پیشنهاد خلایق

درمان گیاهی فیبروم رحم / جدیدترین روشهای درمان قطعی فیبروم

درمان گیاهی فیبروم رحم :

فیبروم رحم به توده های غیر سرطانی و خوش خیمی گفته می شود که در ناحیه رحم رشد می کنند. توده‌ های خوش خیم در دیواره رحم ممکن است به کوچکی حبه انگور یا به بزرگی یک طالبی باشند. حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد زنان در سنین باروری مبتلا به فیبروم رحم هستند. با ما همراه باشید تا با هم راهکارهای درمان گیاهی فیبروم رحم را بررسی کنیم.

انواع فیبروم عبارتند از فیبروم اینترامورال (داخل عضله رحم)، ساب سروزال (توده ی برجسته ی خارج رحم) و فیبروم زیر مخاطی (داخل حفره رحم). در ذیل عکس فیبروم رحم را مشاهده می کنید.

درمان گیاهی فیبروم رحم

علل فیبروم رحم

زمینه ژنتیکی. ژن‌ هایی که رشد سلول‌های عضلانی دیواره رحم را تسریع می‌کنند، می‌توانند در این امر دخیل باشند.

ناهنجاری‌ های عروق خونی رحم، هم می‌تواند عامل موثری به حساب آید.

به وجود آمدن تغییراتی در هورمون های پروژسترون و استروژن می‌تواند به نوعی در این امر دخیل باشد.

نژاد سیاه، چاقی، سنین نزدیک به یائسگی و سیگاری بودن نیز از علت‌ های ایجاد فیبروم رحم می‌باشند. چند عکس فیبروم رحم در ادامه درج می شود.

درمان گیاهی فیبروم رحم

علایم فیبروم رحم

حدودا از هر ۴ خانم، ۳ خانم در طول زندگی خود دچار فیبروم می‌شوند، اما اکثر آن‌ها از وجود آن بی‌اطلاع هستند چون فیبروم‌ها اغلب هیچ علامتی از خود نشان نمی‌ دهند.

خونریزی های غیر طبیعی و زیاد در عادت ماهانه، طولانی بودن خونریزی های ماهانه، خونریزی بین دوره های قاعدگی، کاهش فواصل بین قاعدگی‌ ها

درد و فشار در ناحیه لگن، کمردرد، پا درد، یبوست، ترشح واژینال مزمن

بزرگ شدن شکم، درد در حین رابطه جنسی با همسر

احساس پری در پایین شکم، احساس فشار روی مثانه و ادرار زیاد، مشکل در تخلیه مثانه

مشکلاتی در تولید مثل مانند نازایی، سقط جنین یا زایمان زودرس

فیبروم ها اکثرا در یک معاینه بالینی معمول با تصویربرداری مشخص می‌شوند.

فیبروم رحم با افزایش خطر سرطان رحم همراه نیست ولی در بیمارانی که فیبروم رشد سریعی دارد و یا فیبروم آن‌ ها حین یائسگی رشد کرده است، بایستی احتمال فیبروم سرطانی را در نظر داشت.

درمان گیاهی فیبروم رحم

عوارض فیبروم رحم

خطر ابتلا به کم خونی بر اثر خونریزی شدید و یا طولانی مدت رحمی

ایجاد درد شدید بر اثر پیچ خوردن و یا استحاله فیبروم

اختلال در بارور شدن فرد به دلیل انسداد و یا منحرف شدن لوله‌ های رحمی

فیبروم‌های زیر مخاطی می‌توانند منجر به اختلال در کاشت تخمک بارور شده در دیواره داخلی رحم شوند و نتیجتا رشد جنین تحت تاثیر قرار می‌ گیرد. در این موارد پزشکان اغلب توصیه به برداشتن این نوع از فیبروم‌ ها قبل از تلاش برای بارور شدن می‌کنند.

پیشگیری از فیبروم رحم

اجتناب از مصرف هورمون‌های زنانه

استروژن موجود در قرص های ضد بارداری در صورت مصرف دوز زیاد ممکن است باعث بزرگ شدن فیبروییدها شود.

معاینات دوره ای را فراموش نکنید. به این دسته از افراد توصیه می شود که هر سه تا شش ماه یک بار به پزشک متخصص زنان مراجعه کنند. این پیگیری ها به این دلیل انجام می شود تا معلوم شود که آیا فیبروم بزرگ شده یا نه و یا اینکه آیا فیبروم جدیدی به وجود آمده است یا نه.

راههای درمان فیبروم رحم چیست؟

اگر فیبروم رحم علامتی نظیر خونریزی شدید، فشار یا درد تولید نکند و منجر به نازایی نشود، معمولا نیازی به درمان نخواهد داشت.

امروزه سعی می شود که حتی الامکان از روش های طبی برای درمان فیبروم رحم استفاده شود تا ریسک جراحی به بیمار تحمیل نشود.

برخی داروها ممکن است باعث فرو کش کردن علائم فیبروز رحمی شوند و حتی از رشد آن جلوگیری کنند یا آن را کند سازند. اما هنگامی که بیمار دارو ها را کنار می‌گذارد، بافت فیبری اغلب بار دیگر رشد می‌کنند.

برای به حداقل رساندن خونریزی رحمی مصرف پروژستین‌ها توصیه می شود. برای تخفیف درد هم استفاده از داروهای ضدالتهاب غیراستروییدی استفاده می گردد. جهت درمان خونریزی در برخی موارد از آمپول دیفرلین یا دکاپپتیل به مدت حدود شش ماه استفاده می شود. این آمپولها با کاهش سطح هورمون‌های زنانگی (استروژن و پروژسترون) سبب یک حالت یائسگی موقتی می‌شوند. در نتیجه پریود قطع می‌شود و فیبروم‌ها جمع می‌شوند و کم خونی فرد بهبود می‌یابد.

اگر فیبروم رحم در بارداری رخ دهد در اغلب اوقات احتیاج به درمان وجود ندارد. اگر درد‌های شکمی در سه ماهه اول و دوم بارداری پیش بیاید، می‌توان آن را با مسکن‌ های معمولی کنترل کرد. در مورد فیبروم‌ هایی که منجر به سقط مکرر جنین شوند، پزشک ممکن است یکی از فیبروم‌ ها یا تمامی آن‌ها را بردارد.

در جراحی فیبروم رحم با روش میومکتومی فقط فیبروم خارج می‌شود و رحم باقی می ماند. این بهترین انتخاب برای زنانی است که تصمیم به بچه دار شدن دارند.

در روش هیسترکتومی (عمل برداشت رحم)، رحم از طریق برشی بر روی بخش پایینی شکم، از راه واژن و یا از طریق لاپاراسکوپی خارج می‌شود. این عمل تنها راه حل دائمی برای فیبروم‌های رحمی است اما باید در نظر داشت که با این عمل توانائی بچه دار شدن فرد از بین می‌رود. لذا برای افرادی که دیگر مایل به باروری نیستند، گزینه خوبی محسوب می‌شود.

در درمان فیبروم رحم از طریق آمبولی شریان رحمی، فیبروم از طریق قطع جریان خون، چروکیده می‌شود. پس از انجام این عمل شانس بارداری کمتر و عوارض آن بیشتر از میومکتومی خواهد بود ولی عوارض جدی نادر است.

در روش جراحی فیبروم رحم با استفاده از امواج ماورای صوت فیبروم رحم را حرارت داده و خشک می‌کنند. این روش برای کسانی که فیبروم رحم آن‌ ها متعدد بوده و یا در اعماق لگن، پشت روده‌ ها یا نزدیک به اعصاب ناحیه ساکروم، در بخش تحتانی ستون فقرات قرار دارد، توصیه نمی‌شود.

درمان گیاهی فیبروم رحم

یک داروی گیاهی برای فیبروم رحم برگ گردو است. برگ گردو نباید جوشانده شود. می توانید ۵ گرم از آن را در آب ریخته و بگذارید مدت ۱۲ ساعت بماند. یا در مخلوط کن ۵ گرم برگ گردو را با یک لیوان آب مخلوط کرده و در طی ۲۴ ساعت نصف تا دو سوم آن را با کمی قند میل کنید. این کار را از روز پاک شدن یا ۵ روز بعد از شروع قاعدگی تا ۲۵ روز انجام دهید. در موقع استفاده از برگ گردو ممکن است قند شما افت کند. به همین دلیل آن را با کمی نبات میل کنید.

گیاه خرگوشک نیز یک داروی گیاهی برای فیبروم رحم است. آن را بسوزانید و در حالی که دامن پوشیده‌اید با دود آن، ناحیه تناسلی خود را بخور دهید. این کار را تا مشاهده نتیجه این کار ادامه دهید.

ماهی هایی مانند ماهی تن و سالمون در کاهش التهاب فیبروم رحم و ناراحتی‌ ایجاد شده موثر هستند.

فیبر موجود در برنج سبوس دار سموم را از بدن دفع و میزان هورمون‌ های بدن را متعادل می‌کند.

سبزیجات ارگانیک مانند کلم بروکلی و اسفناج برای درمان فیبروم رحم مفید است.

مصرف یک قاشق سرکه سیب برای رفع و درمان خانگی فیبروم رحم مفید است. به منظور درمان خانگی فیبروم رحم سرکه را با سالاد مخلوط کنید تا سیستم بدن پاک‌ سازی شود. تصفیه کلیه و کبد مهم‌ترین اقدام برای داشتن یک رحم سالم است.

زردچوبه آنزیم‌ حمایت کننده کبد را که برای سم زدایی بدن لازم است افزایش می‌دهد. این ادویه تولید صفرا را که باعث کوچکی فیبروم می‌شود، افزایش می‌دهد.

افزودن ریشه قاصدک به یک فنجان آب داغ می‌تواند تولید صفرا را افزایش دهد که در نتیجه باعث پاک‌ سازی کبد و درمان گیاهی فیبروم رحم می‌شود.

گوشت بدون چربی یا گوشت سفید را جایگزین گوشت قرمز کنید.

