پیشنهاد خلایق

قانون جذب و معجزه آن برای پولدارشدن

قانون جذب  و معجزه آن برای پولدار شدن

چگونه از قانون جذب برای به دست آوردن ثروت در زندگی استفاده کنیم؟

قانون جذب، هنگامی که به درستی به کار گرفته می شود، یک ابزار بسیار قدرتمند است. احتمالا شما این موضوع را از قبل می دانید و به همین دلیل این مقاله را می خوانید. در حال حاضر، قانون جذب مزایای متعددی در زندگی شما میتواند داشته باشد. با این وجود، اکثریت بسیار زیادی از مردم، به دنبال راهی هستند  که بتوانند از  طریق قانون جذب، به پولدار شدن برسند.در این مقاله، ما به دنبال راههای استفاده از قانون جذب برای ثروتمند شدن هستیم.

پولدار شدن,ثروت,ذهن,مثبت اندیشی,زندگی,پول,موفقیت

قانون جذب

ما نمی خواهیم بیش از حد به چگونگی معرفی قانون جذب بپردازیم ،چرا که وقتی شما وارد این صفحه شده اید پس به احتمال زیاد از قبل در مورد آن چیزهایی می دانید. تمام چیزی که شما باید بدانید این است که قانون جذب تماما مربوط به افکار مثبت است. اعتقاد بر این است که مثبت اندیشی به ایجاد انرژی مثبت کمک می کند. این باعث می شود که چیزهای مثبت جذب شما شوند. اگر افکار منفی داشته باشید، فقط رویدادهای بد اتفاق می افتد!

با توجه به این موضوع، باید بدانید که برای رسیدن به قانون جذب ، باید روی افکار مثبت تمرکز کنید. اگر مثبت نباشید، از این قانون سودی نمی برید. اگر یکی از آن صداهای آرام  در گوش شما بگوید که چرا شما نمیتوانید کاری انجام دهید، باید آن صدا را خاموش کرده و بگوئید که میتوانید این کار را انجام دهید. افکار مثبت شما باید  بیشتر از افکار منفی باشد.اگر قدمهای استواری بردارید، بیشتر قانون جذب به آسانی برای شما انجام خواهد شد. این یک راهنمای سریع گام به گام در مورد چیزهایی است که برای شما در هنگام جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب  عمل می کنند:

با یک هدف شروع کنید.

بدین منظور شما به یک هدف نیازمندید.این هدف برای ثروت است.وقتی ثروتمند شدید، می خواهید چه کاری در زندگی انجام دهید.قصد دارید یک میلیونر شوید؟ فقط خانه و تعطیلات می خواهید؟ هر چقدر که می خواهید این موضوع را پیچیده کنید.مهم نیست.همین حالا، رسیدن به این هدف بسیار دشوار است. شما این را می دانید.می خواهید به هر قیمتی به آن برسید. بعد از هدف گذاری، باید آخرین زمان رسیدن به هدف را بنویسید. سعی کنید در این مورد واقع بین باشید.قرار نیست تا هفته آینده یک میلیونر بشوید. دلیل اینکه شما این کار را انجام می دهید این است که شما به مغز خود می گوئید که این کاری است که شما می توانید در زندگی خود انجام دهید.

مطلب مرتبط:  چگونه در منزل کسب درامد کنیم

قانون جذب

وقتی به خواب می روید

همانطور که به خواب می روید، باید یک مانترا (در آیین هندو، بودایی، سیک، جین و مزدیسنا عبارتست از مجموعه‌ای از کلمات و آواهایی که با آهنگ خاصی به دفعات تکرار می‌شو د ) را تکرار کنید.این مانترا می تواند هر چیزی باشد که به ثروت مربوط است. در واقع، این مانترا می تواند چیزی به سادگی کلمه “ثروت” باشد که مکررا و به آرامی حدود ۵ دقیقه  گفته می شود.ذهن نیمه هوشیار شما در گیر این کلمه می شود.این بدان معناست که آخرین چیزهایی که شما موقع به خواب رفتن می شنوید، این ایده را در شما به وجود می آورد که شما در حال پولدار شدن هستید.این واقعا به شما کمک می کند.

قانون جذب

مانند ثروتمندان عمل کنید

این بدان معنا نیست که پولی را که هنوزبه دست نیاورده اید، ولخرجی کنید.این کار هرگز باعث ثروتمند شدن شما نمی شود. بلکه فقط باید فکر کنید که ثروتمند هستید.به اجناس گرانقیمت نگاه کنید. به نحو شایسته لباس بپوشید. از اینکه چنین چیزی می تواند در زندگی شما تاثیر بگذارد، شگفت زده خواهید شد. مجددا شما مغز خود را متقاعد خواهید کرد که شما در حال حاضر ثروتمند هستید و باعث می شود که شما همچنان به تلاش خود ادامه دهید. اساسا، وقتی شما مانند ثروتمندان عمل کنید، ثروت را جذب خواهید کرد.

قانون جذب

کاری را که عاشق آن هستید، انجام دهید

کاری را انجام آنرا  دوست دارید، پیدا کنید.نیازی نیست این کار مربوط به ثروت باشد. فقط باید کاری را انجام دهید که شما را خوشحال می کند. گفته شده است که با انجام این کار، ذهن، بدن و روح خود را هماهنگ خواهید کرد. با انجام این کار، شما در جذب معجزات به زندگی خود کمک خواهید کرد.با سخت کار کردن به جایی نمی رسید. شما به طور مداوم احساس تنش می کنید و هرگز نمی توانید  خواسته های خود را در زندگی  دنبال کنید.

قانون جذب

وقتی در حمام هستید

این یک تمرین کوچک برای  تجسم است که به نظر می رسد زمانی که شما در حال تلاش برای جذب ثروت به زندگی خود هستید،به خوبی عمل می کند. هنگامی که در حمام هستید، وقتی که  آب روی  بدن شما می ریزد، تصور کنید، این ثروت و موفقیت است که در سراسر بدن شما جریان دارد. تصور کنید جریان آب به بدن شما طراوت می بخشد. انرژی مثبت را احساس کنید. تصور کنید هرچقدر که احساس می کنید ، ثروت باید وارد زندگی شما شود. انژی دریافت شده از این تمرین، تا حد زیادی به شما کمک می کند.

مطلب مرتبط:  راز موفقیت ثروتمندان در چیست ؛ آشنایی با ویژگی‌های افراد موفق

قانون جذب

وقتی اتفاق مثبتی رخ می دهد

اگر اتفاق مثبتی در زندگی شما رخ داد که به شما در دستیابی به هدف کمک می کند، پس باید از کائنات به خاطر این موضوع تشکر کنید.نشان دهید که این اتفاقات چقدر شما را خوشحال می کند، حتی اگر نفع آن نسبتا جزئی باشد. اگر این کار را شروع کنید، به سرعت متوجه می شوید همه چیزهای مثبت ، هرچند جزئی،  وارد زندگی شما می شود. این رویدادهای جزئی به  موارد اصلی اضافه می شوند. روی آنها تمرکز کنید. روی چیزهای منفی که اغلب اوقات بروز می کند، تمرکز نکنید.

قانون جذب

چند نکته پایانی

برای اینکه قانون جذب عمل کند، باید به تاثیر آن ایمان داشته باشید. افرادی وجود دارند که ادعا می کنند این قانون  بی تاثیر است. دلیل این ادعا چیست؟ دلیل این است که این افراد این قانون را امتحان کرده اند، اما با این اعتقاد محکم که این قانون به نتیجه نمی رسد. آنها فورا بعد از این موضوع، به افکار منفی روی آورده اند. زمانهایی وجود دارد که شما فکر می کنید که این موضوع دیگر به کار نمی آید.وقتی آن افکار به ذهن شما می آید، باید خود را متقاعد کنید که کار را ادامه دهید.مکررا به خود بگوئید که این کار به نتیجه می رسد، وشما ثروتمند می شوید.زمانی که به دنبال ثروت هستید ، حفظ باور هایتان دشوار است، اما اگر تلاش کنید و به طور واقعی روی هدفتان متمرکز شوید، قول می دهم که به ثروتی که دوست دارید،  دست خواهید یافت.

قانون جذب

قانون جذب

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:

law-of-attraction.com

پولدار شدن,ثروت,ذهن,مثبت اندیشی,زندگی,پول,موفقیت

/secret/2386/how-to-use-law-of-attraction-to-bring-wealth-into-your-life/
اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط