این سایت به فروش میرسد. به واتس آپ شماره زیر، پیام ارسال فرمایید. 

09305140449

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس : معرفی ۷ روش موثر

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس : به خودتان نگاه کنید. چه کسی می بینید؟ اگر اعتقاد نداشته باشید که می توانید جهان را تسخیر کنید، هیچ راهی وجود نخواهد داشت.ممکن است شما یک انسان فوق العاده نباشید، اما شما می توانید با ترس از عزت نفس پایین مبارزه کنید. چطور؟ ما از شورای کارآفرینی جوانان (YEC) خواسته بودیم به این سوال پاسخ دهد. از این روش ها می توانید برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دیگران استفاده کنید.

اعتماد به نفس

ذهن خود را تقویت کنید.

اعتماد به نفس حالت ذهنی است که می تواند از طریق اقدامات آگاهانه حاصل می شود. اختصاص دادن زمان به ذهن، بدن و روح (به ترجیحا یک ساعت در روز) را می توان با روش های مختلفی انجام داد. من ترجیح می دهم صبح  ها کتاب بخوانم، ورزش و مدیتیشن کنم. اگر وقتتان را صرف خودتان نکنید، به شخصی یا چیزی اجازه می دهید که دیدگاه خود را نسبت به جهان شکل دهد.

افکار منفی را نادیده بگیرید.

شاخه ای جدید از روانشناسی به ذهنیت اختصاص داده شده است، اما این به این معنا است: افکار منفی و ناامن مانند جوش ها حساس هستند و از بین بردن آنها در نهایت باعث بدتر شدن می شود. بنابراین، تمرین تمرکز به عنوان ابزاری برای کنترل افکار به شما کمک میکند. آنچه را که نیاز دارید استفاده و تقویت  کنید؛ مواردی را که انجام نمی دهید، از بین ببرید.

زندگی شیوه ای از رشد شخصی

قرار دادن خود در دوره ها یا روابط حرفه ای که شما را مجبور به رشد می کند، تضمین می کند که همیشه در حال گسترش هستید، که به نوبه خود باعث ایجاد اطمینان و اعتماد به نفس می شود و در درمان اعتماد به نفس پایین موثر است . از برنامه های درمانی، برنامه های رهبری و برنامه های فیزیکی استفاده کنید، متعهد شدن به این نوع برنامه های منظم جهت درمان موثر خواهد بود.

مطلب مرتبط:  راه های افزایش روحیه : برای تقویت روحیه خود چکار کنیم؟

لباس مناسب بپوشید.

یکی دیگر از راه های بدست آوردن اعتماد به نفس پوشیدن لباس مناسب است. مهم نیست در چه سطحی از کسب و کار هستید، مهم است که لباس مورد نظر مشتری را داشته باشید، مهم تر از اینکه مشتری داشته باشید.موفق ترین افراد سریع  آماده می شوند و لباس هایی مانند روزهای تعطیل  در دفتر می پوشند و این در نگرش آنها منعکس می شود. هنگامی که شما خوب به نظر می رسید، احساس خوبی دارید و همچنین اعتماد به نفس بیشتری دارید.

در یک کلاس اثربخش شرکت کنید.

کلاس های پیشرفته شما را در برابر مخاطبین خود قرار می دهند. حضور در یک صحنه در درمان کمبود اعتماد به نفس شما بسیار موثر خواهد بود. حضور در مقابل جمعیت، به شما می آموزد که چگونه به فکر کردن و واکنش سریع بپردازید – همانگونه که در یک اتاق هیئت مدیره و یا فرصت گفتاری عمومی صحبت می کنند.

 مارک شخصی با کیفیت عالی ایجاد کنید.

ساختن علامت تجاری منحصر به فرد می تواند کمکی بسیاری به مقابله با این مشکل کند. این را می توان از طریق ایجاد محتوای با کیفیت بالا مانند پست های وبلاگ، کتاب های الکترونیکی، پادکست ها و یا محتوای ویدئویی انجام داد. حتی اگر در ابتدا کشش زیادی دریافت نکرده باشد، این واقعیت که شما یک کار دارید که از مراجعه دیگران احساس افتخار می کنید، میتواند در اعتماد به نفس شما تفاوت بزرگی ایجاد کند.

برای بالا بردن اعتماد به نفس چه باید کرد ؟

ارزش خود را در خارج از کار خود آشکار کنید. اعتماد به نفس شما به شخصیتی که شما خارج از موفقیت در کسب و کار دارید، وابسته است. بنابراین راه هایی برای ارتباط با خود و رشد خود پیدا کنید. کارهای حرفه ای ، مراقبه، کار کردن، خواندن، تعطیلات با دوستان از این جمله کار هاست.

مطلب مرتبط:  چگونه خودمان را دوست داشته باشیم ؟

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

success.com

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها