که خوردن شکلات باعث بهبود میل جنسی شود، وجود ندارد ولی باید بدانید که شکلات باعث افزایش ترشح هورمون هایی می شود که حالتان را خوب می کنند. و می تواند جزو مواد غذایی تحریک کننده زنان به حساب آید.

فنتیل آمین، محرکی است که زمانی که عاشق می شویم در مغز ترشح می شود ( به عنوان داروی عشق هم شناخته می شود )، و تریپتوفان که به تولید سروتونین کمک می کند، هر دو در شکلات وجود دارند. بنابراین خوردن شکلات بیشتر باعث می شود عشق بیشتری نسبت به شریکتان پیدا کنید در نتیجه رابطه جنسی بهتری را تجربه خواهید کرد.

هنگام انتخاب شکلات از شکلات هایی استفاده کنید که بالای ۷۰ درصد باشند. شکلات تلخ حاوی مزایای سلامت و آنتی اکسیدان هایی است که در شکلات شیری وجود ندارد.

درمان گیاهی بی میلی مردان و زنان با جینکگو بیلوبا

درمان سرد مزاجی

این گیاه باستانی هزاران سال در طب سنتی چین برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده بوده و در حال حاضر یک بیماری دیگر به لیست این دارو اضافه شده. جینگکو بیلوبا به طور قابل توجهی باعث بهبود اختلال عملکرد جنسی در مردان و زنانی می شود که با داروهای مهار کننده باز جذب سروتونین SSRIs که معمولا برای افسردگی تجویز می شود، مشکل دارند.

مطالعه ای که در دانشگاه کالیفرنیا انجام شده نشان داد که جینکگو بیلوبا به طور مثبت بر تمام چهار مرحله چرخه جنسی، از جمله میل جنسی، هیجان، ارگاسم و آرامش تاثیر می گذارد.

شما می توانید مکمل های ساخته شده از این گیاه را از داروخانه ها تهیه کنید.

درمان سرد مزاجی

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

draxe.com

مطالب پیشنهادی :

رابطه جنسی بهتری را با این ورزش ها تجربه کنید

ورزش کگل یک راه اثبات شده برای بهبود رابطه جنسی

بعد از رابطه جنسی این نکات بهداشتی را رعایت کنید

درمان سرد مزاجی مردان با داروهای گیاهی

درمان سرد مزاجی ، داروی گیاهی افزایش میل زنان ، تقویت جنسیی مردان ، درمان گیاهی بی میلی مردان ، مواد غذایی تحریک کننده زنان ، داروی گیاهی محرک زنان ، ارگاسم ، زناشویی

/aphrodisiac-foods
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط