پیشنهاد خلایق

درمان سرد مزاجی مردان با داروهای گیاهی

درمان سرد مزاجی در مردان با داروهای گیاهی سنتی

گیاهان خاصی در طبیعت هستند که به مردانی که از کاهش میل جنسی رنج می برند، کمک می کند. این گیاهان در سراسر دنیا در دسترس بوده و به عنوان افزایش دهنده و تثبیت کننده تولید تستوسترون و سایر هورمون های آرام بخش عصبی شناخته شده هستند. این هورمون ها برای افزایش میل جنسی در مردان ضروری هستند. البته توجه داشته باشید که قبل از مصرف هر گونه مکمل گیاهی حتما باید با پزشکتان مشورت نمایید.

درمان سرد مزاجی مردان با جنسینگ کره ای

استرس طولانی مدت وگردش خون ضعیف باعث کاهش میل جنسی و در نتیجه سرد مزاجی در مردان می شود. جنسینگ کره ای (پاکسان جنسینگ) باعث افزایش جریان خون ، آرامش اعصاب و کاهش استرس می شود. این درمان معمولا برای مردان سرد مزاج در چین و ژاپن تجویز می شود. جنسینگ کره ای به صورت استاندارد به حالت پودری، قرص و تنتور موجود است.

درمان سرد مزاجی مردان با جو وحشی و ریشه گزنه

یکی از دلایل سرد مزاجی در مردان در برخی موارد تولید پایین تستوسترون است. جو وحشی تولید این هورمون را افزایش می دهد. همچنین عصاره کاه جو وحشی که به نام avena sativa شناخته می شود هم باعث بهبود ورود تستوسترون به جریان خون می شود. حتما قبل از مصرف آن برچسب پشتش را به دقت بخوانید چون بسیاری از عصاره های موجود ماده فعال avenacosides را ندارند. ریشه گزنه به همراه جو وحشی و avena sativa تولید تستوسترون را به حالت فعال و قابل استفاده در بدن نگه می دارد.

مطلب مرتبط:  رابطه جنسی بهتری را با این ورزش ها تجربه کنید

درمان سرد مزاجی مردان خارخاسک

خارخاسک یکی از داروهای پراستفاده در طب سنتی چین و آیرودا برای درمان سردمزاجی در مردان است. مواد فعال موجود در آن با افزایش تولید هورمون لوتئینزینگ، سطح تستوسترون شما را افزایش می دهد. با افزایش این هورمون، بدنتان به طور طبیعی تستوسترون بیشتری تولیدمی کند. مطالعات آزمایشگاهی روی حیوانات نشانداده است که خارخاسک باعث افزایش تعداد اسپرم هم می شود. در بسیاری از داروهای سنتی برای تقویت میل جنسی مردان عصاره گیاه خارخاسک جزو عناصر اصلی است.

درمان سرد مزاجی مردان با نروین ها

نروین ها Nervines گیاهانی هستند که به طور مستقیم طوی سیستم عصبی مرکزی اثر می گذارند و می توانند شما را به حالت آرامش فکری برسانند. آرامش فکری برای داشتن میل جنسی در مردان ضروری است. گل ساعتی، کاوا کاوا یا فلفل استرالیایی، علف گربه، بابونه، عرقچین، اسطوخودوس و ریشه سنبل الطیب، نروین های شناخته شده هستند. همه این گیاهان می توانند به عنوان آرام بخش و ضد استرس طولانی مدت به شکل دم نوش های گیاهی استفاده شوند.

درمان سرد مزاجی مردان با گیاهان آفرودیت

آفرودیت ها میل و تحریک پذیری جنسی را برای مدتی کوتاه، افزایش می دهند. قوی ترین آفرودیت موجود، یوهیمبه است. در هنگام مصرف این گیاه باید احتیاط لازم را به کار برید چون بسیار سریع عمل کرده و باعث تغییر شدیدو ناگهانی در فشار خون می شود. سایر گیاهان آفرودیت عبارتند از ساراپارایلا، شاخ بز، سامیانا و ماکا. همچنین می توانید با افزودن روی و جلبک دریایی به رژیم غذاییتان هم میل جنسی خود را افزایش دهید.

مطلب مرتبط:  تداوم رابطه و زندگی مشترک با این هفت راه حل

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

livestrong.com

/article/187054-herbal-treatment-for-a-low-sex-drive-in-men

مطالب مرتبط