پیشنهاد خلایق

راهنمای نصب انتی ویروس نود۳۲ و فعالسازی آن به همراه تصویر

راهنمای نصب انتی ویروس نود۳۲ و فعالسازی آن

نرم‌افزار آنتی ویروس نود ۳۲ یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای دنیا است که در دو نسخه ESET Smart Security و  ESET NOD32  منتشر شده است. به هنگام اتصال به اینترنت و وبگردی، این نرم‌افزار تمام سایت‌های آلوده را شناسایی کرده و فوراً آن‌ها را مسدود می‌کند و در نتیجه امنیت سیستم شما را افزایش می‌دهد. در این مطلب با راهنمای نصب انتی ویروس نود۳۲ و فعال‌سازی آن همراه شما خواهیم بود:

آموزش نصب آنتی ویروس نود ۳۲ :

۱- ابتدا نرم‌افزار آنتی ویروسی که قبلاً روی سیستم خود نصب کرده‌اید، را حذف (Uninstall) کنید.

۲- اگر سی دی نرم‌افزار آنتی ویروس را در اختیار دارید، آن را داخل درایور کامپیوترتان قرار دهید. چنانچه فرآیند نصب به طور خودکار شروع نشد، از منوی Start کامپیوتر بر روی آیکون دیسک ESET دوبار کلیک کنید تا نصب شروع شود. برای نصب بدون سی دی نیز می‌توانید فایل نصاب نرم‌افزار را از سایت eset.com دانلود کنید. سپس دوبار بر روی آن کلیک کنید تا نصب آغاز شود.

۳- در صفحه Install ESET NOD32 Antivirus بر روی دکمه Continue (ادامه دادن) کلیک کنید تا به مرحله بعدی راهنمای نصب انتی ویروس نود۳۲ بروید.

آموزش نصب آنتی ویروس نود ۳۲ ، فعال سازی آنتی ویروس نود ۳۲

راهنمای نصب انتی ویروس نود32

۴- در پنجره باز شده، قوانین و شرایط استفاده از نرم‌افزار را بپذیرید و بر روی گزینه I Accept کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

راهنمای نصب انتی ویروس نود32

حتماً بخوانید: آموزش تصویری پاک کردن آنتی ویروس nod32 ؛ حذف کامل با دو روش متفاوت

۵- در این قسمت، به دلخواه خود می‌توانید گزینه Enable ESET Live Grid را فعال یا غیرفعال کنید. سپس با این دو گزینه روبرو می‌شوید: Enable detection of potentially unwanted applications با انتخاب این گزینه نرم‌افزارهای ناخواسته‌ای که به صورت بالقوه هستند به طور خودکار شناسایی می‌شوند ولی با انتخاب گزینه Disable detection of potentially unwanted applications به طور خودکار شناسایی نمی‌شوند. پیشنهاد می‌شود گزینه اول را انتخاب کنید.

راهنمای نصب انتی ویروس نود32

۶- در این مرحله از آموزش نصب آنتی ویروس نود ۳۲ ، بر روی دکمه Done کلیک کنید تا از نصب خارج شوید.

راهنمای نصب انتی ویروس نود32

۷- حال پنجره فعال‌سازی برنامه به طور خودکار باز می‌شود. اگر می‌خواهید برنامه را از روی نسخه قبلی آپدیت کنید، اطلاعات لایسنس آن به طور خودکار وارد می‌شود. شماره سریال لایسنس برنامه را در کادر خالی پنجره تایپ یا کپی پیست کنید و بر روی گزینه Activate (فعال‌ کردن) کلیک کنید.

دقت کنید شماره سریال لایسنس را همانطور که هست دقیق و با خط تیره‌های آن وارد کنید. علاوه بر این، هنگام کپی پیست دقت کنید اتفاقی فضای اضافی اطراف متن را انتخاب نکنید. اگر از سی دی نرم‌افزار استفاده می‌کنید، کد فعال‌سازی حک شده روی برچسب سی دی را در کادر خالی مربوطه تایپ کنید و حتماً خط‌های تیره را هم وارد کنید.

راهنمای نصب انتی ویروس نود32

۸- در این مرحله، اطلاعات موردنیاز برای نصب را با دقت در کادر مربوطه وارد کنید. حالا در پنجره دیگری با پیغام Activation successful روبرو می‌شوید که نشان می‌دهد فعال سازی آنتی ویروس نود ۳۲ با موفقیت انجام شده است. برای تکمیل فرآیند فعال‌سازی بر روی دکمه Done کلیک کنید.

اگر سی دی نرم‌افزار را در اختیار دارید و از شماره سریال فعال‌سازی برای فعال‌کردن برنامه استفاده کرده‌اید، با صفحه ثبت اطلاعات مواجه می‌شوید. تمام کادرهای مربوطه را کامل کرده و به ترتیب بر روی گزینه‌های Activate و Done کلیک کنید.

راهنمای نصب انتی ویروس نود32

اکنون مراحل نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود ۳۲ با موفقیت به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش برای‌تان مفید واقع شود.

حتماً بخوانید: چگونه آنتی ویروس نود ۳۲ را غیرفعال کنیم ؛ آموزش تصویری

راهنمای نصب انتی ویروس نود۳۲ و فعالسازی آن

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

blog.getprotection.com.my

آموزش نصب آنتی ویروس نود ۳۲ ، فعال سازی آنتی ویروس نود ۳۲

/download-and-install-eset-nod32-antivirus


مطالب مرتبط

درباره مقاله فوق چه نظری دارید؟