سایت خلایق با بیش از دو سال سابقه و بیش از هزار مقاله ترجمه و تالیفی، به همراه تمام محتوایی که دارد به فروش میرسد. قیمت پیشنهادی خود را به آی دی تلگرام زیر ارسال بفرمایید.

Hikhalayegh@

آیا می توان از بوتاکس برای حجیم کردن لب ها استفاده کرد؟

 بوتاکس راهی برای حجیم کردن لب ها ؟!!

آیا بوتاکس کردن برای حجیم کردن لب ها مفید است؟ همه بوتاکس را راهی برای از بین بردن چین و چروک می شناسند. اما آیا با استفاده از بوتاکس می توان لب ها رو پرتر و حجیم تر نمود؟

باید بدانید بوتاکس ماده ای است که ماهیچه ها را شل می کند. با این توصیف نمی توانیم از آن برای حجیم کردن لب ها استفاده کنیم.

حجیم کردن لب ها خود داستانی جدا از بوتاکس دارد. برای حجیم کردن لب ها از مواد حجیم کنده خاصی استفاده می شود که با بوتاکس متفاوتند. در واقع برای حجیم کردن لب ها مواد مختلفی وجود دارد که هر کدام کاربرد و عملکرد خاص خود را دارند.

البته این را بگویم که از بوتاکس در اطراف لب ها می توان استفاده کرد اما کاربرد آن برای حجیم کردن لب ها نیست بلکه برای از بین بردن چین و چروک و خط های عمودی ای است که در اثر پیری یا سیگار کشیدن در صورت ظاهر شده اند.

تزریق بوتاکس در اطراف لب ها ممکن است در بعضی از مردم باعث اندکی پهن شدگی لب ها شود. اما باز هم تاکید می کنیم بوتاکس اطراف لب برای حجیم کردن لب نیست.

یکی از راه های حجیم کردن لب ها استفاده از ژل حجیم کننده لب است. این ماده خاصیتی موقتی دارد. به این صورت که ژل را در نقطه مورد نظر تزریق می کنند و بافت اطراف ناحیه مورد نظر حجیم می شود.

انواع مختلفی از این ماده تزریقی وجوددارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

مطلب مرتبط:  چند حرکت مؤثر برای برطرف كردن خط خنده با ورزش به همراه سایر درمان‌ها

از جمله این ویژگی ها عبارتد از : مقدار حجم دهی ، طول مدت اثر و  نواحی اثر.

حجیم کردن لب ها

چند تا از موادی که برای حجیم کردن لب ها به کار می روند عبارتند از:

  • ری استایلین
  • ژوویدرم
  • رادیِس
  • اِوالِنس

برای حجیم کردن لب ها ، هر یک از این مواد نسبت به بوتاکس در اولویتند.

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

RealSelf.com

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط