آموزش دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

چگونه با موبایل از یوتیوب فیلم دانلود کنیم ؟

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید به راحتی امکان پذیر است، فقط برای اینکار شما به یک برنامه دانلود از یوتیوب برای موبایل احتیاج دارید. البته این نکته را در نظر بگیرید که دانلود این نرم افزارها در گوگل پلی امکان پذیر نیست. نرم افزار TubeMate یکی از بهترین برنامه ها جهت دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندروید می باشد. بنابراین در ادامه با روش دانلود از یوتیوب در اندروید با ما باشید.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید ، نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید ، چگونه با موبایل از یوتیوب فیلم دانلود کنیم ، نرم افزار دانلود از یوتیوب برای اندروید

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

برنامه دانلود از یوتیوب برای موبایل ، روش دانلود از یوتیوب در اندروید ، دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندروید

آموزش تصویری نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید :

TubeMate YouTube Downloader یک برنامه دانلود از یوتیوب برای موبایل است که به شما این امکان را می دهد تا ویدئوهای یوتیوب را به راحتی روی گوشی های اندرویدی نظیر سامسونگ، ال جی، هواوی، سونی و ایسوس دانلود کنید. برای دانلود نرم افزار دانلود از یوتیوب برای اندروید فقط کافیست نام آن را در گوگل سرچ کرده و پس از دانلود، آن را روی گوشی خود نصب کنید. در صورت نصب نشدن به قسمت Settings و سپس Security گوشی خود رفته و تیک گزینه Unknown Sources را فعال کنید. پس از نصب مراحل زیر را جهت دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید دنبال کنید:

۱- با گوشی خود به وب سایت یوتیوب رفته و یا اگر اپلیکیشن یوتیوب را در گوشی دارید باز کنید. سپس ویدئو یا فیلمی که قصد دانلود آن را دارید باز نمایید.

۲- روی ویدئو ضربه بزنید تا چند گزینه ظاهر شود. یکی از آنها به شکل فلش که در تصویر زیر نمایش داده شده است می باشد. در بعضی از مرورگرها نیز این گزینه زیر ویدئو وجود دارد. روی آن ضربه بزنید.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

مطلب مرتبط:  باز کردن قفل گوشی سامسونگ بدون پاک شدن اطلاعات

۳- اکنون تعداد زیادی آیکون اپلیکیشن های مختلف ظاهر می شوند. روی آیکون TubeMate ضربه بزنید.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

۴- نرام افزار اجرا شده و دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندروید در حال آماده سازی می باشد.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

۵- پس از اجرای نرم افزار، اکنون باید کیفیت مورد نظرتان برای دانلود را انتخاب کنید. سایز دانلود هر یک از کیفیت ها به مگابایت روبروی آنها درج شده است. بنابراین به دلخواه یکی را انتخاب نموده و سپس روی آیکون دانلود ضربه بزنید.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

۶- دانلود ویدیو مورد نظر شما آغاز شده و بسته به سایز آن ممکن است تا چند دقیقه به طول بیانجامد. پس از اتمام دانلود می توانید به قسمت ویدیوهای دانلود شده رفته و آن را پلی کنید. همچنین ویدئو در گالری شما ذخیره می شود.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

بنابراین در پاسخ به این سوال که چگونه با موبایل از یوتیوب فیلم دانلود کنیم ، با انجام مراحل فوق به راحتی می توانید اقدام به دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید خود کنید.

مطلب مرتبط:  آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب با راهکارهای کاربردی

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

pingzic.net

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید ، نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید ، چگونه با موبایل از یوتیوب فیلم دانلود کنیم ، نرم افزار دانلود از یوتیوب برای اندروید ، برنامه دانلود از یوتیوب برای موبایل ، روش دانلود از یوتیوب در اندروید ، دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندروید

tubemate-download-apk
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط