پیشنهاد خلایق

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید : معرفی چند نرم افزار

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید : ما قصد داریم ساده ترین راه برای کنترل تلویزیون با گوشی اندروید را به اشتراک بگذاریم. این مطلب را بخوانید تا با نحوه کنترل تلویزیون برای اندروید بدون مادون قرمز آشنا شوید. امروزه دستگاه هایی مانند تلویزیون و موبایل که در زندگی روزمره خود استفاده می کنیم هوشمند هستند. ما می توانیم برای استفاده آسانتر از دنیای تکنولوژی از این دستگاه های هوشمند به روش هوشمندانه ای استفاده کنیم.

کنترل تلویزیون با گوشی اندروید ، نرم افزار کنترل تلویزیون برای اندروید ، کنترل تلویزیون با موبایل اندروید ،

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

نرم افزار کنترل تلویزیون ، کنترل تلویزیون برای اندروید بدون مادون قرمز ،  نرم افزار کنترل تلویزیون اندروید

تاکنون برای کنترل تلویزیون یا سایر دستگاه ها از امواج مادون قرمز استفاده می شد اما اکنون تکنولوژی توسعه یافته است به طوری که می توانید از گوشی هوشمند خود به عنوان یک ریموت کنترل برای کنترل تمام دستگاه های هوشمند خود استفاده کنید. ما در این مطلب درباره کنترل تلویزیون برای اندروید بدون مادون قرمز بحث خواهیم کرد. این روش بسیار ساده است و به برخی از برنامه های طراحی شده برای دستگاه هوشمند وابسته است.

نکته: با این روش فقط می توانید دستگاه هایی را که دارای ویژگی وای فای یا بلوتوث داخلی هستند را کنترل کنید. شما از این تکنولوژی ها برای اتصال گوشی هوشمند به سایر دستگاه ها جهت کنترل از راه دور استفاده خواهید کرد.

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

در ادامه چند نرم افزار کنترل تلویزیون برای اندروید و آیفون معرفی می کنیم که با استفاده از این برنامه ها می توانید سایر دستگاه های هوشمند خود را کنترل کنید.

مطلب مرتبط:  نحوه حذف برنامه های غیرقابل حذف اندروید

معرفی نرم افزار کنترل تلویزیون برای اندروید :

یک. Anymote

این بهترین برنامه برای کنترل تلویزیون با گوشی اندروید است که برای کنترل تمام دستگاه های هوشمند اطرافتان می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه یک نرم افزار پولی در Google Play می باشد اما می توانید نسخه رایگان آن را نیز تهیه کنید. این برنامه همانند عنوان آن، عملکرد خوبی دارد و به طور کامل برای کنترل تلویزیون با موبایل اندروید و دیگر دستگاه های فعال در اطراف شما کار می کند.

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

دو. Easy Universal TV Remote

این یکی دیگر از بهترین نرم افزار کنترل تلویزیون اندروید است که به صورت رایگان در فروشگاه Google Play برای آندروید در دسترس است. این برنامه به شما اجازه می دهد تا بسیاری از دستگاه های بلوتوث و وای فای را از طریق اندروید کنترل کنید. تنها باید دستگاه ها را جفت کنید و یا جزئیات دستگاهی که می خواهید از اندروید خود کنترل کنید را در برنامه وارد کنید.

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

سه. Smart TV Remote

این برنامه یکی از نرم افزار کنترل تلویزیون اندروید رایگان فروشگاه Google Play است و مشابه دو برنامه فوق کار می کند. با استفاده از این برنامه، می توانید دستگاه مورد نظرتان را کنترل کنید و سپس نوع مدل آن را برای کنترل دستگاه از طریق اندروید انتخاب کنید.

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

چهار. Android TV Remote Control

از تلفن اندروید یا تبلت خود به عنوان ریموت تلویزیون خود استفاده کنید. به راحتی بین حالت های D-pad و صفحه لمسی تغییر حالت دهید و بازی های اندروید را در تلویزیون اجرا کنید. برای شروع جستجوی صوتی، روی mic ضربه بزنید، یا از صفحه کلید برای ورود متن در تلویزیون استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  نحوه حذف اکانت جیمیل در اندروید

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

پنج. iRule For iPhone

این برنامه یک نرم افزار کنترل تلویزیون رایگان برای دستگاه های ios است و برای کنترل دستگاه هوشمند به وسیله دستگاه IOS از طریق دانلود این برنامه بر روی دستگاه با iTunes طراحی شده است.

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

شش. Google Tv Remote

این یک نرم افزار کنترل تلویزیون جالب دیگر برای دستگاه ios است که توسط گوگل ارائه شده است. این برنامه به صورت رایگان برای دستگاه های ios شما در دسترس است و تمام دستگاه های فعال از طریق اتصال بی سیم را توسط آیفون، iPad یا سایر دستگاه های IOS کنترل می کند.

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

با استفاده از این نرم افزار کنترل تلویزیون برای اندروید ، شما قادر خواهید بود تمام ابزارهای بی سیم اطراف خود را  فقط با گوشی هوشمند کنترل کنید و این باعث می شود که شما در این دنیای تکنولوژی مدرن باشید. امیدواریم که این مطلب را دوست داشته باشید و فراموش نکنید که آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. اگر نظری در رابطه با این موضوع دارید، در قسمت نظرات بنویسید.

کنترل تلویزیون با موبایل اندروید

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

techviral.net

کنترل تلویزیون با گوشی اندروید ، نرم افزار کنترل تلویزیون برای اندروید ، کنترل تلویزیون با موبایل اندروید ، نرم افزار کنترل تلویزیون ، کنترل تلویزیون برای اندروید بدون مادون قرمز ،  نرم افزار کنترل تلویزیون اندروید

/how-to-control-any-tv-using-smartphone

مطالب مرتبط