ردیابی موبایل از طریق اینترنت بدون نصب نرم افزار

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

ردیابی موبایل از طریق اینترنت : در این مطلب میخواهیم روش ردیابی گوشی اندروید را به اشتراک بگذاریم، برنامه ردیابی موبایل مختلفی وجود دارد اما این ترفند به هیچ یک از آنها نیاز ندارد. این ساده ترین ترفند است که شما برای ردیابی موبایل سرقتی و یا ردیابی موبایل گم شده می توانید بکار ببرید. شما می توانید دستگاه اندرویدی گمشده و یا دزدیده شده خود را به راحتی و بدون تیاز به هر گونه نرم افزار ردیابی موبایل پیدا کنید.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت ، ردیابی موبایل سرقتی ، ردیابی موبایل گم شده ،

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل ، اپلیکیشن ردیابی موبایل ، برنامه ردیابی موبایل ، نرم افزار ردیابی موبایل ، ردیابی گوشی اندروید

Android Manger برنامه ردیابی موبایل است که وقتی برای اولین بار از Google Play استفاده می کنید، به طور مستقیم بر روی دستگاه ایجاد می شود. بنابراین شما نیازی به دانلود نرم افزار ردیابی موبایل ندارید. هیچکس نمی داند دستگاه خود را از دست خواهند داد، اگر آن ها بدانند، برای ایجاد امنیت حتما اقدامی خواهند کرد! بنابراین اکثر افراد اپلیکیشن ردیابی موبایل را برای ردیابی گوشی اندروید خود نصب نمی کنند. برای این دسته از افراد، android device manager میتواند معجزه کند.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت بدون نصب اپلیکیشن ردیابی موبایل :

مزایای ردیابی موبایل از طریق اینترنت این است که شما می توانید تلفن همراه یا تبلت گمشده خود را پیدا کنید و
یا داده ها را در هر جایی از دستگاه خود پاک کنید. کمک می کند ترفند ردیابی موبایل گم شده را انجام دهید تا دستگاه گمشده خود را پیدا کنید و همچنین می توانید دستگاه خود را از هر جایی قفل کنید.

مطلب مرتبط:  آموزش تصویری روش ویروس کشی موبایل اندروید بدون آنتی ویروس

مراحل ردیابی موبایل سرقتی

مرحله ۱: اول از همه، با استفاده از دستگاه اندروید خود، به قسمت security settings > device administrator بروید.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

مرحله ۲. در حال حاضر بر روی Android Device Manager ضربه بزنید و آن را فعال کنید.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

توجه: پیشنهاد می کنیم که این مرحله را اکنون انجام دهید زیرا device administrator باید برای استفاده از مزایای  Android device manager فعال باشد.

مرحله ۳ . برای ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل به Store Google Play بروید. شما می توانید تنظیمات (نماد چرخ دنده) را در بالا و سمت راست صفحه پیدا کنید. حالا روی نماد چرخ دنده کلیک کنید . اکنون می توانید سه گزینه My Order، Settings و سپس Android device manager  را مشاهده کنید. فقط روی Android device manager کلیک کنید.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

مرحله ۴: به محض این که بر روی Android device managerکلیک کنید، دستگاهی را که مرتبط با آن است را پیدا خواهید کرد.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

مرحله ۵. به محض این که Android device manager ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل را انجام دهد، مکان آن را در Google Maps نشان می دهد و همچنین نشان می دهد که در چه فاصله ای از شما قرار دارد.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

شما می توانید این سه گزینه را در صفحه پیدا کنید:

Ring – اگر شما بر روی این گزینه کلیک کنید، دستگاه تلفن همراه یا تبلت شما اگر در حالت سایلنت نباشد زنگ خواهد زد. هنگامی که دستگاه خاموش باشد این ویژگی موثر واقع نخواهد شد.
Lock – اگر بر روی Lock کلیک کنید، دستگاه خود را قفل می کنید و همچنین می توانید رمز عبور جدید را برای دسترسی به دستگاه خود ایجاد کنید.
Clear – اگر روی Clear کلیک کنید، کل حافظه دستگاه به طور خودکار پاک می شود. اطمینان حاصل کنید که یکبار روی Clear کلیک کنید تا همه داده ها از جمله android device manager حذف خواهد شد، بنابراین دوباره کار نخواهد کرد.

این ترفند برای ردیابی موبایل سرقتی و یا گمشده کمک زیادی به شما می کند! پس فراموش نکنید که آن را به اشتراک بگذارید.

ردیابی موبایل از طریق اینترنت

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

techviral.net

ردیابی موبایل از طریق اینترنت ، ردیابی موبایل سرقتی ، ردیابی موبایل گم شده ، ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل ، اپلیکیشن ردیابی موبایل ، برنامه ردیابی موبایل ، نرم افزار ردیابی موبایل ، ردیابی گوشی اندروید

/track-your-android-without-any-app
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط