چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان با روشی آسان و کاربردی

چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان

چطور اپل ایدی بسازم ؟

در این مطلب با مراحل ساخت اپل ایدی رایگان همراه شما هستیم. همانطور که می دانیم اپل (ios) در سراسر جهان بسیار محبوب است و بیش از میلیارد نفر از مردم امروز از دستگاه های اپل استفاده می کنند. در حال حاضر دستگاه های هوشمند مانند آیفون در دنیای تلفن همراه محبوب ترین هستند و در تمام دستگاه های IOS شما نیاز به یک اپل ایدی برای دسترسی به آیفون در منطقه خود دارید. مسئله اصلی برای یک فرد عادی برای ایجاد اپل ایدی، کارت اعتباری است که شما نمیتوانید این ایدی را بدون وارد کردن جزئیات کارت اعتباری در ثبت نام ios ایجاد کنید. اما در این مطلب به شما روش متفاوتی را اموزش خواهیم داد که به راحتی با چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان آشنا خواهید شد.

چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان ، مراحل ساخت اپل ایدی رایگان ، چطور اپل ایدی بسازم ، روش ساخت اپل ایدی با موبایل ، ساخت ایدی اپل

چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان

چطور اپل ایدی بسازم ؟

این روش بسیار ساده و آسان است و شما می توانید اپل آی دی خود را با این روش ایجاد کنید. این روش بر روی آی فون اجرا می شود، اما شما همچنین می توانید بر روی تمام دستگاه های ios مانند ipod و غیره این روش را انجام دهید. مراحل ساخت اپل ایدی رایگان را دنبال کنید تا ساخت ایدی اپل را انجام دهید.

چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان و بدون کارت اعتباری

برای انجام روش ساخت اپل ایدی با موبایل اول از همه اطمینان حاصل کنید که شما در حساب کاربری خود وارد نشده اید و اگر در حساب کاربری خود هستید از آن خارج شوید.

مطلب مرتبط:  اتصال ايفون به ضبط ماشين با 4 روش کاربردی

در  روش ساخت اپل ایدی با موبایل باید app store را باز کنید و یکی از برنامه های رایگان موجود در این قسمت را باز کنید.

در حال حاضر شما باید بر روی گزینه free که وجود دارد  کلیک کنید، این دکمه تبدیل به گزینه instal می شود و هنگامی که شما بر روی آن کلیک کنید فرآیند دانلود شما آغاز خواهد شد. سپس دو گزینه نمایش داده خواهد شد که  یکی گزینه ی sign in  و دیگری “Create New Apple Id” می باشد، فقط بر روی این گزینه ضربه بزنید تا یک شناسه جدید ios ایجاد کنید.

اکنون کشور یا منطقه خود را انتخاب کنید و سپس روی گزینه next کلیک کنید.

در حال حاضر بر روی گزینه agree دوبار کلیک کنید تا به توافق برسید. شما می توانید تمام توافقنامه را اگر ۷ ساعت وقت اضافی دارید، بخوانید!

اکنون اطلاعات مورد نیاز را برای ایجاد حساب کاربری جدید خود وارد کنید. این اطلاعات شامل آدرس ایمیل، رمز عبور، تاریخ تولد و چند سوال امنیتی خواهد بود.

هنگامی که  این مرحله را به اتمام رساندید بر روی گزینه “Next” کلیک کنید و اطمینان حاصل کنید که از یک آدرس ایمیل استفاده می کنید که تا کنون ثبت نشده و یا قبلا به عنوان یک شناسه اپل استفاده نشده است.

در مرحله نهایی روش پرداخت خود را به none تغییر دهید و سپس جزئیات آدرس خود را در این قسمت وارد کنید.

این بدین معنی است که شما با موفقیت اپل ایدی خود را بدون هیچ گونه طلاعات کارت اعتباری ایجاد کردید.

مطلب مرتبط:  آموزش اتصال اینترنت گوشی اندروید به کامپیوتر و لپ تاپ

بنابراین مطلب بالا در مورد چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان است. با این روش شما می توانید یک شناسه اپل بدون نیاز به کارت اعتباری که برای افراد محدودی صادر شده است را ایجاد کنید و در حال حاضر می توانید به تمام ویژگی های آیفون خود با ساخت ایدی اپل دسترسی پیدا کنید. امیدواریم که این مطلب را دوست داشته باشید و فراموش نکنید که با آن را دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع :
techviral.net

چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان ، مراحل ساخت اپل ایدی رایگان ، چطور اپل ایدی بسازم ، روش ساخت اپل ایدی با موبایل ، ساخت ایدی اپل

/how-to-create-apple-id-without-credit-card
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط