این سایت به فروش میرسد. به واتس آپ شماره زیر، پیام ارسال فرمایید. 

09305140449

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی ، یادگیری زبان انگلیسی

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

آیا می دانید بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی چیست ؟ برای پاسخ این پرسش (بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی چیست) مقاله زیر را مطالعه کنید.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی ، چگونه انگلیسی فکر کنیم ، مهارت های زبان انگلیسی

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

گرامر زبان انگلیسی ، تلفظ لغات انگلیسی ، یادگیری زبان انگلیسی

چگونه انگلیسی فکر کنیم

زبان انگلیسی را به زبان خودتان ترجمه نکنید. یاد بگیرید چگونه انگلیسی فکر کنیم و مهارت های زبان انگلیسی خود را افزایش دهید. با خودتان حرف بزنید …اما نه در مکان های عمومی چون مردم فکر می کنند دارید دیوانه می شوید.

نمی توانید از روی کتاب، زبان انگلیسی  یاد بگیرید. مثل رانندگی است یعنی فقط با انجام دادن آن است که یاد می گیرید.

طبیعی ترین روش برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی صحبت کردن است.

همیشه روزنامه یا مجله به زبان انگلیسی  با خود داشته باشید. روزانه یک جمله بنویسید تا این کار برایتان عادت شود و بیشتر بنویسید.

چرا وبلاگ آنلاین راه اندازی نمی کنید تا نوشته هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید؟

برای آنکه مهارت نوشتاری تان بهبود یابد ایده ها و افکارتان را روی کاغذ بنویسید و نگران گرامر زبان انگلیسی یا تلفظ لغات انگلیسی نباشید.

سپس به ساختار جملات فکر کنید. پس از آن با استفاده از گرامر و تلفظ لغات انگلیسی صحیح، بنویسید. در آخر نوشته خود را بخوانید یا آن را به دیگران بدهید تا بخوانند و اشتباهات احتمالی را رفع کنید.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

حواستان به نشانه گذاری باشد زیرا نشانه گذاریمی تواند در کل منظور تان را عوض کند. تفاوت موجود بین این دو جمله را بررسی کنید: « زن بدون مردش کامل نیست»  و « زن: بدون او مرد کامل نیست».

آواز انگلیسی بخوانید. صدای زیبایتان را به دنیا نشان دهید! آوازهای انگلیسی را یاد بگیرید و همراه با خواننده بخوانید تا روانی و زیر وبمی صداها را یاد بگیرید…

مطلب مرتبط:  بازی برای آموزش زبان انگلیسی ، چگونه می توان از طریق بازی انگلیسی یاد گرفت

دوست مکاتبه ای داشته باشید یا از اتاق چت، انجمن ها و سایت های ارتباطی استفاده کنید. اگر نمی توانید انگلیسی صحبت کنید این بهترین روش برای برقراری ارتباط است.

از سی دی های انگلیسی استفاده کنید. ابتدا به چند جمله گوش داده و سپس آنها را تکرار کنید. روی ریتم و زیر و بم صدا تمرکز کنید.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

در خانه رادیوی انگلیسی زبان داشته باشید. حتی اگر با جدیت به آن گوش ندهید باز هم گوش هایتان را به شنیدن عادت می دهید.

همراه با سی دی با صدای بلند بخوانید. این روشی عالی برای تمرین زیر و بمی، نشانه گذاری و ریتم صداهاست.

دیکته بنویسید. به سی دی گوش کنید و هر چه را می شنوید بنویسید.

هیچکس دوست ندارد صدایش را بشنوند اما شجاع باشید و این کار را انجام دهید. صدای خود را ضبط کرده و به نشانه گذاری ها و زیر و بم ها توجه کنید. اینکار به تشخیص مشکلات تان کمک می کند.

از معلم اجازه بگیرید و درس او را ضبط کنید. این روش خوبی برای مرور درس است. همچنین می توانید به صدا و زیر وبمی معلم تان گوش دهید.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید زیرا به ما کمک می کند تا یاد بگیریم چگونه انگلیسی فکر کنیم و ترجمه نکنید.

اگر از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی می ترسید از دیکشنری هایی استفاده کنید که برای سطح شما مناسب است.

زیاد به دیکشنری وابسته نباشید. دیکشنری فقط یک ابزار کمکی است نه معلم شما. بجای اینکه یکراست به سراغ دیکشنری بروید سعی کنید معنی کلمه را حدس بزنید.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

تسلیم نشوید! مثبت باشید! گاهی اوقات احساس می کنید در یادگیری زبان انگلیسی کند هستید. همه همین حس را دارند اما نگران نباشید. بالاخره یاد می گیرید.

مطلب مرتبط:  چگونه زبان انگلیسی را سریع بیاموزیم ، مکالمه زبان انگلیسی

از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. وقتی خوشحال هستیم بیشتر و بهتر یاد می گیریم.

اگر هنگام صحبت کردن به انگلیسی مضطرب هستید قبل از شروع دو نفس عمیق بکشید. وقتی احساس آرامش داشته باشید بهتر صحبت می کنید.

بارها به سی دی ها و کتاب هایی که قبلا خوانده اید مراجعه نمایید. از اینکه چقدر برایتان آسان هستند تعجب خواهید کرد. تبریک می گوییم. سطح شما دارد ارتقا پیدا می کند.

هیچگاه برای یادگیری زبان انگلیسی دیر نیست. برای یاد نگرفتن بهانه نیاورید. منتظر چه هستید؟

تعلل مانع موفقیت می شود.برای پیشگیری از آن مهم است بدانید تعلل مانع مطالعه شما می شود و یا به شکل عادتی بد برایتان در می آید.

اگر هنوز به نتیجه دلخواهتان نرسیده اید بخاطر این نیست که در زبان انگلیسی خوب نیستید بخاطر این است که روش خاص خود برای یادگیری زبان انگلیسی را هنوز پیدا نکرده اید.

از منابعی استفاده کنید که مناسب سطح تان باشد. از متن ها یا تمرینات شنیداری خیلی سخت یا آسان استفاده نکنید. از مواردی استفاده کنید که شما را به چالش بکشد اما ناامیدتان نکند.

از اینکه لهجه  تان کامل نیست نگران نباشید. این بخش مهم هویت فرهنگی شماست که لهجه خود را حفظ کنید. انگلیسی زبان ها لذت می برند بشنوند کسی زبانشان را با لهجه صحبت می کند.

زبان انگلیسی انواع زیادی دارد که عبارتند از: بریتانیایی، آمریکایی، آفریقای جنوبی و غیره. هیچیک از اینها غلط نیستند و اهمیت همه به یک اندازه است. انگلیسی انگلیسی است.

ادامه دارد….

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی ، چگونه انگلیسی فکر کنیم ، مهارت های زبان انگلیسی ، گرامر زبان انگلیسی ، تلفظ لغات انگلیسی ، یادگیری زبان انگلیسی

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها