فعالسازی درآمدزایی از کانال یوتیوب

آیا ریسک کردن کلید موفقیت است؟

آیا ریسک کردن کلید موفقیت است؟

از زمانهای بسیار قدیم، برندگان به عنوان افرادی که مایل به ریسک کردن هستند، شناخته می شوند. آنها در مسیر خود به سوی موفقیت، به جای دفع خطر، آنرا در آغوش می گیرند. موفقیت حاصل شناخت یک ریسک ارزشمند و پذیرش آن است. افراد مایل به  ریسک کردن در جهانی از امکان و عظمت زندگی می کنند.

کارآفرین موفق,موفقیت,کارآفرینی,ریسک

ریسک کردن
کارآفرینی موفق، مستلزم ریسک کردن است.برای افراد متوسطی که هیچ بینش وسیعی ندارند، صحنه زندگی، یک محل امن به حساب می آید. شما تنها با درک این که ریسک ها کلید موفقیت های بلند مدت را حفظ می کنند، برتری کسب و کار را به دست می آورید. تنها با تشخیص اینکه خطرات، کلید موفقیتهای بلند مدت هستند، برتری در کار را کسب می کنید.۸ کارآفرین موفق بسیار مشهور دنیا، هرگز از ریسک کردن نمی ترسند. بنابراین، دوری از خطر به معنای ازدست دادن موفقیت است.
با این حال، ریسک کردن به معنای شروع کورکورانه یک کار نیست. باارزیابی گزینه های ممکن، ریسک های حساب شده داشته باشید.در این جا دلایل عملی ریسک کردن برای افرادی که می خواهند کارآفرین باشند، بیان شده است.

هر گونه تعهد کاری مستلزم ریسک کردن است

ریسک کردن از عوامل اصلی کارآفرینی است.آیا در مورد ریسک پذیری تردید دارید؟ پس به دنبال کارآفرینی نیستید. کارآفرینی در درجه اول با ریسک کردن ارتباط دارد. این موضوع شما را ملزم می کند تا بخشی از دارایی را در یک کسب و کار رو به رشد سرمایه گذاری کنید. شما برای چند ماه تا یک سال دارایی خود را قربانی می کنید.

ریسک کردن
ریسک کردن به معنای به خطر انداختن شهرت روی یک ایده اثبات نشده است.هر چیز دیگری که به دنبال آن می آید، تا حدی ریسک انجام دادن دارد.استخدام های جدید شما، ممکن است دو ماه بعد از آموزش های آشنا سازی با سازمان به عقب بیافتد. فرایند جذب مخاطب هدفمند ممکن است موثر نباشد. روش کار ممکن است مشتریان جدید و بسیاری از افراد دیگر را خشمگین نماید.بنابراین، برای پذیرش ریسک برای بقاء در دنیای کارآفرینی آماده باشید.

ریسک کردن به معنای بی دقتی نیست

توصیف نهایی یک کارآفرین، صرفا یک فرد ریسک کننده نیست، بلکه یک ریسک کننده است که حساب شده عمل می کند. ریسک کردن در خلاء رخ نمی دهد.برای بهره مندی از ریسک کردن، علاوه بر آماده بودن، باید در مورد ضررهای احتمالی نیز آموزش ببینید.
همانطور که ژان کاسی مدیر عامل شرکت اتحادیه اعتباری فدرال جت استریم در مصاحبه ای با روزنامه کردیت یونین تایمز گفته است ، شما نمیتوانید صرفا برخی عقاید را بدون ارزیابی کل پروژه کنار گذاشته و نتیجه را مد نظر قرار دهید. شما همانطور که به کارخود ادامه می دهید، باید به دنبال راه هایی برای کاهش خطرات باشید.

مطلب مرتبط:  موفقیت در کسب و کار : 9 توصیه برای پیشرفت در کسب و کار

 ریسک کردن، رضایت را به ارمغان آورده و زندگی را تحقق می بخشد

تحقیق در مورد ریسک پذیری نشان داد که ریسک کردن موجب رضایت شخصی می شود. شما ممکن است یک ایده در مورد کسب و کار داشته باشید، اما هیچ کاری در مورد آن انجام نمی دهید. بعدها می آموزید که شخص دیگری یک ایده کسب و کار مشابه را دنبال کرده و موفق شده است. شما افسوس خواهید خورد که چرا آن ایده راامتحان نکردید.

ریسک کردن
اگرآنرا امتحان کنید، چون رضایت غلبه بر ترس را دارید، پشیمان نخواهید شد. جف بیسوس، بنیانگذار آمازون، می گوید اگر امتحان نمی کردم، پشیمان می شدم و ترس ازامتحان نکردن، همواره وجودم را فرا می گرفت. جف بیسوس به خاطر موفقیت خود در تجارت اینترنتی مشهور است. اگر شکست می خورد، پشیمان نمی شد.

از ریسک کردن می آموزید

برخی ازریسکهای تجاری ممکن است پاداشی نداشته باشد. یک ریسک کننده خوش بین بودن، شما را قادر می سازد تا شکست را به عنوان فرصتی برای یادگیری مشاهده کنید.شکست ها به شما تفکر هوشمند و برنامه ریزی استراتژیک را می آموزند. هر بار که شکست می خورید، از آن چیزی آموخته و رویکرد بهتری را دنبال کنید.

