پیشنهاد خلایق

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید با ۳ روش

 روش بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید : ما قصد داریم ترفندی را به اشتراک بگذاریم که بدون شک می تواند به شما در ریکاوری عکسهای پاک شده اندروید کمک کند. اگر به دنبال جوابی برای سوال ” چگونه عکسهای پاک شده موبایل را برگردانیم ” هستید، ادامه این مطلب را بخوانید.

امروز بیش از ۱.۴ میلیارد نفر در سراسر جهان از اندروید استفاده می کنند. ما دوست داریم زندگی روزمره مان را به تصویر بکشیم. برخی عکس ها لحظات را ثبت می کنند. اما اگر به خاطر برخی دلایل حذف شوند، چه می شود؟ دلیل حذف تصاویر می تواند این باشد که شما آن ها را به صورت تصادفی حذف می کنید و یا توسط ویروس ها و یا هر گونه مشکلات نرم افزاری دیگر بر روی گوشی آندروید تصاویر شما حذف می شوند.

بازیابی عکسهای پاک شده از حافظه داخلی موبایل ، چگونه عکسهای پاک شده موبایل را برگردانیم، ریکاوری عکسهای پاک شده اندروید ، بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید ،

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

برگرداندن فایل های پاک شده اندروید ، بازیابی عکس های پاک شده اندروید ، ریکاوری اندروید بدون کامپیوتر ، ریکاوری فایل های پاک شده ، بازیابی عکسهای پاک شده موبایل اندروید

در این مورد، تصور می کنیم که ما تمام تصاویر و فیلم ها را از دست داده ایم. اما در عین حال، شما می توانید برگرداندن فایل های پاک شده اندروید را با کمک بعضی از نرم افزارها انجام دهید. برنامه های قابل توجهی در اینترنت وجود دارد که برای بازیابی عکس های پاک شده اندروید استفاده می شوند، اما بسیاری از آنها محدودیت هایی دارند.
بنابراین در این پست، ما به شما بهترین روش ها و نرم افزار را برای بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید  و همچنین روش ریکاوری اندروید بدون کامپیوتر را معرفی می کنیم. با استفاده از این نرم افزارها، می توانید هر عکس یا فیلم را به راحتی بازیابی کنید، حتی اگر چند ماه پیش تصاویر خود را حذف کرده باشید.

نحوه بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

روش اول : استفاده از نرم افزار Wondershare Dr. Fone

الزامات استفاده از این روش برای ریکاوری عکسهای پاک شده اندروید فعال سازی USB Debugging در دستگاه اندرویدی
و نصب نرم افزار Wondershare Dr. Fone می باشد.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مراحل بازیابی عکس های پاک شده اندروید:

مرحله ۱. اول از همه، شما باید نرم افزار Wondershare Dr. Fone را دانلود و نصب کنید. در حال حاضر این نرم افزار را بر روی رایانه خود نصب کنید. بعد از آن USB Debugging را فعال کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

فعال سازی USB Debugging در نسخه های مختلف اندروید

برای آندروید ۲.۳ یا قبل تر از آن : Settings > Applications > Development > USB debugging
برای آندروید ۳.۰ تا ۴.۱: Settings > Development > USB debugging
برای آندروید ۴.۲ یا جدیدتر: وارد تنظیمات شوید روی About Phone کلیک کنید. سپس روی “Build number” چند بار ضربه بزنید تا پیام “You are under developer mode” نمایش داده شود.
دوباره به تنظیمات بروید روی Developer options کلیک کنید و بعد USB debugging را فعال کنید.

مرحله ۲. اکنون دستگاه اندرویدی خود را با کابل USB به کامپیوتر خود وصل کنید. لطفا اطمینان حاصل کنید که حداقل شارژ باتری تلفن همراه شما تا ۳۰٪ است. اطمینان حاصل کنید که USB debugging را در تلفن هوشمند خود فعال کرده اید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

اکنون از شما می خواهد که دستگاه خود را آنالیز و اسکن کنید. شما فقط باید روی «Next» کلیک کنید تا اسکن انجام شود. سپس از شما مجوز دسترسی به تلفن متصل شده را درخواست خواهد کرد که باید آن را فعال کنید.
مرحله ۳. از شما خواسته خواهد شد تا نوع فایل مورد نظر برای اسکن را انتخاب کنید. بنابراین اگر میخواهید تصاویر و فیلمهای خود را اسکن کنید، Gallery را انتخاب کرده و روی «Next» کلیک کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مرحله ۴. حالا دو گزینه برای شما نمایش داده می شود، یکی برای اسکن فایل های حذف شده و دیگری برای اسکن تمام فایل ها است. شما باید گزینه « Scan for deleted files» را انتخاب کنید. می توانید اسکن را در دو حالت استاندارد و پیشرفته انجام دهید. حالت پیشرفته برای کسانی است که نیاز به اسکن عمیق تری دارند.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مرحله ۵. هنگامی که اسکن کامل شده است، شما پیش نمایش کامل تصاویر و فیلم های حذف شده خود را خواهید داشت، می توانید همه و یا تعدادی از آنها را برای برگرداندن فایل های پاک شده اندروید انتخاب کنید. به راحتی بر روی “Recover” کلیک کنید تا تمام آن فایل های حذف شده را دریافت کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

روش دوم : استفاده از Android Yodot

این محصول بازیابی نهایی برای تلفن هوشمند آندروید شما است که می توانید  از آن برای ریکاوری فایل های پاک شده از کارت SD و همچنین بازیابی عکسهای پاک شده از حافظه داخلی موبایل استفاده کنید. تقریبا هر نوع فایل را بازیابی می کند. همراه ما باشید تا بدانیم چگونه باید از آن برای بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید استفاده کنیم.

مرحله ۱. شما باید Yodot Recovery for Android را بر روی رایانه خود دانلود و نصب کنید. حالا شما باید تلفن آندرویدی خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. حالا نرم افزار را اجرا کنید و منتظر باشید تا Yodot گوشی شما را شناسایی کند.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مرحله ۲. بعد از شناسایی گوشی، شما دو گزینه برای بازیابی به صورت ” Deleted file recovery ” و ” Lost file recovery ” دارید. موردی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مرحله ۳. حالا شما باید درایوی که دستگاه Android شما را نشان می دهد انتخاب کنید و منتظر بمانید تا فرایند اسکن تمام شود.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مرحله ۴. اکنون تمام تصاویری را که می توانید بازیابی کنید را می بینید. شما می توانید پیش نمایشی از تصاویر را مشاهده کنید و به سادگی آن ها را در رایانه یا گوشی آندرویدی خود ذخیره کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

ریکاوری فایل های پاک شده انجام شده است، این یکی از ساده ترین راه برای بازیابی عکسهای پاک شده موبایل اندروید شما است.

روش سوم : بازیابی با استفاده از DiskDigger

DiskDigger می تواند بازیابی عکسهای پاک شده از حافظه داخلی موبایل و کارت حافظه را برای شما فراهم کند. در صورتی که به طور تصادفی یک عکس را حذف کرده باشید و یا حتی کارت حافظه خود را فرمت کرده باشید، ویژگی های قدرتمند بازیابی اطلاعات DiskDigger می تواند این تصاویر را برای شما بازیابی کند.
مرحله ۱. Diskdigger در گوشی های هوشمندی که روت نشده اند کار می کند. اما در دستگاه های آندروید روت شده بهتر کار می کند. بنابراین بهتر است گوشی هوشمند آندرویدی خود را روت کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مطلب مرتبط:  آموزش روت کردن گوشی اندروید با کامپیوتر و بدون آن

مرحله ۲. DiskDigger را دانلود و بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید
مرحله ۳. برنامه را باز کنید و سپس بر روی ” Start Basic Photo Scan ” کلیک کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید
مرحله ۴. حالا شما باید قسمتی که می خواهید بازیابی عکسهای پاک شده موبایل اندروید را انجام دهید انتخاب کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید
مرحله ۵. اکنون چند ثانیه یا چند دقیقه صبر کنید تا اسکن کامل شود. این برنامه به شما فایل های پاک شده از درایو انتخابی را نشان می دهد. شما می توانید آنها را انتخاب کنید و از طریق ضربه زدن بر روی ” Recover button ” آن ها را بازیابی کنید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

مهم ترین مزیت این روش این است که کاربران می توانند ریکاوری اندروید بدون کامپیوتر را انجام دهند. کاربران می توانند تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود تصاویر و ویدیو های خود را بازیابی کنند.
اکنون می دانیم که با استفاده از روش های ذکر شده چگونه عکسهای پاک شده موبایل را برگردانیم . با کمک این روش ها می توانید به راحتی تمام تصاویر که در گوشی اندروید خود داشته اید و به صورت تصادفی و یا عمدی حذف کرده اید دوباره به دست آورید.

بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

techviral.net

بازیابی عکسهای پاک شده از حافظه داخلی موبایل ، چگونه عکسهای پاک شده موبایل را برگردانیم، ریکاوری عکسهای پاک شده اندروید ، بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید ، برگرداندن فایل های پاک شده اندروید ، بازیابی عکس های پاک شده اندروید ، ریکاوری اندروید بدون کامپیوتر ، ریکاوری فایل های پاک شده
بازیابی عکسهای پاک شده موبایل اندروید

/how-to-recover-deleted-photos-android

مطالب مرتبط