پیشنهاد خلایق

اتصال فلش به گوشی اندروید با دو روش ساده

نحوه اتصال فلش به گوشی اندروید

چگونه فلش را به گوشی وصل کنیم ؟

تلفن همراه شما مثل یک کامپیوتر کوچک است و قطعا کارایی آن بیش از برقرای تماس و یا پست کردن یک مطلب در فیسبوک می باشد. اکثر گوشی های اندرویدی از اتصال USB پشتیبانی می کنند بنابراین می توانید به راحتی فلش مموری خود را به گوشی متصل کنید. پس از اتصال فلش به گوشی اندروید می توانید فایل های خود را به گوشی انتقال داده یا عکس و فیلم موجود در فلش مموری را بدون اینکه کوچکترین حجمی از گوشی اشغال کند، در موبایل خود به تماشا بنشینید و بسیاری از قابلیتهای دیگر.

اتصال فلش به گوشی اندروید ، چگونه فلش را به گوشی وصل کنیم ، اتصال فلش مموری به گوشی ، وصل کردن فلش به موبایل

اتصال فلش به گوشی اندروید

اتصال فلش به گوشی اندروید بدون روت ، کابل اتصال فلش به گوشی ، اتصال فلش به گوشی سامسونگ

در موبایل های جدید اندرویدی اتصال فلش به گوشی اندروید بدون روت نیز امکانپذیر است اما موبایل های قدیمی تر جهت اتصال فلش مموری به گوشی باید روت شده باشند. بنابراین ابتدا مطمئن شوید که گوشی شما از قابلیت OTG پشتیبانی می کند و سپس در ادامه با دو روش آسان وصل کردن فلش به موبایل با ما باشید:

۱- کابل OTG جهت اتصال فلش به گوشی اندروید

کابل OTG که یک کابل اتصال فلش به گوشی سامسونگ ، هواوی ، ال جی و سایر گوشی های اندرویدی می باشد، بسیار ارزان قیمت بوده و یک گزینه عالی برای اتصال فلش مموری به گوشی می باشد. هنگام خرید کابل یا همان آداپتور OTG دقت کنید که یک سمت این دستگاه باید micro USB برای اتصال به گوشی و سمت دیگر آن آداپتور OTG برای اتصال فلش مموری به آن باشد. بعد از وصل کردن فلش به موبایل از طریق کابل OTG ، یک فولدر جدید به اسم USB storage یا چیزی شبیه به آن در قسمت مدیریت فایل (File Manager) گوشی شما ظاهر می شود که با باز کردن آن می توانید محتویات فلش مموری را مشاهده کنید.

اتصال فلش به گوشی اندروید

۲- خرید فلش OTG

اگر هنوز فلش مموری یا کابل OTG خریداری نکرده اید، می توانید یک فلش مموری OTG خریداری کنید که علاوه بر پشتیبانی از USB Type A ، این امکان را داشته باشد که از USB Type C نیز پشتیبانی کند. البته قبل از خرید مطمئن شوید که هر دو پورت را داشته باشد. وجود دو پورت در این فلش مموری باعث می‌شود تا کاربر آن بتواند داده‌های خود را بلافاصله پس از کپی کردن از کامپیوتر بصورت مستقیم و بدون کابل اتصال فلش به گوشی ، در موبایل خود مشاهده کند. همچنین از این فلش می توان به عنوان جایگزین فضای کم گوشی‌های موبایل هم استفاده کرد.

اتصال فلش به گوشی اندروید

بنابراین در پاسخ به این سوال که چگونه فلش را به گوشی وصل کنیم ، می توانید از یکی از دو روش فوق استفاده کرده و به راحتی باعث اتصال فلش به گوشی اندروید خود شوید.

نحوه اتصال فلش به گوشی اندروید

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

androidcentral.com

اتصال فلش به گوشی اندروید ، چگونه فلش را به گوشی وصل کنیم ، اتصال فلش مموری به گوشی ، وصل کردن فلش به موبایل ، اتصال فلش به گوشی اندروید بدون روت ، کابل اتصال فلش به گوشی ، اتصال فلش به گوشی سامسونگ

how-connect-usb-flash-storage-device-your-android-phone


مطالب مرتبط

درباره مقاله فوق چه نظری دارید؟