دانلود ویدیو از اینستاگرام با روش های کاربردی

دانلود ویدیو از اینستاگرام

همانطور که همه ما می دانیم که اینستاگرم سریعترین شبکه اجتماعی در حال رشد است که امکان به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها را فراهم کرده است، اما این شبکه اجتماعی گزینه ای برای دانلود این فایل ها ندارد. بنابراین ما قصد داریم به شما روش هایی را ارائه دهیم که می توانید دانلود ویدیو از اینستاگرام را به راحتی انجام دهید. اگر می خواهید بدانید که چگونه از اینستاگرام ویدیو دانلود کنیم ، ادامه این مطلب را بخوانید.

دانلود ویدیو در اینستاگرام ، دانلود ویدیو از اینستاگرام ، چگونه از اینستاگرام ویدیو دانلود کنیم ، دانلود ویدیو اینستاگرام ، 

دانلود ویدیو از اینستاگرام

دانلود فیلم از اینستاگرام ، دانلود ویدیو اینستاگرام ، دانلود فیلم در اینستاگرام ، دانلود فیلم در اینستاگرام اندروید ، چگونه ویدیو اینستاگرام را دانلود کنیم

اینستاگرام سریعترین پلتفرم اجتماعی در حال رشد است که به شما اجازه می دهد عکس ها و ویدیوهایتان را به اشتراک بگذارید. همه می خواهیم بدانیم که چگونه از اینستاگرام ویدیو دانلود کنیم .  بنابراین، در این مطلب روش هایی برای دانلود ویدیو در اینستاگرام در دستگاه اندرویدی ارائه می شود.اینستاگرام به شما اجازه می دهد فقط به تماشای فیلم ها و عکس ها بپردازید اما اجازه نمی دهد آنها را دانلود کنید. بنابراین، اگر میخواهید دانلود ویدیو اینستاگرام را انجام دهید، یک مشکل بزرگ ایجاد میکند. از این رو، اگر شما در جستجوی پاسخی برای سوال ” چگونه ویدیو اینستاگرام را دانلود کنیم ” هستید، در جای درستی هستید.

نحوه دانلود ویدیو از اینستاگرام

برنامه های زیادی برای دانلود ویدیو در اینستاگرام برای اندروید موجود است. با این وجود، این سوال مطرح می شود که کدام یک بهترین برنامه برای دانلود ویدیو اینستاگرام است؟ در این مطلب قصد داریم به معرفی دو برنامه برتر برای دانلود فیلم از اینستاگرام و همچنین تصاویر اینستاگرام بپردازیم.

دانلود ویدیو از اینستاگرام با استفاده از  Instagetter

iGetter  یک برنامه کاربردی است که کمک می کند تا تصاویر و فیلم ها را از طریق یک نمایه عمومی ، سریع و آسان دانلود کنید. علاوه بر این، فیلم های آفلاین را می توان در پخش کننده داخلی با حالت Looping مشاهده کرد. ما به برخی از مراحل ساده برای استفاده ازInstagetter جهت دانلود ویدیو اینستاگرام اشاره می کنیم.

مطلب مرتبط:  تغییر رمز فراموش شده اینستاگرام با سه روش کاربردی

مرحله ۱. اول از همه،Instagetter را دانلود و در دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۲. اکنون برنامه اینستاگرام خود را اجرا کنید و ویدئو یا عکسی را که میخواهید دانلود کنید را باز کنید. حالا شما باید URL ویدیو یاعکس اینستاگرام را که میخواهید دانلود کنید را کپی کنید. برای این کار روی سه نقطه سمت راست گوشه تصویر کلیک کنید و  همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است URL  Copy Shared  را انتخاب کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۳. حالا باید برنامه Instagetter را باز کنید و URL کپی شده را در برنامه وارد کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۴. برنامه URL را بررسی می کند و تصویر بند انگشتی تصویر یا عکس معتبر را باز می کند.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

 

مرحله ۵ . اکنون روی download کلیک کنید تا دانلود فیلم از اینستاگرام و همچنین تصاویر در دستگاه اندرویدی شما انجام شود.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

دانلود ویدیو از اینستاگرام با نرم افزار  InstaSave

InstaSave  به شما اجازه می دهد عکس های اینستاگرام را در حافظه دستگاه خود ذخیره کنید و آنها را در هر زمان و هر مکانی ببینید. همراه ما باشید تا بدانید چگونه باید از Instasave برای دانلود ویدیو اینستاگرام استفاده کنید.

مرحله ۱. شما باید Instasave را دانلود کنید و با حساب کاربری اینستاگرام خود وارد شوید. در این مرحله شما باید تصویری را که می خواهید ذخیره کنید را انتخاب کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۲. حالا روی دکمه ذخیره که در بالا سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

اکنون شما می توانید عکس ها و ویدیوهای ذخیره شده خود را در گالری مشاهده کنید. اگر می خواهید دانلود فیلم در اینستاگرام را انجام دهید، این ساده ترین روش است.

 Easy Downloader روشی برای دانلود ویدیو از اینستاگرام

این ساده ترین روش برای دانلود فیلم در اینستاگرام اندروید است. این برنامه برای دانلود ویدیو در اینستاگرام و همچنین تصاویر از پروفایل عمومی اینستاگرام استفاده می کند. همراه ما باشید تا بدانیم چگونه ویدیو اینستاگرام را دانلود کنیم .

مرحله ۱: دانلود فیلم در اینستاگرام اندروید ، شما باید اینستاگرام و Easy Downloader را  بر روی دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید.

مرحله ۲. حالا Easy Download را برای برنامه اینستاگرام بر روی دستگاه اندرویدی خود باز کنید. گزینه “Download Mode” را فعال کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۳. حالا به سادگی برنامه را کوچک کنید و برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و به پروفایلی که عکس آن را می خواهید دانلود کنید بروید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۴. در این مرحله باید یک عکس را باز کنید و بر روی سه نقطه روی هم ضربه بزنید و سپس روی «Copy Share URL»  ضربه بزنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۵. حالا قسمت نوتیفیکشن های خود را باز کنید و عکس خود را بارگیری کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

این ساده ترین راه برای دانلود ویدیو در اینستاگرام به طور مستقیم بر روی گوشی های هوشمند آندروید خود است.

مطلب مرتبط:  تغییر رمز اینستاگرام در چند گام ساده

استفاده  از GB Instagram برای آندروید

این یکی از بهترین برنامه های اینستاگرام است که می توانید بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود داشته باشید. بهترین ویژگی این برنامه این است که اجازه می دهد تا کاربر تصاویر، استوری و فیلم ها را از اینستاگرام خود دانلود کند.

مرحله اول: ابتدا باید GB Instagram را بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. پس از دانلود باید Unknown sources را فعال کنید.

مرحله ۲. اکنون باید به قسمت Settings > Security > Unknown sources بروید.  Unknown sources را از این قسمت فعال کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۳: حالا شما باید به پوشه ای بروید که GB Instagram را در آن ذخیره و نصب کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

مرحله ۴. در این مرحله شما باید برنامه را باز کنید و وارد حساب کاربری اینستاگرام شوید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام

این روشی است که به کمک آن می توانید از GB Instagram برای دانلود ویدیو از اینستاگرام استفاده کنید. با کمک این برنامه فوق العاده آندروید، شما می توانید عکس ها و فیلم ها اینستاگرام را به راحتی دانلود کنید. برخی از برنامه های مشابه در فروشگاه گوگل پلی برای دانلود تصاویر و دانلود ویدیو در اینستاگرام موجود است، اما Instagetter  و InstaSave بهترین برنامه ها در میان همه هستند. حالا با استفاده از این دو برنامه می توانید عکس ها و ویدیوهای مورد نظر خود را  به راحتی از اینستاگرام دانلود کنید. امیدوارم این مطلب را دوست داشته باشید و آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید!

دانلود ویدیو از اینستاگرام

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

techviral.net

دانلود ویدیو در اینستاگرام ، دانلود ویدیو از اینستاگرام ، چگونه از اینستاگرام ویدیو دانلود کنیم ، دانلود ویدیو اینستاگرام ، دانلود فیلم از اینستاگرام ، دانلود ویدیو اینستاگرام ، دانلود فیلم در اینستاگرام ، دانلود فیلم در اینستاگرام اندروید ، چگونه ویدیو اینستاگرام را دانلود کنیم

/download-instagram-photos-videos
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط

Subscribe
اطلاع رسانی برای :
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها