پیشنهاد خلایق

رفع مشکل هنگ کردن گوشی سامسونگ

علت هنگ کردن گوشی سامسونگ

هنگ کردن گوشی سامسونگ یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن در این مدل گوشی و یا هر گوشی هوشمند دیگری اتفاق بیافتد. علت هنگ گوشی سامسونگ می تواند به مشکلات نرم افزاری و گاهی سخت افزاری موبایل مربوط شود. اگر مشکل نرم افزاری باشد می توان با یک ری استارت ساده گوشی، به طور موقت آن را برطرف نمود. با این حال اگر مشکل سخت افزاری باشد باید راه حل های دیگری را امتحان کنید.

هنگ کردن گوشی سامسونگ ، رفع هنگ گوشی سامسونگ ، علت هنگ گوشی سامسونگ

هنگ کردن گوشی سامسونگ

مطلب مرتبط:  باز کردن قفل گوشی سامسونگ بدون پاک شدن اطلاعات

بنابراین اگر به دنبال رفع هنگ گوشی سامسونگ خود هستید در ادامه با دلایل و برخی روشهای رفع مشکل هنگ کردن گوشی سامسونگ همراه ما باشید.

دلایل هنگ کردن گوشی سامسونگ :

۱- ممکن است نرم افزاری را به درستی روی گوشی نصب نکرده باشید و یا نرم افزار مشکل داشته باشد.

۲- ممکن است علت هنگ گوشی سامسونگ از مموری کارت خراب و یا حاوی ویروس باشد.

۳- دکمه ولوم گوشی ممکن است گیر کرده باشد.

۴- دکمه ولوم ممکن است مشکلات داخلی سخت افزاری داشته باشد.

۵- همچنین هنگ کردن گوشی سامسونگ گاهی ممکن است زمانی اتفاق بیافتد که شما چند برنامه سنگین را پشت هم در گوشی اجرا کرده باشید و از این رو گوشی به اندازه کافی RAM برای پشتیبانی از آن را نداشته باشد.

حل موقت هنگ کردن گوشی سامسونگ به وسیله ری استارت کردن

با یک ری استارت یا همان شروع مجدد می توانید دوباره گوشی را راه اندازی کرده و به صورت موقت باعث رفع هنگ گوشی سامسونگ خود شوید. برای اینکار دکمه پاور و کاهش صدا را به صورت همزمان فشار داده و برای چند ثانیه نگه دارید.

هنگ کردن گوشی سامسونگ

به این ترتیب گوشی خاموش شده و دوباره راه اندازی می شود.

رفع هنگ گوشی سامسونگ با بررسی مموری کارت

گاهی اوقات مشکل هنگ کردن گوشی سامسونگ مدل گلکسی، نوت، سری S ، سری A و یا سایر مدلهای آن ممکن است به دلایل نرم افزاری مانند معیوب بودن و یا ویروسی شدن کارت حافظه گوشی باشد. برای حل این مشکل فقط کافیست مموری کارت گوشی را ویروس کشی و یا فرمت کنید. اگر باز هم گوشی هنگ کرد راه حل بعدی را امتحان کنید.

دکمه ولوم گوشی را بررسی کنید

مطمئن شوید که دکمه ولوم گوشی شما گیر نکرده باشد زیرا گاهی ممکن است بعد از فشار دادن آن در جای خود باقی بماند و علت هنگ گوشی سامسونگ از آن باشد.

گاهی نیز مشکل هنگ گوشی اندروید سامسونگ می تواند از نوار ولوم آن بوده و نیاز به تعویض داشته باشد که باید این مورد توسط یک تعمیرکار موبایل بررسی شود.

مطلب مرتبط:  حل مشکل وصل نشدن گوشی سامسونگ به کامپیوتر

بررسی نرم افزارهای نصب شده روی گوشی

آپدیت کردن تمامی برنامه های نصب شده روی گوشی اندروید از طریق گوگل پلی گاهی می تواند به شما در رفع مشکل هنگ کردن گوشی سامسونگ کمک کند.

هنگ کردن گوشی سامسونگ

همچنین اگر مشکل همچنان پابرجا بود تمام نرم افزارهای مشکوک نصب شده روی گوشی خود را که احتمال می دهید معیوب باشد و یا به درستی کار نکند را حذف نمایید.

امیدواریم روشهای فوق بتواند به بهترین نحو در رفع هنگ گوشی سامسونگ به شما کمک کند.

علت هنگ کردن گوشی سامسونگ

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

blog.brokenlcds.com

هنگ کردن گوشی سامسونگ ، رفع هنگ گوشی سامسونگ ، علت هنگ گوشی سامسونگ

samsung-galaxy-s3-hanging-problem

مطالب مرتبط