پیشنهاد خلایق

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ در ویندوز ۱۰

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ : در اینجا ما لیستی از بهترین نرم افزار ضبط فیلم از دسکتاپ برای ویندوز PC را آماده کرده ایم. با استفاده از این نرم افزار ها شما می توانید فیلم برداری از دسکتاپ را به راحتی انجام داده و آموزش ویدئویی بسازید.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ ، نرم افزار ضبط از دسکتاپ ، نرم افزار ضبط دسکتاپ 

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

فیلم برداری از دسکتاپ ، نرم افزار ضبط فیلم از دسکتاپ ، برنامه ضبط فیلم از دسکتاپ ، برنامه ضبط دسکتاپ

ما به برخی از بهترین برنامه ضبط فیلم از دسکتاپ در ادامه مطلب اشاره می کنیم.

همچنین بخوانید : فیلمبرداری از صفحه نمایش در ویندوز ۱۰ بدون نیاز به نرم‌ افزار جانبی

CamStudio: نرم افزار ضبط دسکتاپ

CamStudio  به طور گسترده ای برای فیلم برداری از دسکتاپ استفاده می شود. شما حتی می توانید مکان نما خود را فعال یا غیرفعال کنید و صداها را از نرم افزار یا یک میکروفون ضبط کنید. همچنین می توانید پیکسل صفحه دسکتاپ خود یا صفحه یک نرم افزار را برای ضبط انتخاب کنید تا بقیه قسمت های دسکتاپ شما ضبط نشوند.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

Ezvid: نرم افزار ضبط از دسکتاپ

Ezvid  یک نرم افزار ضبط فیلم از دسکتاپ همراه با یک ویرایشگر ویدئویی است. همچنین می توانید متن اضافه کنید و ضبط های خود را تقسیم کنید و یک اسلایدشو بسازید. این برنامه ضبط فیلم از دسکتاپ امکان کنترل سرعت را برای شما فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید ویدیو خود را به طور مستقیم در YouTube آپلود کنید.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

Jing

Jing یک نرم افزار ضبط دسکتاپ است که اجازه می دهد تا فیلم ها، انیمیشن ها و تصاویر را ضبط کنید و آنها را در اینترنت به اشتراک بگذارید. در جینگ ما می توانیم کلید های کوتاه ایجاد کنیم تا همه چیز سریعتر شود. شما می توانید ویدیو خود را ضبط کنید و پنجره یا منطقه ای را که مایلید در ویدیو خود به نمایش بگذارید را انتخاب کنید.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ
Screenr : برنامه ضبط دسکتاپ

بر خلاف دیگر نرم افزار ضبط از دسکتاپ که تاکنون کردیم screenr هیچ ارتباطی با کامپیوتر شما ندارد و بر روی کامپیوتر شما نصب نمی شود. این یک ابزار آنلاین رایگان است که در آن شما می توانید دسکتاپ خود را بدون نصب نرم افزار، در اینترنت ضبط کنید. این نیاز به جاوا دارد و شما می توانید حداکثر حداکثر ۵ دقیقه را ثبت کنید.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

Rylstim Screen Recorder

Rylstim Screen Recorder برنامه ضبط دسکتاپ است که پس از کلیک بر روی  “Start Record” صفحه نمایش شما را ضبط می کند. این نرم افزار دستگاه ورودی مانند میکروفون را ضبط نمی کند. Rylstime  یک نرم افزار رایگان است و شما حتی می توانید یک نسخه پولی نیز تهیه کنید. این نرم افزار برای افرادی که در انجام تنظیمات تنبل هستند مفید است.

Camtasia Studio : نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

Camtasia studio  بهترین نرم افزار پولی برای ضبط صفحه نمایش است. شما حتی می توانید فیلم، موسیقی و عکس ها را وارد کنید و با توجه به نیاز خود تنظیم کنید. حتی می توانید ویدیو خود را تبدیل کنید و یا ویدیو خود را به طور مستقیم در YouTube آپلود کنید.

Webinaria

Webinaria  یک نرم افزار منبع باز برای ضبط صفحه نمایش است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید ضبط های فلش (AVI to FLV) را از روی دسکتاپ خود ایجاد کنید. صدایتان را با میکروفن برای ارائه یا دمو خود ضبط کنید و حتی ضبط های خود را ذخیره یا ویرایش کنید و صدا، وب کم یا متن را اضافه کنید.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

FRAPS  (فقط نسخه آزمایشی رایگان)

FRAPS  به طور گسترده ای توسط گیمرها برای ثبت بازی استفاده می شود. Fraps می تواند صوت و تصویر را تا ابعاد ۷۶۸۰ × ۴۸۰۰ با نرخ فریم های سفارشی از ۱ تا ۱۲۰ فریم در ثانیه ضبط کند. در Fraps ما کلید های میانبر برای فیلم برداری از دسکتاپ داریم. همچنین برای ضبط فیلم ها با کیفیت بالا استفاده می شود.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

Active Presenter  نرم افزار رایگان و پولی

Active Presenter شبیه به دیگر برنامه ضبط دسکتاپ است. شما می توانید صدا، حاشیه نویسی، فیلم و گرافیک را اضافه کنید. همیچنین می توانید ویدیو خود را در وب سایت، دسکتاپ، دستگاه تلفن همراه استفاده کنید.

Icecream Screen: نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

ضبط کننده صفحه نمایش Icecream یک ابزار رایگان برای ضبط صفحه نمایش به عنوان یک تصویر یا یک ویدیو است. برای استفاده آسان است و می توانید ویدیوهای اسکایپ، وبینارها و بازی ها را با کیفیت HD ضبط کنید. ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار آسان، ساده و مفید بودن آن است.

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

prophethacker.com

نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ ، نرم افزار ضبط از دسکتاپ ، نرم افزار ضبط دسکتاپ ، فیلم برداری از دسکتاپ ، نرم افزار ضبط فیلم از دسکتاپ ، برنامه ضبط فیلم از دسکتاپ ، برنامه ضبط دسکتاپ

/۲۰۱۶/۱۲/free-recording-software-for-windows.html


مطالب مرتبط

درباره مقاله فوق چه نظری دارید؟