سایت خلایق با بیش از دو سال سابقه و بیش از هزار مقاله ترجمه و تالیفی، به همراه تمام محتوایی که دارد به فروش میرسد. قیمت پیشنهادی خود را به آی دی تلگرام زیر ارسال بفرمایید.

@Hikhalayegh

آموزش ریکاوری گوشی سامسونگ – بازیابی اطلاعات پاک شده

نحوه ریکاوری گوشی سامسونگ

چگونه عکس ها و فیلم ها و اطلاعات گوشی سامسونگ را ریکاوری کنیم ؟

ریکاوری گوشی سامسونگ به وسیله نرم افزار بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ به نام dr.fone امکان پذیر می باشد. ممکن است به صورت کاملا تصادفی و یا به دلیل ویروسی شدن، تمامی فیلم ها، عکس ها، اس ام اس ها، فایل ها و مخاطبین گوشی شما پاک شوند. نگران نباشید امکان بازیابی اطلاعات پاک شده گوشی سامسونگ و فایلهای حذف شده تا زمانی که به وسیله اطلاعات جدید رونویسی نشده باشند، وجود دارد.

ریکاوری گوشی سامسونگ ، ریکاوری عکس گوشی سامسونگ ، بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ ، بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ

ریکاوری گوشی سامسونگ

بازیابی اطلاعات پاک شده گوشی سامسونگ ، نرم افزار ریکاوری گوشی سامسونگ

بنابراین بعد از پاک شدن اطلاعات سعی کنید از گوشی استفاده نکنید تا زمانی که عملیات ریکاوری را به پایان برسانید. در ادامه با آموزش ریکاوری گوشی سامسونگ همراه ما باشید.

بازیابی اطلاعات پاک شده گوشی سامسونگ به وسیله نرم افزار dr.fone

dr.fone یک نرم افزار ریکاوری گوشی سامسونگ با قابلیتهای عالی است که با اکثر مدلهای این گوشی سازگاری دارد. نکته بسیار مهم اینکه با استفاده از این نرم افزار اگر گوشی شما روت نباشد، امکان روت شدن آن وجود دارد، بنابراین قبل از انجام مراحل زیر حتما این نکته را در نظر بگیرید.

۱- جهت ریکاوری عکس گوشی سامسونگ و سایر اطلاعات آن، نرم افزار dr.fone را با مراجعه به لینک زیر دانلود کنید:

download.wondershare.com/drfone_recover_full3366.exe

۲- پس از دانلود، نرم افزار را روی کامپیوتر خود نصب و اجرا کنید. سپس روی Recover کلیک کنید.

مطلب مرتبط:  بازیابی عکس و فیلم های حذف شده در اندروید با ۳ روش

۳- گوشی خود را با کابل usb به کامپیوتر متصل کنید. مطمئن شوید که درایور USB اندروید روی کامپیوتر شما نصب باشد.

ریکاوری گوشی سامسونگ

۴- قبل از اسکن کردن جهت بازیابی اطلاعات پاک شده گوشی سامسونگ ، باید حالت USB debugging را در گوشی خود فعال کنید. برای فعال کردن این حالت مراحل زیر را در گوشی خود طی کنید:

  • به قسمت Settings گوشی خود بروید و Developer options را پیدا کرده و آن را باز کنید.
  • اگر گزینه Developer options را پیدا نمی کنید ابتدا به قسمت About phone یا در برخی گوشی ها About Device رفته و روی Build Number هفت بار پشت هم ضربه بزنید.
  • اکنون Developer options در قسمت Settings فعال شده است آن را باز کنید. سپس تیک گزینه USB Debugging را در صورت فعال نبودن، فعال کنید.

ریکاوری گوشی سامسونگ

۵- پس از فعال شدن حالت USB Debugging ، نرم افزار گوشی شما را خود به خود شناسایی می کند فقط کافی است روی Allow در گوشی خود اگر پیغامی ظاهر شد ضربه بزنید. سپس صفحه ای در برنامه dr.fone ظاهر می شود و از شما می خواهد نوع اطلاعات، عکس، فیلم و غیره را جهت اسکن و بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ انتخاب کنید. فقط کافی است تیک گزینه هایی را که قصد ریکاوری آن را دارید فعال کنید. به عنوان مثال جهت بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ تیک Messaging ، فیلم ها تیک Videos ، عکس ها تیک Gallery و مخاطبین تیک Contacts را فعال کنید. سپس روی Next کلیک کنید.

ریکاوری گوشی سامسونگ

مطلب مرتبط:  ریکاوری تصاویر حذف شده از کارت حافظه

۶- در این مرحله ممکن است صفحه ای ظاهر شود که دارای دو گزینه Standard Mode و Advanced Mode باشد. در مواجه با چنین صفحه ای گزینه Standard Mode را انتخاب کنید. سپس در صفحه بعد تیک گزینه Scan for deleted files را فعال کرده و روی Next کلیک کنید.

ریکاوری گوشی سامسونگ

۷- چند دقیقه ای ممکن است پروسه ریکاوری عکس گوشی سامسونگ و سایر فایلهای انتخاب شده شما مثل فیلم و یا sms به طول بیانجامد. سپس نرم افزار اطلاعات ریکاوری شده را نمایش می دهد. برای بازیابی، روی هر کدام که می خواهید کلیک کنید تا تیک آنها فعال شود و در نهایت بعد از انتخابشان روی Recover کلیک نمایید تا در کامپیوتر ذخیره شوند.

ریکاوری گوشی سامسونگ

به این ترتیب با طی مراحل فوق به راحتی می توانید به وسیله نرم افزار ریکاوری گوشی سامسونگ اطلاعات پاک شده موبایل خود را بازیابی کنید.

نحوه ریکاوری گوشی سامسونگ

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

drfone.wondershare.com

ریکاوری گوشی سامسونگ ، ریکاوری عکس گوشی سامسونگ ، بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ ، بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ ، بازیابی اطلاعات پاک شده گوشی سامسونگ ، نرم افزار ریکاوری گوشی سامسونگ

samsung/samsung-mobile-phone-recovery.html
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط