پیشنهاد خلایق

آموزش تصویری حذف اکانت توییتر

نحوه حذف اکانت توییتر

چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم ؟

حذف اکانت توییتر و پاک شدن دائمی توییت ها، فالوورها و تمامی اطلاعات حساب کاربری شما به راحتی امکانپذیر است. پس از دیلیت اکانت توییتر تمام اطلاعات اکانت شما بلافاصله حذف شده و پس از ۳۰ روز به طور کامل از سرورهای توییتر پاک خواهند شد. بنابراین در ادامه با آموزش حذف کامل اکانت توییتر با ما باشید.

روش حذف اکانت توییتر ، چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم ، حذف دائمی اکانت توییتر ، دیلیت اکانت توییتر ، حذف کامل اکانت توییتر ، آموزش تصویری حذف اکانت توییتر

حذف اکانت توییتر

مطلب مرتبط:  آموزش کامل ساخت اکانت توییتر

آموزش تصویری حذف اکانت توییتر :

برای حذف کامل اکانت توییتر خود ابتدا باید آن را غیرفعال یا همان دی اکتیو کنید. پس از غیرفعال کردن بلافاصله اطلاعات شما از توییتر حذف شده ولی اکانت شما به مدت ۳۰ روز در صف حذف دائمی قرار می گیرد. در این مدت اگر مجددا به اکانت خود بازگردید مانع حذف دائمی اکانت توییتر خواهید شد ولی در صورت عدم بازگشت به حساب، داده های شما برای همیشه حذف شده و شخص دیگری می تواند با نام کاربری قبلی شما یک اکانت جدید بسازد. با این توضیحات در ادامه با مراحل حذف اکانت توییتر با ما باشید:

۱- در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود سایت twitter.com را باز کنید. سپس با وارد کردن ایمیل یا جیمیل و پسورد وارد اکانت خود شوید.

۲- روی آواتار یا همان عکس توییتری خود که در قسمت بالا سمت راست صفحه قرار دارد، کلیک کنید. سپس از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب نمایید.

حذف اکانت توییتر

۳- در انتهای صفحه روی Deactivate My Account جهت دی اکتیو کردن اکانت توییتر کلیک کنید.

حذف اکانت توییتر

۴- یک پیغام حاوی توضیحاتی در مورد حذف دائمی اکانت توییتر ظاهر می شود. روی Deactivate کلیک کنید.

حذف اکانت توییتر

۵- اکنون جهت دیلیت اکانت توییتر ابتدا در کادر زیر Password رمز عبور توییتر خود را وارد کرده و سپس روی Deactivate Account کلیک کنید.

حذف اکانت توییتر

مطلب مرتبط:  آموزش حذف اکانت فیس بوک به طور کامل

۶- توییتر به شما اطلاع می دهد که اکانت شما غیرفعال شده است. تمامی اطلاعات حساب کاربریتان ظرف چند دقیقه پاک خواهند شد.

حذف اکانت توییتر

نکته قابل ذکر اینکه اگر نظرتان عوض شد و تصمیم به بازگشت به حساب کاربری خود را داشتید، همانطور که قبلا ذکر شد تا ۳۰ روز مهلت دارید با ورود به سایت توییتر و وارد کردن ایمیل و پسورد خود مجددا به اکانت بازگشته و مانع حذف دائمی اکانت توییتر خود شوید.

به این ترتیب در پاسخ به این سوال که چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم ، با انجام مراحل فوق روش حذف اکانت توییتر به راحتی انجام می گیرد.

نحوه حذف اکانت توییتر

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

howtogeek.com

روش حذف اکانت توییتر ، چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم ، حذف دائمی اکانت توییتر ، دیلیت اکانت توییتر ، حذف کامل اکانت توییتر ، آموزش تصویری حذف اکانت توییتر

۲۸۰۴۸۳/how-to-delete-your-twitter-account

مطالب مرتبط