ریسک کردن
بیل گیتس، صاحب مایکروسافت، بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان، چندین بار شکست خورده است و در نهایت با شرکت مایکروسافت به موفقیت رسیده است. بیل گیتس با همکاری پل آلن شروع به تاسیس شرکت Traf-O-Data نمودند. این شرکت، به دلیل نداشتن مشتری ، ده سال پس از تاسیس، بسته شد. با وجود شکست، تجربه یادگیری به دست آمده، پایه ای برای ایجاد و موفقیت در شرکت مایکروسافت شد.

برای یافتن موفقیت، باید آنرا دنبال کنید

ریسک کردن ممکن است در نهایت قدم ضروری برای یافتن موفقیت باشد.برای داشتن دیدگاه درست، باید یک قدم جلوتر از دیگران بگذارید. مسیر موفقیت را با خوش بینی آغاز کنید.از اینکه دقیقا نمی دانید که چگونه موفقیتی را که میخواهید ،به دست آورید دچار نگرانی نشوید.مسئولیتهای گوناگون در طول مسیر به آزمایش گذاشته خواهد شد.

ریسک کردن
از داشتن فکر های ناگهانی در طول مسیر، مشوش نشوید. مسیر را تا رسیدن به نتایج مطلوب ادامه دهید.

هیچ رویایی بدون ریسک کردن دست یافتنی نیست

ریسک کردن نه تنها در مسیر شغلی شما مفید است بلکه ممکن است شما را به دنیایی ازفرصتها رهنمون گردد. جهان خارج از منطقه امن، گسترده و بی حد و حصر است. پاملا برنز، رئیس و مدیر عامل شرکت Engender Health ، متخصصان را مجبور به ترک منطقه امن نمود. طی یک مصاحبه با Grindstone، اوصراحتا ابراز داشت تا زمانی که ریسک نکنید ،نمی توانید پتانسیل خود را تشخیص دهید.

مطلب مرتبط:  مشاغلی که تا سال 2030 بیشترین بازار کار را خواهند داشت.

ریسک کردن
زمان دنبال کردن چیزهایی که مشتاق آن هستید، زمانی است که منطقه امن را ترک گفته اید. شکستن عادات جاری فقط می تواند اعتماد به نفس شما را بیشتر کرده و شما را برای رسیدن به سطوح بالاتر قدرتمند تر کند. نوآوری فقط زمانی اتفاق می افتد که شما از منطقه امن خارج شوید. غالبا، ترس از شکست چیزی است که ما را به سمت امنیت هدایت میکند.کلید غلبه بر این ترس، رسیدن به راحتی و آسایش با ناراحتی و سختی است.

ریسک کردن

با ریسک کردن به یک مزیت رقابتی دست می یابید

به طور معمول افراد تمایل دارند از ریسک کردن اجتناب کنند.اگر به اندازه کافی جسارت ریسک کردن را داشته باشید، پس یک مزیت رقابتی را به دست می آورید.این به این معناست که هر چه بیشتر افراد از ریسک کردن دور باشند، ریسک کنندگان با رقابت کمتری مواجه می شوند.آیا دستاوردهای شما مانند یک فرد ریسک کننده است.تا زمانی که تمایل به ترک منطقه امن خود نداشته باشید، ممکن است از این سوال مطمئن نباشید.ریسک کردن ارزشی به اندازه یک فرصت دارد. یک کارآفرین که اهمیت ایستادگی را درک می کند، ریسک و خطر را می پذیرد.این یک روش ایجاد اقیانوس آبی (ایجاد کسب‌وکار در عرصه‌ای است که قبلاً وجود نداشته و از این طریق پهنه‌ای آرام و بی‌تلاطم را پیش‌روی ایجاد کنندگان کسب‌وکار نو می‌گذارد) در بازار است.این جایی است که شما با حداقل رقابت یا هیچ رقابتی روبه رو می شوید.

ریسک کردن

ریسک کردن باعث رسیدن به پاداش می شود

ما افرادی را می شناسیم که به خاطر دستاوردهای کاری شان مشهور هستند.با دست خالی ،چیزی سر راه آنها قرار نمی گیرد،آنها ریسک کرده و پاداش دریافت می کنند. برای رسیدن به رویا، چه کوچک چه بزرگ، باید ریسک کرد.

ریسک کردن
گاهی پاداش، درونی است.ممکن است بگویید، “من ریسک کردم و شکست خوردم”. بنابراین، اظهار می دارید که هیچ پاداشی را تشخیص نداده اید. این چالش به وجود می آید که پاداش همان غلبه بر ترس است. همچنین، درسهای جدیدی یاد گرفته، اعتماد به نفس پیدا میکنید و امکانات مختلفی را تجربه می کنید.بهتر است ریسک کرده و زندگی را این گونه تجربه کنید تا با رکود ی مرگبار در منطقه امن بمانید.
برای ما، داشتن محیطی سودمند که باعث خلاقیت و ابتکار شود با ریسک کردن ممکن است. بنابراین، نیاز به تشویق فرهنگ شکست خوردن وجود دارد.فرهنگی که به یک کارآفرین اجازه امتحان فرصتها و به جلو رفتن را می دهد. با پذیرش ریسک، سفری هیجان انگیز به سوی موفقیت را خواهید داشت.

ریسک کردن

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:
msn.com

کارآفرین موفق,موفقیت,کارآفرینی,ریسک

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط