اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین به وسیله پنج روش کاربردی

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

راههای مختلفی برای اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین وجود دارد. روشی را که انتخاب می کنید بستگی به ویژگیهای دستگاه پخش خودرو شما دارد. بیایید در ادامه با ۵ روش مختلف اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین آشنا شویم.

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین ، اتصال گوشی به ضبط ماشین با usb ، اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق بلوتوث ، بلوتوث ضبط ماشین ، اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق usb

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

اتصال گوشی به ضبط ماشین با کابل شارژر ، نحوه اتصال بلوتوث گوشی به ضبط ماشین ، چگونه گوشی را به ضبط ماشین وصل کنیم

۱- کابل AUX

اکثر خودروهای جدید دارای ورودی AUX می باشند. این ورودی ممکن است در جلو و یا پشت دستگاه پخش خودرو باشد که در اتومبیل های مختلف متفاوت است. شما می توانید از یک کابل ۳.۵ میلی متری ساده برای اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین پایونیر یا سایر ضبط ها استفاده کنید. فقط کافی است تنطیمات ضبط را روی حالت AUX قرار دهید.

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

در خودروهای قدیمی تر ممکن است این ورودی در پشت ضبط به صورت “مخفی” وجود داشته باشد. دفترچه دستورالعمل های خودرو معمولا فاقد اطلاعاتی در این زمینه است که در این صورت شما می توانید با جستجو در گوگل دستورالعمل خاص مربوط به هر اتومبیل را بیابید.

۲- اتصال گوشی به ضبط ماشین با usb

اگر ضبط خودرو شما دارای پورت USB باشد، می توانید آهنگهای موجود در گوشی خود را از طریق ضبط خودرو پخش کنید. برای اتصال گوشی به ضبط ماشین با usb کافی است فایل های موسیقی را در گوشی اندروید خود کپی کنید و سپس آن را از طریق استفاده از کابل USB به دستگاه پخش خودرو متصل کنید.

مطلب مرتبط:  اتصال گوشی اندروید به تلویزیون به وسیله چند روش کاربردی

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

در اتصال گوشی به ضبط ماشین با کابل شارژر ، در صورتی که موسیقی به صورت آنلاین از گوشی پخش شود این روش قابلیت اجرا ندارد. معمولا فایلها ابتدا باید در گوشی ذخیره شوند. همچنین برای تماس تلفنی نمی توانید از روش اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق usb استفاده کنید.

۳- اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق بلوتوث

اگر دستگاه پخش خودرو شما دارای بلوتوث ضبط ماشین می باشد، نحوه اتصال بلوتوث گوشی به ضبط ماشین به این صورت است که ابتدا بلوتوث گوشی اندروید خود را در قسمت “setting” سپس “Network Connections” فعال کنید و اگر در حالت “invisible” بود به حالت “visible” تغیر دهید. بلوتوث ضبط ماشین خود را روشن کرده و به راحتی باعث اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین شوید.

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

پس از اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق بلوتوث ، می توانید از موسیقی گوشی خود لذت ببرید یا حتی مکالمات تلفنی را هم از طریق رادیو پخش و به صورت بی سیم انجام دهید.

۴- نحوه اتصال گوشی به ضبط با نوار کاست

اگر ماشین شما به اندازه ای قدیمی است که از ضبط کاست خور استفاده می کند، می توانید از یک آداپتور نوار کاست برای پخش صدا از طریق ضبط خودرو استفاده کنید. فقط کافی است نوار کاست را در ضبط قرار داده و کابل آن را به گوشی اندرویدی خود متصل کنید. به همین سادگی!

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

۵- اتصال از طریق FM Transmitter

اگر نتوانید از هیچ یک از روشهای بالا جهت اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین پایونیر ، ساندرو ، ikco یا سایر ضبط ها استفاده کنید، روش دیگر اینکه چگونه گوشی را به ضبط ماشین وصل کنیم اتصال با دستگاه اف ام ترانسمیتر می باشد.

مطلب مرتبط:  آموزش پاک کردن حافظه داخلی گوشی اندروید با 5 روش کاربردی

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

کار اف ام ها به این صورت می باشد که یک موج رادیویی را نمایش می دهند و سپس شما باید بر روی ضبط خودرو خود، آن موج اف ام و عدد آن طول موج را پیدا کنید. اف ام ها که از طریق جافندکی به ضبط ماشین متصل می شوند، معمولا یک ورودی برای رم های میکرو اس دی و همچین یک ورودی برای کابل AUX دارند که با استفاده از آن می توانید گوشی خود را متصل کنید.

به این ترتیب در پاسخ به این سوال که چگونه گوشی را به ضبط ماشین وصل کنیم ، با روشهای گفته شده از جمله اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق usb ، با بلوتوث، کابل AUX و همچنین اف ام ترانسمیتر شما قادر خواهید بود از طریق ضبط ماشین خود آهنگ ذخیره شده در گوشی را پخش کرده و تماس تلفنی برقرار کنید.

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

technipages.com

اتصال گوشی اندروید به ضبط ماشین ، اتصال گوشی به ضبط ماشین با usb ، اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق بلوتوث ، بلوتوث ضبط ماشین ، اتصال گوشی به ضبط ماشین از طریق usb ، اتصال گوشی به ضبط ماشین با کابل شارژر ، نحوه اتصال بلوتوث گوشی به ضبط ماشین ، چگونه گوشی را به ضبط ماشین وصل کنیم

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

Subscribe
اطلاع رسانی برای :
9 نظرات
بیشترین رای
جدیدترین قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها