نحوه از دسترس خارج کردن گوشی با ۷ ترفند عالی

از دسترس خارج کردن گوشی

چگونه گوشی خود را از دسترس خارج کنیم ؟

ترفندهای مختلفی جهت از دسترس خارج کردن گوشی اندروید و یا آیفون وجود دارند. دلایل متعددی وجود دارد که شاید مایل نباشید پاسخ تماسهای دریافتی خود را بدهید بدون اینکه رد تماس بزنید. خارج کردن گوشی از دسترس بهترین راهکار موجود در چنین شرایطی می باشد.

کد از دسترس خارج کردن گوشی ، از دسترس خارج کردن گوشی سامسونگ ، چگونه گوشی خود را از دسترس خارج کنیم ، خارج کردن گوشی از دسترس ، نرم افزار از دسترس خارج کردن موبایل

از دسترس خارج کردن گوشی

برای اینکار به هیچ گونه کدی جهت شماره گیری نیاز نمی باشد. هر کسی با شما تماس بگیرد با پیغام ” مخاطب در دسترس نمی باشد ” مواجه خواهد شد. بنابراین در ادامه با ۷ ترفند عالی برای از دسترس خارج کردن گوشی سامسونگ ، ال جی یا هرگونه گوشی اندروید و یا حتی آیفون همراه ما باشید:

۱- خارج کردن باتری بدون خاموش کردن گوشی

آسانترین روش برای از دسترس خارج کردن موبایل این است که بدون اینکه گوشی را خاموش کنید، باتری را از آن جدا نمایید. با این روش تا زمانی که گوشی خود را مجددا روشن نکنید، هر کسی با شما تماس بگیرد با پیغام مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد مواجه خواهد شد.

از دسترس خارج کردن گوشی

۲- تغییر اپراتور شبکه تلفن همراه

با این روش بدون اینکه باتری را خارج کرده و سبب خاموش شدن گوشی شوید، می توانید آن را از دسترس خارج کنید. برای اینکار ابتدا به قسمت Settings سپس more settings و بعد network selection رفته و manual را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:  حذف تبلیغات گوشی اندروید با چهار روش کاربردی

اکنون ۱۰ تا ۱۵ ثانیه منتظر بمانید تا گوشی شما تمام اپراتورهای موجود شبکه تلفن همراه را نمایش دهد. سپس یکی از شبکه هایی که متعلق به شبکه سیم کارت شما نمی باشد انتخاب نمایید. به این ترتیب گوشی شما از دسترس خارج خواهد شد. هر زمان که تصمیم گرفتید گوشی خود را مجددا در دسترس قرار دهید فقط کافیست مسیر فوق را طی کرده و اینبار automatic را انتخاب کنید.

۳- دایورت کردن جهت از دسترس خارج کردن گوشی

اگر خطی دارید که خاموش بوده و از آن استفاده نمی کنید می توانید تماسهای خود را به این خط دایورت کرده و گوشی خود را از دسترس خارج کنید. برای اینکار در گوشی خود به مسیر Settings و سپس Call forwarding رفته و شماره موبایل خاموش خود را که قصد دایورت روی آن دارید وارد نمایید.

۴- استفاده از حالت پرواز (Flight mode)

گوشی های هوشمند امروزی دارای حالت پرواز یا همان Flight mode یا Airplane mode می باشند. برای از دسترس خارج کردن گوشی آن را روی حالت پرواز قرار دهید. اما مراقب باشید، زیرا این ترفند روی تمام گوشی ها عمل نمی کند. بنابراین قبل از استفاده ابتدا حتما آن را تست کنید.

از دسترس خارج کردن گوشی

۵- استفاده از نرم افزار از دسترس خارج کردن موبایل

شما همچنین می توانید از یک نرم افزار از دسترس خارج کردن موبایل استفاده کنید. یکی از این نرم افزارها Cellphone signal Blocker pouch می باشد که البته رایگان نبوده و برای دانلود آن به سایت آمازون مراجعه کنید.

۶- خارج کردن سیم کارت

اگر مدل گوشی شما به این صورت بوده که سیم کارت زیر باتری قرار نگرفته باشد به سادگی می توانید سیم کارت را خارج و دوباره وارد گوشی کنید. به این ترتیب گوشی از دسترس خارج شده و گوشی سیم کارت را قبول نخواهد کرد تا این که گوشی خود را خاموش و مجددا روشن کنید.

مطلب مرتبط:  نحوه ردیابی گوشی سامسونگ در صورت گم یا دزدیده شدن آن

از دسترس خارج کردن گوشی

۷- استفاده از زر ورق آلومینیومی

یکی دیگر از روشهای خارج کردن گوشی از دسترس به این صورت می باشد که یک کیف موبایل تهیه کرده و اطراف آن را از داخل با یک زر ورق آلومینیومی بپوشانید طوری که تمام دور کیف را پوشش دهد. از این پس هرگاه خواستید گوشی خود را از دسترس خارج کنید فقط کافیست آن را داخل کیف قرار دهید.

به این ترتیب در پاسخ به این سوال که چگونه گوشی خود را از دسترس خارج کنیم ، با ترفندهای فوق به راحتی و بدون نیاز به شماره گیری کد از دسترس خارج کردن گوشی ، می توانید اقدام به اینکار کنید.

از دسترس خارج کردن گوشی

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

allmobiletricks.com

کد از دسترس خارج کردن گوشی ، از دسترس خارج کردن گوشی سامسونگ ، چگونه گوشی خود را از دسترس خارج کنیم ، خارج کردن گوشی از دسترس ، نرم افزار از دسترس خارج کردن موبایل

۲۰۱۳/۰۹/Top-10-Ways-To-Make-Your-Mobile-Not-Reachable.html
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط