پیشنهاد خلایق

همه ی روشهای درمان گیاهی فیبروم رحم با طب مدرن، سنتی و اسلامی

درمان گیاهی فیبروم رحم :

فیبروم رحم به توده های غیر سرطانی و خوش خیمی گفته می شود که در ناحیه رحم رشد می کنند. توده‌ های خوش خیم در دیواره رحم ممکن است به کوچکی حبه انگور یا به بزرگی یک طالبی باشند. حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد زنان در سنین باروری مبتلا به فیبروم رحم هستند. با ما همراه باشید تا با هم راهکارهای درمان گیاهی فیبروم رحم را بررسی کنیم.

انواع فیبروم عبارتند از فیبروم اینترامورال (داخل عضله رحم)، ساب سروزال (توده ی برجسته ی خارج رحم) و فیبروم زیر مخاطی (داخل حفره رحم). در ذیل عکس فیبروم رحم را مشاهده می کنید.

درمان گیاهی فیبروم رحم

علل فیبروم رحم

زمینه ژنتیکی. ژن‌ هایی که رشد سلول‌های عضلانی دیواره رحم را تسریع می‌کنند، می‌توانند در این امر دخیل باشند.

ناهنجاری‌ های عروق خونی رحم، هم می‌تواند عامل موثری به حساب آید.

به وجود آمدن تغییراتی در هورمون های پروژسترون و استروژن می‌تواند به نوعی در این امر دخیل باشد.

نژاد سیاه، چاقی، سنین نزدیک به یائسگی و سیگاری بودن نیز از علت‌ های ایجاد فیبروم رحم می‌باشند. چند عکس فیبروم رحم در ادامه درج می شود.

درمان گیاهی فیبروم رحم

علایم فیبروم رحم

حدودا از هر ۴ خانم، ۳ خانم در طول زندگی خود دچار فیبروم می‌شوند، اما اکثر آن‌ها از وجود آن بی‌اطلاع هستند چون فیبروم‌ها اغلب هیچ علامتی از خود نشان نمی‌ دهند.

خونریزی های غیر طبیعی و زیاد در عادت ماهانه، طولانی بودن خونریزی های ماهانه، خونریزی بین دوره های قاعدگی، کاهش فواصل بین قاعدگی‌ ها

درد و فشار در ناحیه لگن، کمردرد، پا درد، یبوست، ترشح واژینال مزمن

بزرگ شدن شکم، درد در حین رابطه جنسی با همسر

احساس پری در پایین شکم، احساس فشار روی مثانه و ادرار زیاد، مشکل در تخلیه مثانه

مشکلاتی در تولید مثل مانند نازایی، سقط جنین یا زایمان زودرس

فیبروم ها اکثرا در یک معاینه بالینی معمول با تصویربرداری مشخص می‌شوند.

فیبروم رحم با افزایش خطر سرطان رحم همراه نیست ولی در بیمارانی که فیبروم رشد سریعی دارد و یا فیبروم آن‌ ها حین یائسگی رشد کرده است، بایستی احتمال فیبروم سرطانی را در نظر داشت.

درمان گیاهی فیبروم رحم

عوارض فیبروم رحم

خطر ابتلا به کم خونی بر اثر خونریزی شدید و یا طولانی مدت رحمی

ایجاد درد شدید بر اثر پیچ خوردن و یا استحاله فیبروم

اختلال در بارور شدن فرد به دلیل انسداد و یا منحرف شدن لوله‌ های رحمی

فیبروم‌های زیر مخاطی می‌توانند منجر به اختلال در کاشت تخمک بارور شده در دیواره داخلی رحم شوند و نتیجتا رشد جنین تحت تاثیر قرار می‌ گیرد. در این موارد پزشکان اغلب توصیه به برداشتن این نوع از فیبروم‌ ها قبل از تلاش برای بارور شدن می‌کنند.

پیشگیری از فیبروم رحم

اجتناب از مصرف هورمون‌های زنانه

استروژن موجود در قرص های ضد بارداری در صورت مصرف دوز زیاد ممکن است باعث بزرگ شدن فیبروییدها شود.

معاینات دوره ای را فراموش نکنید. به این دسته از افراد توصیه می شود که هر سه تا شش ماه یک بار به پزشک متخصص زنان مراجعه کنند. این پیگیری ها به این دلیل انجام می شود تا معلوم شود که آیا فیبروم بزرگ شده یا نه و یا اینکه آیا فیبروم جدیدی به وجود آمده است یا نه.

راههای درمان فیبروم رحم چیست؟

اگر فیبروم رحم علامتی نظیر خونریزی شدید، فشار یا درد تولید نکند و منجر به نازایی نشود، معمولا نیازی به درمان نخواهد داشت.

امروزه سعی می شود که حتی الامکان از روش های طبی برای درمان فیبروم رحم استفاده شود تا ریسک جراحی به بیمار تحمیل نشود.

برخی داروها ممکن است باعث فرو کش کردن علائم فیبروز رحمی شوند و حتی از رشد آن جلوگیری کنند یا آن را کند سازند. اما هنگامی که بیمار دارو ها را کنار می‌گذارد، بافت فیبری اغلب بار دیگر رشد می‌کنند.

برای به حداقل رساندن خونریزی رحمی مصرف پروژستین‌ها توصیه می شود. برای تخفیف درد هم استفاده از داروهای ضدالتهاب غیراستروییدی استفاده می گردد. جهت درمان خونریزی در برخی موارد از آمپول دیفرلین یا دکاپپتیل به مدت حدود شش ماه استفاده می شود. این آمپولها با کاهش سطح هورمون‌های زنانگی (استروژن و پروژسترون) سبب یک حالت یائسگی موقتی می‌شوند. در نتیجه پریود قطع می‌شود و فیبروم‌ها جمع می‌شوند و کم خونی فرد بهبود می‌یابد.

اگر فیبروم رحم در بارداری رخ دهد در اغلب اوقات احتیاج به درمان وجود ندارد. اگر درد‌های شکمی در سه ماهه اول و دوم بارداری پیش بیاید، می‌توان آن را با مسکن‌ های معمولی کنترل کرد. در مورد فیبروم‌ هایی که منجر به سقط مکرر جنین شوند، پزشک ممکن است یکی از فیبروم‌ ها یا تمامی آن‌ها را بردارد.

در جراحی فیبروم رحم با روش میومکتومی فقط فیبروم خارج می‌شود و رحم باقی می ماند. این بهترین انتخاب برای زنانی است که تصمیم به بچه دار شدن دارند.

در روش هیسترکتومی (عمل برداشت رحم)، رحم از طریق برشی بر روی بخش پایینی شکم، از راه واژن و یا از طریق لاپاراسکوپی خارج می‌شود. این عمل تنها راه حل دائمی برای فیبروم‌های رحمی است اما باید در نظر داشت که با این عمل توانائی بچه دار شدن فرد از بین می‌رود. لذا برای افرادی که دیگر مایل به باروری نیستند، گزینه خوبی محسوب می‌شود.

در درمان فیبروم رحم از طریق آمبولی شریان رحمی، فیبروم از طریق قطع جریان خون، چروکیده می‌شود. پس از انجام این عمل شانس بارداری کمتر و عوارض آن بیشتر از میومکتومی خواهد بود ولی عوارض جدی نادر است.

در روش جراحی فیبروم رحم با استفاده از امواج ماورای صوت فیبروم رحم را حرارت داده و خشک می‌کنند. این روش برای کسانی که فیبروم رحم آن‌ ها متعدد بوده و یا در اعماق لگن، پشت روده‌ ها یا نزدیک به اعصاب ناحیه ساکروم، در بخش تحتانی ستون فقرات قرار دارد، توصیه نمی‌شود.

درمان گیاهی فیبروم رحم

یک داروی گیاهی برای فیبروم رحم برگ گردو است که به منظور قطع خونریزی کاربرد دارد. برگ گردو نباید جوشانده شود. می توانید ۵ گرم از آن را در آب ریخته و بگذارید مدت ۱۲ ساعت بماند. یا در مخلوط کن ۵ گرم برگ گردو را با یک لیوان آب مخلوط کرده و در طی ۲۴ ساعت نصف تا دو سوم آن را با کمی قند میل کنید. این کار را از روز پاک شدن یا ۵ روز بعد از شروع قاعدگی تا ۲۵ روز انجام دهید. در موقع استفاده از برگ گردو ممکن است قند شما افت کند. به همین دلیل این داروی گیاهی برای فیبروم رحم را با کمی نبات میل کنید.

ماهی هایی مانند ماهی تن و سالمون در کاهش التهاب فیبروم رحم و ناراحتی‌ ایجاد شده موثر هستند.

فیبر موجود در برنج سبوس دار سموم را از بدن دفع و میزان هورمون‌ های بدن را متعادل می‌کند.

سبزیجات ارگانیک مانند کلم بروکلی و اسفناج برای درمان فیبروم رحم مفید است.

مصرف یک قاشق سرکه سیب برای رفع و درمان خانگی فیبروم رحم مفید است. به منظور درمان خانگی فیبروم رحم سرکه را با سالاد مخلوط کنید تا سیستم بدن پاک‌ سازی شود. تصفیه کلیه و کبد مهم‌ترین اقدام برای داشتن یک رحم سالم است.

مطلب مرتبط:  علل بروز بیماری آتاکسی و انواع آن

زردچوبه آنزیم‌ حمایت کننده کبد را که برای سم زدایی بدن لازم است افزایش می‌دهد. این ادویه تولید صفرا را که باعث کوچکی فیبروم می‌شود، افزایش می‌دهد.

افزودن ریشه قاصدک به یک فنجان آب داغ می‌تواند تولید صفرا را افزایش دهد که در نتیجه باعث پاک‌ سازی کبد و درمان گیاهی فیبروم رحم می‌شود.

گوشت بدون چربی یا گوشت سفید را جایگزین گوشت قرمز کنید.

در کلیپ زیر نیز تعدادی دیگر از گیاهان دارویی برای کمک به درمان فیبروم رحم آورده شده است. کلیپ زیر توسط سایت خلایق ترجمه و زیرنویس دار شده است. امیدواریم مفید واقع شود.

آپدیت شده در تاریخ سه شنبه ساعت ۱۶ :

درمان فیبروم رحم با طب اسلامی

هشدار: ماکارونی، تخم مرغ، کوکو، کیک خامه ای و هر گونه روغن جامد کارخانه ای مصرف نکنید.

فقط یکی از دو روش زیر را پیگیری کنید.

روش اول: داروهای ترکیبی

تذکر: فقط یکی از این داروهای ترکیبی زیر را مصرف کنید. یکی از عوارض این داروهای ترکیبی، ایجاد درد شکم است.

داروی ترکیبی اول در درمان فیبروم از نظر طب اسلامی: به نسبت مساوی از بومادران، اسطوخودوس، مریم گلی، آویشن، بابونه، ختمی، رازیانه، فراسیون سفید(افنان) را ترکیب کرده و یک قاشق غذاخوری از آن را در یک لیوان آب به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید و هر ۸ ساعت یک لیوان بنوشید. (روزی حداکثر سه بار)

داروی ترکیبی دوم در درمان فیبروم از نظر طب اسلامی: گیاه فراسیون، رازیانه، تخم هویج، پنج انگشت، تخم کرفس و تخم جعفری را به نسبت مساوی ترکیب کرده و یک قاشق غذاخوری از آن را در یک لیوان آب بجوشانید و جوشانده ی حاصل را هر ۸ ساعت یک استکان میل کنید. (روزی حداکثر ۳ لیوان)

مطلب مرتبط:  تکنیکهای درمان خانگی مگس پران چشم با طب مدرن، طب سنتی و طب اسلامی

روش دوم: درمان زمان بندی شده

ساعت شش صبح: یک استکان دمنوش اسطوخودوس به همراه عسل میل کنید. ساعت ۱۲ ظهر: یک عدد پرتقال شیرین به همراه مقداری آناناس بخورید. ساعت ۶ بعد از ظهر: یک استکان دمنوش افتیمون به همراه مقداری عسل اسطوخودوس بنوشید. ساعت ۱۲ شب: یک عدد هلو و یک عدد برگه ی هلو (هلوی خشک شده)

یک استکان از جوشانده سیاه‌دانه را به همراه قسمت سفید داخلیِ پوست پرتقال میل کنید.

به همراه یکی از دو روش فوق:

یک بار صبح ناشتا و یک بار ابتدای شب (حدود ساعت ۸ الی ۹)، یک قاشق چای خوری سیاه دانه را به همراه یک قاشق غذاخوری عسل اسطوخودوس و آب پرتقال طبیعی و دست ساز میل کنید.

هر ۸ ساعت دو عدد میوه شاه بلوط بخورید.

منبع نسخه های طب اسلامی: جناب آیت الله ضیایی

درمان گیاهی فیبروم رحم

بیشتر بخوانید:

راهنمایی هایی برای درمان فیبروم رحم با طب سوزنی

درمان گیاهی کیست تخمدان در زنان

درمان تخمدان پلی کیستیک با طب سنتی و داروهای گیاهی

فیبروم رحم ، درمان گیاهی فیبروم رحم ، درمان فیبروم رحم ، عکس فیبروم رحم ، فیبروم رحم در بارداری ، جراحی فیبروم رحم ، داروی گیاهی برای فیبروم رحم ، فیبروم رحم چیست

مطالب مرتبط

جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
پدرام ملکی

علیک سلام

ناشناس

سلام

پدرام ملکی

سلام. ابتدا می بایست درمانش کنید. برای درمان، یا به پزشک باتجربه به صورت حضوری مراجعه بفرمایید یا اینکه نسخه های ذکر شده در مقاله رو پیگیری کنید.

زهرا

با سلام من یه فیبروم ۵٨میلی ساب سروز دارم خیلی نگرانم این ماه پریودم خیلی همراه با درد بود زیر دلم به شدت درد می گرفت نگرانم من ایا با این شرایط احتمال بار داری دارم؟میترسم بار دار شم و با سقط جنین یا دچار زایمان زود رس بشم به نظرتون چکار کنم ایا کسی با این شرایط من باردار شده و فرزندش سالم به دنیا اومده؟

پدرام ملکی

سلام. ویتاگنوس از گیاه پنح انگشت تهیه می شود که در برخی افراد مشکل را بدتر می کند. توصیه خلایق پیگیری نسخه های طب اسلامی ذکر شده در مقاله است که کمترین عوارض را دارند.

فرشته

سلام وقتتون بخیر ببخشید من یه فیبروم ۷ سانتی اینترمورال دارم که باعث خونریزی شدیدم میشه گاهی اوقات ۳ ماه مداوم خونریزی دارم .من ۳۰ سالمه و مجردم نمیخوام جراحی کنم میخواستم یه راهی پیشنهاد بدین من عصاره ویتاگنوس استفاده کردم اما حساسیت شدید داشتم به این دارو
ممنون میشم کمکم کنید

پدرام ملکی

سلام. برای درمان فیبروم، نسخه های طب اسلامی ذکر شده در مقاله رو مطالعه و پیگیری کنید. یا اینکه به پزشک مراجعه بفرمایید. برای درمان کم خونی، مقالاتی نوشته ام که با جستجو در سایت می تونید پیداشون کنید.

سارا

سلام خسته نباشی من ۳۴ ساله هستم فیبروم دارم ضخامت اندومتر۸
میلیمتر هست موقع عادت خونریزی شدید دارم کم خونی شدید گرفتممیشه راهنماییم کنید

سمیه

خانوم زی زی ازتون خواهش میکنیم..آدرس واسم اون حکیم رو بدید…خدا خیرتون بده….حتما بفرستین

پدرام ملکی

سلام. ایمیل بنده :
pedrammaleky@gmail.com
اگر کاری از دستم بربیاد، خوشحال می شم انجام بدم.

ناشناس

ببخشید خانم زی زی حکیم به شما چی تزریق کرد…دقیق بگید ،،مادر من هم به همین مریضی مبتلا هستن خونریزی شدید داره و توی رحمش فیبرم داره از جراحی میترسه…اگه میشه راهنمایی کنید

ناشناس

سلام من چطور میتونم با آقای ملکی ارتباط داشته باشم…واقعا حال مادرم وخیمه

نگین

با سلام خدمت خانوم زی زی ودوستان عزیزم ممنونم ک پاسخ میدید،خانوم زی زی اگه میتونید اسم و آدرس یا شماره تلفن همون جا یی ک تو مشخد رفتین رو بگید ممنون میشم عزیزم اجرتون باخدا،واقعا مشکل دارم

ناشناس

سلام خدمت دوستان میشه راهنماییم کنین ؟مصرف این داروهای گیاهی واسه فیبروم اینتر مورال و سابسروز هم تاثیر داره ؟من سال ۹۳جراحی برداشت ۵ تافیبروم رو داشتم ک بزرگترینش ۸ سانت بود که رحم رو پیچید توهم .همه شون اینتر مورال و سابسروز بودن دیواره رحمم پر از فیبروم ریز بود که الان دوباره بزرگ شدن ۳۴ سالمه قصد بارداری دارم درگیر فیبرومهام.

زی زی

باعرض سلام خدمت مدیر محترم اقای ملکی ودوستان گرامی وخانم نگین .نگین عزیز ما در شهر مشهد ساکن هستیم .در مشهد چند تا طبیب گیاهی معروف هستند که مردم ازکارشون راضی هستند .

نگین

با سلام خانوم زی زی میشه آدرس یا شماره تلفنی جایی ک رفتی ودرمان شدی رو بگی ی دنیا ممنونم

پدرام ملکی

سپاس از لطف شما.

زی زی

با عرض سلام خدمت مدیر محترم اقای ملکی ودوستان عزیز خانم ترنم من فیبروم ۵۵ میلیمتری داشتم وخون ریزی بسیار شدید که با خوردن گیاه دارویی بنام مازو به مدت دو یا سه روز خون ریزیم بند شد این گیاه رو از دارو گیاهی گرفتم خیلی تلخ وچسبنده وبد مزه هست با سفارش درمانگر یک عدد صبح ویکی شب سابیده ودر ته حلق ریخته و با اب غورت میدادم وهم زمان عرق برگ گردو وعرق مورد وعرق بوقناق روزی دو نوبت صبح وشب واز هر کدام یک استکان کمتر می خوردم وقتی بعد ازچند روز خون ریزیم قطع شد با توصیه حکیم به مدت ۱۵ شب دا رویی برای ازبین رفتن فیبروم به رحم تزریق کردم وشکر خدا فیبروم به طور طبیعی کنده واز رحم به شکل تکه های سفید رنگ دفع شد وبا سونوگرافی مجدد فیبروم دیده نشد برای دفع فیبروم هر شب یک نخود زاج سفید که اسم دیگی اون ذمه هست رابا یک قاشق چایخوری عسل خوب وچند قطره روغن زردمخلوط کرده وقبل از خواب با لو له ی اپلیکاتور به رحم تزریق میکردم وتاصبح بلند نمی شدم این تجربه را چند خانم دیگر هم داشتند ونتیجه ی خوبی گرفتنداگر دوست دارید میتوانید گفته های دکتر روا زاده را در این زمینه مطالعه کنید به شما کمک خواهد کرد اگر به شما کمک کرد حتما بگین از جناب ملکی سپاس گزارم ازاین که مطلب تکراری هست ببخشید فقط قصد کمک دارم چون خودم واقعا رنج کشیدم وناامید بودم خدا همه ی بیماران را شفا دهد

پدرام ملکی

سویق رو کی توصیه کرده؟ ترنسید رو قطع نکنید. فورا به پزشک طب سنتی مراجعه کنید. شرایط شما اورژانسیه و به گونه ای نیست که بخواهید خوددرمانی کنید. با آرزوی سلامتی و شفای کامل برای شما.

پدرام ملکی

سلام. نظرم به تاریخ ۱۳۹۷-۰۵-۰۳ ۱۹:۴۴ رو مطالعه کنید.

ترنم

الان از حدود ۱۵ شهریور درگیر خونریزی هستم که به صورت لخته وباسرعت نیرو مو گرفته زانو هام جون نداره چه کنم الان سویق رو میخورم ترنسید رو قطع کنم یانه وروزی چقدر بخورم یا چیز دیگه ای هست که مفید وضد خون ریزی ؟من الان این کانال دیدم ممنونتون یه بیمار ناامید

ترنم

سلام من۴۶ سال دارم قبلا گفتن فیبرم دارم با پریود طولانی که مراجعه کردم ال دی دادن خوردم به خونریزی شدید وافت پلاکت تا ۵۰۰۰ رسید وای سی یو تزریق خون وبعد مرخص شدم دوسه روز بعد دوباره شروع شد خونریزی نه به شدت قبل وتشخیص میوم ۵۰ میلی دادن که میگن خون بند نیاد باید تخلیه رحم بشم دو روزه دارم سویق عدس میخورم و قرص ترنسید ۲۵۰ از قبلش میخوردم قطع نمیشه موندم چه کنم راهنماییم کنید اگه میشه ادرس یه جایی که مراجعه کنم

پدرام ملکی

سلام. نسخه ارائه شده برای درمان فیبروم، در تمام انواع فیبروم مشترک است.

ناشناس

سلام من فیبروم رحم دارم چسبیده ب دهانه رحم چکار کنم

پدرام ملکی

سلام. لطفا جواب پرسش قبلی را مطالعه فرمایید. درمان پیشنهادی خلایق، نسخه آیت الله ضیایی است. البته مکررا دیده شده است که برای دفع فیبروم، نسخه های گیاهی به صورت تزریق واژینال نیز توسط پزشکان طب سنتی تجویز می شود که حتما می بایست زیر نظر پزشک با تجربه طب گیاهی انجام گیرد. شاد و سلامت باشید.

پدرام ملکی

از نظر برخی پزشکان طب سنتی نه تنها ضرر ندارد بلکه تجویز هم می شود. البته عرق رازیانه. اما در برخی منابع انگلیسی مصرف آن برای فیبروم منع شده است. لذا به نظر می رسد وابسته به شرایط بیمار، مصرف یا عدم مصرف آن توصیه می شود.

فرح

سلام خسته نباشید من فیبروم دارم با اندازه ۷ و ۵ و ۴.ایا مصرف جوشانده رازیانه هر روز ۱ لیوان باعث بزرگتر شدن فیبروم می شه؟درمان طب سنتی فیبروم رو بفرمایید لطفا

فرح

مصرف تنها جوشانده رازباته هر روز براب فیبروم مضر هست؟

پدرام ملکی

سلامت باشید. براتون آرزوی سلامتی و شفای کامل دارم.

شبنم

چقدر خوب شد این صفحه رو دیدم ، نوشته خانم دهخدا برام کلی روحیه بود ، من قبلا خیلی خیلی زیاد خونریزی داشتم رفتم سونو گفت سالمی ، و خونریزیم کم شد و پریودم منظم شد و این منظم بودن ادامه داشت ، خیلی اتفاقی هفته پیش رفتم چک آپ یه فیبروم ۸.۳ *۵.۶ خارج رحمی پیدا شد ، که به اتفاق سه تا دکتر گفتن باید رحمتو دربیاریم ، حالم بد بود ولی با خوندن این نوشته فهمیدم عیبیم نداره بودنش من که اذیت نمی شم می تونم وارد فاز درمان گیاهی بشم خدا خیرتون بده

پدرام ملکی

در پاسخ به خانم مریم ۴۰ ساله: اول اینکه به هیچ عنوان به خودتون استرس وارد نکنید و نگران نباشید. دوم اینکه برای تشخیص اینکه آیا به جراحی نیازه یا نه باید آزمایش بدید تا سایزش معلوم بشه و دکتر پیشنهاد جراحی بده. البته ممکنه برای کنترل رشدش، براتون دارو تجویز کنه. سوم اینکه در صورتی که می خواهید با طب اسلامی خوددرمانی کنید، یکی از دو نسخه داروی ترکیبی ذکر شده در مقاله رو (به همراه سیاه دانه و عسل + بلوط –> طبق روش ذکر شده) مصرف کنید به مدت یک ماه و اندازه فیبروم رو بعد از یک ماه دوباره چک کنید.

ناشناس

میشه راهنماییم کنین چه کارکنم خیلی نگرانم اسم مریم هستم بهتون پیامم دادم اسمم نگفتم بهتون

پدرام ملکی

در پاسخ به خانم مریم ۴۰ ساله : سلام. نسخه درمانی برای انواع فیبروم از نظر طب گیاهی و اسلامی یکی است و برای همه انواع آن، یک نسخه تجویز می شود که در مقاله هر دو نسخه ی گیاهی و اسلامی ارائه شده است. توصیه خلایق پیگیری نسخه آیت الله ضیایی است. فیبروم اینترامورال اگر باعث تغییر شکل حفره رحم نشده باشد مشکلی بابت باروری ایجاد نمی کند و استفاده از داروهایی که از رشد آن جلوگیری کند کفایت می کند چرا که اگر بیش اندازه بزرگ شده باشد می بایست با جراحی برداشته شود. در واقع جراحی، همیشه آخرین مرحله درمانی محسوب می شود. برای شما آرزوی سلامتی و شفای کامل دارم.

ناشناس

درضمن مجردم

ناشناس

سلام خوبین ببخشید مزاحم شدم میخواستم درمورد فیبروم اینترامورال ساسزوراورل بپرسم دارویی هست که ازبین بره

اوا

سلام. زی زی جان . اگر میشه اون جایی که رفتی و درمان شدی رو اسم و ادرسشو برامون بنویس . ممنون میشم

پدرام ملکی

سلام. سپاس از اطلاع رسانی و حسن توجه شما به موضوع. سپاسگزارم.

زی زی

با عرض سلام خدمت مدیر محترم، خانم نگین وسایر دوستان اسم ا ون دار ویی را که به شکل انجبر خشک بود رو از طبیب گیاهی پرسیدم .اسم این گیاه ( مازو )هست که خون ریزی شدید من رو بند اورد یک دونه صبح ویکی شب میساییدم وته حلق ریحنه وبا اب قورت میدادم امیدوارم کمکی کرده باشم البته مصرف دارو ها بابد زیر نظر یک کار شناس باشد

پدرام ملکی

مصرف زاج به علت عوارض بسیار زیادی که ممکن است برای بدن ایجاد نماید می بایست فقط و فقط زیر نظر پزشک با تجربه و حاذق طب سنتی تجویز شود. ضمن اینکه مصرف موضعی آن باعث ایجاد سوزش شدید و غیرقابل تحمل می گردد و به هیچ عنوان نباید به صورت خوراکی استفاده شود که کشنده خواهند بود.

نگین

مرسی بابت راهنماییتون، وسوال دیگه اینکه آیازاج استفاده کنم سرطان زاست؟ بازم ی دنیاممنونم

پدرام ملکی

سلام. لکه بینی یکی از عوارض فیبروم رحم است. لذا باید ابتدا علت لکه بینی مشخص شود. اگر از فیبروم باشد می بایست فیبروم را درمان کنید. عجالتا از قرصهای بارداری، آسپرین و استرس اجتناب کرده و اضافه وزن خود را کاهش دهید.

نگین

با سلام اقای ملکی برای لک بینی چ چیزی رو شما پیشنهاد میکند؟

نگین

سلام خانومه زی زی ممنون میشم جواب سوالمو بدین

نگین

شاید مشکل خیلیا حل بشه با این کارت وخیلیا از نگرانی در بیان مثل من ،همیشه دعاگوت هسم خانوم زی زی با تشکر

نگین

واسم اون چیزی ک شبیه انجیر بودو دقیق بگی خیلی ممنونم از لطفتون

نگین

سلام خانوم زی زی، میشه خواهشا اسم اون پزشک طب سنتیه ک رفتی ودرمان شدی رو با ذکر ادرس بگی خدا اجرت بده

ناشناس

با سلام میشه خواهشا اسم اون پزشک و ادرسشو لطف بکنید بگید خانوم زی زی،خیلی نگرانم ،

زی زی

با عرض سلام خدمت مدیر محتر م سایت وسلام به همه ی دوستان وخانم نگین ، نگین عزیز در نظرات قبلی من همه ی گفتنیها رو گفتم ؛ با سپاس زی زی

پدرام ملکی

سپاس. شاد باشید

نگین

بازم ی دنیا ممنونم

پدرام ملکی

سپاس از شما. اسم موسسه رو اگر در گوگل جستجو کنید شماره اشون هست. تماس بگیرید. هر چند که وقتی رئیس نباشه، معلوم نیست چه بر سر مرئوس و مراجعین می آد. با آرزوی سلامتی و شفای کامل برای شما. سوالی هست در خدمتم.

نگین

هیچ داروی شیمیایی یا گیاهی بجز پنچ انگشت استفاده نمیکنم بازم ممنونم ک ب سوالهامون جواب میدین،ی سوال دیگه اینکه دکتر طب سنتی ایت الله ال اسحاق فوت کردن،موسسه شون باز به راهه یا نه؟

پدرام ملکی

سلام. البته آرزو خانم توضیح زیادی نداده اند. اما در منابع آورده شده که اثر دوجانبه داره و ممکنه در بعضی افراد باعث تشدید خونریزی بشه که این افراد باید فورا مصرفش رو قطع کنن. مورد دیگر اینکه به هیچ عنوان هیچ گونه گیاه دارویی نباید به صورت همزمان و در طی دوره درمان با داروهای شیمیایی مصرف بشه. یعنی اینکه اگر داروی شیمیایی مصرف می کنید نباید گیاه دارویی مصرف کنید حتی به شکل دمنوش. نسخه طب اسلامی رو درج کردم امروز. توصیه خلایق، استفاده از این نسخه است.

نگین

ارزو خانوم میشه بگین گیاه پنج انگشت بعد چندروز اثر کرد؟

نگین

سلام اقای ملکی،من الان ۱۳ روزه گیاه پنج انگشتو استفاده میکنم ولی تغییری تو وضعیتم ایجاد نشده ک هیچ بلکه بعضی مواقع دچار خونریزی شدیدمیشم دلیلشو لطف میکنید بگید ممنون میشم

پدرام ملکی

سلام. دنبال بیماری می گردید؟ رهاش کنید. علایمتون ربطی به فیبروم نداره. به صورت دوره ای چک آپ کنید.

هلیا

با سلام .من فقط کمی پریودم نامنظم شده و اضافه وزن داشتم ولی هیچ کدوم از علایم نظیر درد یا خونریزی زیاد و ندارم ایا ممکن فیبرم داشته باشم .در ضمن شکمم هم کمی بزرگ شده ؟

پدرام ملکی

سلام. اگر علائم آزار دهنده ای نظیر خونریزی و درد ندارید، احتیاجی هم به درمان ندارید. برای پیشگیری از رشد فیبروم و کاهش علائم می تونید از دمنوش پنج انگشت و یا داروهای ذکر شده در مقاله استفاده کنید.

رومینا

سلام من فیبروم دارم خیلی کوچیکه دکتره دارویی تجویز نکرده بنظر شما من چه دارویی بخورم؟

پدرام ملکی

سپاس از شما. پزشک طب سنتی کلا کم نداریم مخصوصا در تهران. مهم اینه که تجربه درمان فیبروم رو داشته باشه. یه لینک معرفی می کنم. نظرات کاربرانش هم در همون صفحه موجوده. بخونید و در نهایت تصمیم بگیرید. ضمن اینکه دکتر خیراندیش پدر طب سنتی ایران محسوب می شن و معروفترین پزشک تهران هم به نظر دکتر روازاده هستن. اما حرف های ضد و نقیضی دربارشون شنیده میشه. لذا انتخاب با خودتون و پس از مطالعه نظرات کاربران سایت زیر:
http://tabib.tabaye.ir/#!/popular/29/
ضمنا برای رفع مشکلاتی که اذیت می کنه می تونید نسخه طب اسلامی رو پیگیری کنید. موفق و سالم باشید.

نگین

مرسی بابت راهنمایی هاتون،من پزشک طب سنتی خوب نمیشناسم اگه تو تهران یا زنجان پزشک طب سنتی خوب میشناسین معرفی میکنید با ادرسش ممنون میشم این بیماری خیلی اذیتم میکنه به کسی هم دسترسی ندارم ک پزشک طب سنتی خوب معرفی کنه بازم نهایت تشکرو دارم اجرتون با خدا

پدرام ملکی

سلام. باعث تنظیم هورمون ها میشه و به همین علت تمام علائمی که آزار دهنده هستند رو از بین می بره. مثل خونریزی،‌ درد و اختلالات دیگر و در نهایت از رشد و بزرگتر شدن فیبروم جلوگیری می کنه. برای دفع کامل فیبروم، از دیگر داروهای ذکر شده در مقاله استفاده کنید و نتیجه رو با دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید. خانم زی زی هم برای کنده شدن فیبروم، دو تا نظر به تاریخ ۱۳۹۷-۰۳-۱۵ ۰۰:۰۴ و ۱۳۹۷-۰۴-۰۷ ۰۰:۰۰ داده اند که دستوراتش واضحه. منتها توصیه من اینه که اگر قصد پیگیری این مورد رو دارید زیر نظر پزشک با تجربه طب سنتی انجام بدید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد. با آرزوی سلامتی کامل برای شما و همه هموطنان.

نگین

سلام اقای ملکی ی سوال،گیاه پنج انگشت فقط برای تنظیم هورمونو و برای از بین بردن میوم کاری نمیکنه؟باتشکر

نگین

خانوم ۴۷ ساله خواهشا اسم دقیقه اون چیزایی رو ک مصرف کردی و طریقه ی مصرفشو بگید ی دنیا ممنون میشم

پدرام ملکی

ببخشید. برای نفر قبلی بود.

نگین

یا واسه نفر قبلی بوووود؟

نگین

ببخشید داروی آبرووویت رو واسه من گفتین ک استفاده کنم؟ظمنا رفتم دکتر قرص ال دی واسم تجویز کرد چیز دیگه نداد

پدرام ملکی

سلام. روش استفاده از این گیاه، علمی نیست که بخواهیم دقیق توضیح دهیم و نتیجه تجربه کاربران است که از ماهیت دقیق آن نیز بی اطلاع هستم. اما گیاه پنج انگشت خواصش کاملا در درمان فیبروم اثبات شده است و مقالات انگلیسی فراوانی در این زمینه وجود دارد. با این حال توصیه خلایق استفاده از نسخه طب اسلامی است که خطر کمتری دارد. چرا که بدون نظارت مستقیم پزشک، خوددرمانی ممکن است عوارض داشته باشد.لذا با پزشک خود مشورت کنید.

نگین

سلام این گیاه خرگوشک ک بصورت دود کردن استفاده میشه چقد باید دودشو تو یک مرحله انجام داد؟

پدرام ملکی

یکی از واضحترین عوارض مصرف همزمان آبروویت و پنج انگشت، ایجاد اسهال است. لذا این گیاه را مصرف نکنید. از نسخه های دیگر بهره بگیرید.

دهخدا

ممنون دارو کلسیم و ویتامین دی ۳ و آیروویت استفاده میکنم برای شیردهی

پدرام ملکی

سلام. اگر دارو مصرف نمی کنید می توانید به مدت حداکثر یک ماه نسخه طب گیاهی یا طب اسلامی را برای تنظیم هورمون ها مصرف کنید. پس از دوره یک ماهه تست دهید و وضعیت را بسنجید.

دهخدا

سلام من ۱۷روز پیش سزارین شدم و بچه دوم بدنیا اومد از ده سال پیش فیبروم دارم اول ۴سانت بود بارداری اول شد ۸سانت بعد از زایمان دوباره شد ۴سانت و ۵سال وابت بود امسال باردار شدم بازهم بزرگ شد ۱۳ سانت تا اخرین روز زایمانم که دو هفته پیش بود و قرار بود جراحی بشه ولی از ترس خونریزی و یا از دست دادن رحم منصرف شدیم هفته پیش که برای دیدن بخیه ها رفتم دکترم گفت فیبرومت کوچک شده ببخشید طولانی شد حالا من میتونم با همین روش فیبروم رو از بین ببرم باتوجه به این که فیبروم من سابروزال هست یعنی قسمت بالا و خارج رحم

دهخدا

با سلام عالی بود

نگین

مرسی ممنون بابت راهنماییتون ،خانوم زی زی دقیقا اسم اون چیزایی رو که مصرف کردیو بگو که باعث شده میوم از جاش کنده بشه باتشکر????

پدرام ملکی

حداکثر یک ماه. انشالله که جواب می ده.

نگین

چه مدتی جوشونده گیاه پنج انگشتو مصرف کنم فقط یکی از مواردی که تومقاله نوشته شده رو مصرف کنم جواب میده با تشکر از شما

پدرام ملکی

از علائم همین فیبروم هست. انشالله با شروع به انجام روشهای ذکر شده در مقاله، حل خواهد شد.

پدرام ملکی

سلام. روزی یه استکان دمنوش یا جوشانده اش رو مصرف کنید به این صورت که یک قاشق مرباخوری از گیاه خشک پنج انگشت رو توی یک و نیم استکان آب بریزید و بزارید بجوشه. بعد از اینکه مقداری جوشید مصرف کنید.

نگین

واینکه پریودام خیلی نامنظمه و بین پریودام لک بینی دارم وبعد ارتباط جنسی دچار خونریزیه کمی میشم

نگین

سلام منم میوم دارم میشه طریقه ی مصرف گیاه پنج انگشتو بگید ی دنیا ممنونم

ناشناس۲

زی زی جان
خیلی ممنونم .تشکر
خدا خیرت بده ان شآا…همیشه سلامت باشی و موفق.

اول باید خونریزی ماهانه رو کنترل کرد با مواردی که فرمودی بعد استفاده زاج و ….وعنبر النسا که تعریفش رو شنیدم . بجای خرگوشک که کم گیر میاد.
به امید خدا دعا کن همه نتیجه بگیرن ومنم دیگه

مدیر محترم از شما هم ممنونم.تشکر

زی زی

در پاسخ به سوال شما خانوم ناشناس طریقه مصرف داروهایی که طبیب گیاهی به من دادن:(برای اونهایی که خونریزی دارن)
عرق برگ گردو روزی دو استکان قبل ناهار وشام
عرق بوقناق یک استکان بعد صبحانه ناهار شام+یک قاشق چایخوری عسل
عرق شاتره روزی دو استکان
و یک گیاهی شبیه انجیر خشک بود که خیلی تلخ بود و بد مزه، یکی صبح و یکی شب میسابیدم و طبق دستور طبیب ته حلق باید ریخته میشد و بعد مقداری اب روش میخوردم اسم این گیاهو بلد نیستم اینارو سه چهار روز که مصرف کردم خونریزی شدید قطع شد در مرحله ی بعد بعد قطع خونریزی به مدت پانزده شب به اندازه یک نخود ذمه سابیده را+یک قاشق چایخوری عسل و چندقطره روغن زرد مخلوط کرده و قبل از خواب بااپلیکاتور داخل رحم تزریق میکردم و نتیجه ی خوبی گرفتم در ضمن طبیب مصرف زنجفیل_سیر_آناناس_زردچوبه_دارچین_عسل_گرمی سبزیجات برگ دار سبزتوصیه کرده و منع مصرف ترشیجات و لبنیات
هرروز دامن بلند بپوشید و با عنبر نسارا دود بدن انشالله فیبروم برطرف بشه
پس مرحله اول قطع خونریزی به وسیله خوردن دارو دوم تزریق ترکیب ذمه و عسل به داخل رحم
#اگه نتیجه گرفتین بگین

ناشناس۲

زی زی جان
کامل بنویس بانام درست گیاهان وطریقه مصرف منم مثل خودتم اینکارو بکن شده یک وبلاگ بزن و راهنمایی کن ثوابه ۲ دنیاست خیلی ها رو نجات میدی۰ باتشکر

مهربان

برای من خوب ومفید بودموفق باشید

پدرام ملکی

سلام. به مدت یک ماه نسخه طب سنتی یا اسلامی را طبق دستور العمل ذکر شده در مقاله مورد استفاده قرار دهید و پس از آن، روند درمان فیبروم ها را مورد بررسی قرار دهید.

ثمین

سلام من ۳۰ سال دارم حدود یک سالو نیمه فیبرم دارم حدود ۴ سانت ولی تعداد زیادی هم فیبرم ریز دارم چون سنم کمه نمیتونم رحم رو هم بردارم دنبال درمان با داروهای گیاهی هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

زی زی

من همون خانوم ۴۷ ساله هستم،درمان فیبروم من دو مرحله داشت،اول قطع خونریزی با یه دارویه گیاهی بود که اسمشو نمیدونم ،عرق بوقناق و عرق گردو و عرق مورد و گیاهی شکلل انجیر خشک که خیلی تلخ بود مصرف کردم و خونریزی بعدش قطع شد در مرحله دوم هرشب به اندازه یه نخود ذمه که همون زاج سفیده سابیده با یه قاشق چایخوری عسل و دو سه قطره روغن حیوانی مخلوط کردم و هرشب قبل از خواب با اپلیکاتور داخل رحم تزریق میکردم این کارو به مدت ده شب انجام دادم و بعد ازون فیبرومم به طور طبیعی کنده شد
#اگر نتیجه گرفتین بگین

ناشناس

کاربری که گفته بودن ۴۷ ساله هستن و فیبرم ۵۵میلمتری دارن و فیبرمشون با دارو گیاهی دفع شده.دقیقا از چه داروی گیاهی استفاده کرده بودن؟

پدرام ملکی

سلام. قرارگیری طولانی مدت در معرض اشعه های مختلف یکی از علل ایجاد تومور در بدن است. حرکاتی که به قسمت شکم و پایین شکم فشار وارد می آورد را محدود کنید. برای درمان، به مدت یک ماه از یکی از نسخه های طب گیاهی یا طب اسلامی به روش ذکر شده در متن استفاده کنید و سپس آزمایش دهید تا تغییرات، تحت نظر پزشک بررسی شود.

مریم .نور

سلام متاسفانه هیچ جوره نتونستم کلیپ رو ببینم ..من از روزی که سونوگرافی داخلی انحام دادم درد فیبرونم شروع شده جالبه که قبلن مشگل نداشتم الان به حدی شده که .. مربی ورزش پیلاتس هستم و هر روز باشگاه میرم روزی یک ساعت کارمیکنم …دچار درد شدید ومشگل رابطه با همسرم شدم ..ایا ورزشمو باید قطع کنم ؟؟یاربطی نداره ؟ممنون میشم راجب اون کلیپتون کتبی هم توضیح بدین .

زی زی

من ۴۷ ساله هستم تاچند ماه پیش فیلروم من ۵۵ میلی متر بود وده یا پانزده روز به شدت خون ریزی کردم دکتر گفت رحم را باید در بیاورم با توصیه یک خانم دلسوز به ادرس یک دارو گیاهی مراجعه کردم داروگرفنم وبعد از سه روز خونریزم قطع شد و بعد مرحله ی دوم درمان را با توصیه طبیب شروع کردم طبیب گفت به مدت دو هفته کاری را که میگویم انجام بده فیبروم به صورت طببعی کنده میشود واز شما دفع میگردد راستش قبلن این راه حل رااز یک خانم که انجام داده بود وفیبرومش از بین رفته بود شنیدم ولی ترسیدم انجام بدهم ولی این دفعه انجام دادم و بعد از دو هفته در دستشویی دیدم تکه های سفید رنگی از رحمم خارج شد دوباره سونوگرافی کردم وهیچ فیبرومی دیده نشد شکر خدا من این روش درمان ر ا در نسخه های دگتر روا زاده هم قبلن دیده بودم

پدرام ملکی

سلام. اول اینکه استرس خودتون رو کنترل کنید و بر ترس غلبه. دوم اینکه از نسخه های گیاهی، طبق دستورالعمل ذکر شده در متن مقاله استفاده کنید. با آرزوی سلامتی و شفای کامل برای شما و همه بیماران.

سحرسامعه

سلام من دوتا فیبروم خیلی بزرگ دارم میگن باید جراحی بشم ولی بچه ندارم میترسم تو خدا اگه چیزی هست دارو کمکم کنید

پدرام ملکی

سلام. توصیه مجله خلایق، بنابر تجربیات موفق کاربران، استفاده از داروهای ذکر شده در مقاله است که نسخه پزشکان مطرح طب سنتی می باشند. با آرزوی بهبودی کامل برای شما و همه بیماران.

ناشناس

سلام ۳۷ ساله حدود یک سال با این مشکل فیبرم دچارم مصرف اب برگ گردو استفاده کردم حدود ۹ ماه مشکلم تکرار شده ۲۰ روز خونریزی شدید دارم برگ گردوی تازه فصلش نیست با برگ خشک گردو هم نتیجه نگرفتم لطفا کمکم کنید

نازی

سلام عالی بود من تازه فهمیدم فیبرم ریز دارم ولی دکتر بهم قرص گیاه پنج انگشت داده امیدوارم جواب بده

پدرام ملکی

سلام. در حال حاضر و برای مدتی به صورت منظم از نسخه طب اسلامی استفاده کنید و بعد بلافاصله آزمایش بدید تا ببینید تغییری در سایز یا حالتش ایجاد شده یا نه. در مورد فیبروهای خیلی بزرگ، چاره ای جز جراحی نمی مونه. دل به خواهی نیست که!

ناشناس

باسلام من دو تا فیبروم بزرگ دارم یکی نه سانت یکی پنج سانت اذیت میشم ولی دلم نمیخواد عمل کنم به نظرتون چکارکنم چند ماه هم تحت نظر پزشک طب سنتی بودم که منجر به بزرگ تر شدن فیبروم شد

پدرام ملکی

سلام. روشهای ذکر شده در مقاله، توسط پزشکان طب سنتی برای بیماران تجویز می شوند. با این حال بهتر است در صورت عدم تداخل دارویی با داروهای شیمیایی که مصرف می کنید از روشهایی که کاربران مجله خلایق با آن به بهبودی دست یافته اند نظیر استفاده از گیاه پنج انگشت یا برگ گردو و غیره به روش ذکر شده بهره بگیرید. با آرزوی سلامتی و شفای کامل برای شما و همه بیماران.

آ.ش

با سلام من میخوام از داروی گیاهی برای از بین بردن فیبرومم استفاده کنم فقط خیلی بزرگه ممنون میشم راهنماییم کنیم.

فاطمه‌مشقی

عالی‌بود

فاطمه

سلام‌عالی‌بودمنم‌فیبرم‌متعددی‌درسونوم‌دیده‌شده‌بزرگش۴۲هست‌خسته‌شدم‌ازداروگیاهی‌دکتردوتاسقط‌داشت‌بچه‌هم‌ندارم

پدرام ملکی

سلام. اگر وضعیتتون اورژانسی نیست می تونید درمان های گیاهی ذکر شده در این مقاله رو امتحان کنید و نتیجه رو بعد از مدتی بررسی کنید و نهایتا تصمیم بگیرید.

ناهید

سلام

منم میگن رحمم پراز فیبروم های متعدد هست

و وعقیده دارند

رحمم رو در بیارم بهترین کار است

چون نزدیک یائسگی هم هستم

نمی دونم چه کار کنم

از یک طرف میگن با شروع یائسگی احتمال کوچک شدن و یا حتی از بین رفتن فیبروم ها هست

پدرام ملکی

سلام. برای شما و همه بیماران آرزوی سلامتی و شادی دارم.

النا

با سلام منم یک میوم ۴۵میلی دارم یک ماه پیش سقط داشتم و مطمئنم علت سقط همین میوم بوده امیدوارم با راهنماییتون بتونم از دست میوم خلاص بشم چون میخام بعدش با خیال راحت حامله بشم ممنون

پدرام ملکی

سلام. خیلی ممنون از لطفتون. بسیار خوشحالم که استادی مثل شما از سایت خوشش اومده. در حال حاضر با جستجوی عنوان کلیپ در سایت آپارات، امکان دانلود وجود داره. سلامت، پیروز و شاد باشید.

حمید پاپ زن

سلام
من دکتر پاپ زن هستم. مدیر یک موسسه گیاهان دارویی و محصولات سالم و ارگانیک در کرمانشاه. مطالب بسیار خوب و مفیدی بود. بهتر است کلیپ در همین محیط به شکلی باشد که قابلیت دانلود داشته باشد تا تعداد بیشتری از مردم بتوانند استفاده کنند.

ناشناس

سلام دوستان منم به این درد عاجزم چیکار کنم کدوم راه حل بهتره.

پدرام ملکی

برای اینکه از عمق فاجعه بیشتر اطلاع پیدا کنید پیشنهاد می کتم مستند “سیکو” ساخته مایکل مور رو ببینید. این مورد کم کم در طب سنتی هم متاسفانه داره اتفاق می افته.

عصمت

ممنون عالی بود الان ی جوری شده وقتی میروی دکتر وقت می خوان پول ویزیت بگیرن دریق از ی راهنمایی چون مدام می خاهن بری پیششون من دوسال بامشکل فیبروم رحمی مواجه ام حتی عمل جراحی هم رفتم ولی تا الان هیچچی در موردش نم دانستم مدام قرص مارولین مصرف می کنم

آرزو

با سلام‌
بسیار ممنون از مطلب خوبتون
میخوام تجربه ی خودم رو براتون بگم
عزیزانم هیچکس اندازه ی من از مشکل رحمی رنج نبرده به طورمثال سه ماه پیوسته بدون حتی یک روز وقفه خونریزی داشتم یا دوسه ماه یکبار پریود میشدم که دوباره تا چندماه اصلا قطع نمیشد همواره درد کمر و درد ران و سنگینی شکم و موی صورت و خونریزی های کاملاغیرعادی دردسرساز و….

انواع مختلف گیاهان دارویی رو امتحان کردم مثلا
یکماه هرروز رازیانه خوردم ولی هیچ تاثیری نداشت
قرص های ال دی مصرف کردم بازهم تکرار شد
دکتر احتمال فیبروم یا پلی کیستیک برایم میداد
بالاخره از طریق طب سنتی با گیاه پنج انگشت آشنا شدم
یکماه هرشب یک لیوان جوشانده پنج انگشت خوردم کاملا معجزه وار خونریزی ام قطع شد و قاعدگی منظم دارم.
فقط خیلی تلخه?

پدرام ملکی

سلام. هیچ ماست فروشی نمیگه ماستم ترشه. آیا این منطقیه که پزشک طب مدرن بگه برای درمان راهی جز عمل و مصرف داروهای شیمیایی وجود داره و اون راه استفاده از درمانهای طبیعیه؟ برای درمان با طب سنتی حتما این کار باید زیر نظر پزشک متبحر و متخصص و با تجربه طب سنتی انجام بشه. با آررزوی سلامتی کامل برای شما و همه بیماران.

زیبا

مطالبتون مفید بود واقعا با این داروها رفع میشه اخ من هرچی میرم دکتر میگه جز عمل دارو نداره جز قرصهای جلوگیری که اندازشون رو کوچک کنه

ناشناس

بسیارسپاسگزارم

نازي

عالی بود

اعطم

با درود وسپاس از زحمات شما عزیزان واقعا از دیروز که سونوکرافی رفتم متوجه فیبروم رحم شدم استرس داشتم الان که مطالب مفیدتون را مطالعه کردم با اگاهی از مشکلم به ارامش نسبی رسیدم

ناشناس

عالی بود

زینب

عالی بود .سپاس