در کلیپ زیر نیز تعدادی دیگر از گیاهان دارویی برای کمک به درمان فیبروم رحم آورده شده است. کلیپ زیر توسط سایت خلایق ترجمه و زیرنویس دار شده است. امیدواریم مفید واقع شود.

درمان گیاهی فیبروم رحم

بیشتر بخوانید:

راهنمایی هایی برای درمان فیبروم رحم با طب سوزنی

درمان گیاهی کیست تخمدان در زنان

درمان تخمدان پلی کیستیک با طب سنتی و داروهای گیاهی

فیبروم رحم ، درمان گیاهی فیبروم رحم ، درمان فیبروم رحم ، عکس فیبروم رحم ، فیبروم رحم در بارداری ، جراحی فیبروم رحم ، داروی گیاهی برای فیبروم رحم ، فیبروم رحم چیستمطالب مرتبط

65
درباره مقاله فوق چه نظری دارید؟

42 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
30 Comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
پدرام ملکی

ببخشید. برای نفر قبلی بود.

نگین

یا واسه نفر قبلی بوووود؟

نگین

ببخشید داروی آبرووویت رو واسه من گفتین ک استفاده کنم؟ظمنا رفتم دکتر قرص ال دی واسم تجویز کرد چیز دیگه نداد

پدرام ملکی

سلام. روش استفاده از این گیاه، علمی نیست که بخواهیم دقیق توضیح دهیم و نتیجه تجربه کاربران است که از ماهیت دقیق آن نیز بی اطلاع هستم. اما گیاه پنج انگشت خواصش کاملا در درمان فیبروم اثبات شده است و مقالات انگلیسی فراوانی در این زمینه وجود دارد. لذا با پزشک خود مشورت کنید تا شاید بتوان داروی آبروویت را با چیز دیگری تعویض کرد. ضمن اینکه به زودی روش درمان فیبروم با طب اسلامی که از نظر اینجانب، بی خطرترین و مجربترین روش است را در مقاله ذکر خواهم کرد یا اینکه مقاله جدیدی در این خصوص خواهم نوشت. با تشکر از شما.

نگین

سلام این گیاه خرگوشک ک بصورت دود کردن استفاده میشه چقد باید دودشو تو یک مرحله انجام داد؟

پدرام ملکی

یکی از واضحترین عوارض مصرف همزمان آبروویت و پنج انگشت، ایجاد اسهال است. لذا این گیاه را مصرف نکنید. همان خرگوشگ را پیگیری کنید.

دهخدا

ممنون دارو کلسیم و ویتامین دی ۳ و آیروویت استفاده میکنم برای شیردهی

پدرام ملکی

سلام. به مدت یک ماه از گیاه خرگوشک استفاده کنید. اگر دارو مصرف نمی کنید می توانید به مدت حداکثر یک ماه گیاه پنج انگشت را نیز برای تنظیم هورمون ها مصرف کنید. پس از دوره یک ماهه تست دهید و وضعیت را بسنجید.

دهخدا

سلام من ۱۷روز پیش سزارین شدم و بچه دوم بدنیا اومد از ده سال پیش فیبروم دارم اول ۴سانت بود بارداری اول شد ۸سانت بعد از زایمان دوباره شد ۴سانت و ۵سال وابت بود امسال باردار شدم بازهم بزرگ شد ۱۳ سانت تا اخرین روز زایمانم که دو هفته پیش بود و قرار بود جراحی بشه ولی از ترس خونریزی و یا از دست دادن رحم منصرف شدیم هفته پیش که برای دیدن بخیه ها رفتم دکترم گفت فیبرومت کوچک شده ببخشید طولانی شد حالا من میتونم با همین روش فیبروم رو از بین ببرم باتوجه به این که فیبروم من سابروزال هست یعنی قسمت بالا و خارج رحم

دهخدا

با سلام عالی بود

نگین

مرسی ممنون بابت راهنماییتون ،خانوم زی زی دقیقا اسم اون چیزایی رو که مصرف کردیو بگو که باعث شده میوم از جاش کنده بشه باتشکر😘

پدرام ملکی

حداکثر یک ماه. گیاه خرگوشک رو هم به صورت سوزاندن و دود دادن که در مقاله ذکر شده انجام بدید. اون هم یک ماه.

نگین

چه مدتی جوشونده گیاه پنج انگشتو مصرف کنم فقط یکی از مواردی که تومقاله نوشته شده رو مصرف کنم جواب میده با تشکر از شما

پدرام ملکی

از علائم همین فیبروم هست. انشالله با شروع به انجام روشهای ذکر شده در مقاله، حل خواهد شد.

پدرام ملکی

سلام. روزی یه استکان دمنوش یا جوشانده اش رو مصرف کنید به این صورت که یک قاشق مرباخوری از گیاه خشک پنج انگشت رو توی یک و نیم استکان آب بریزید و بزارید بجوشه. بعد از اینکه مقداری جوشید مصرف کنید.

نگین

واینکه پریودام خیلی نامنظمه و بین پریودام لک بینی دارم وبعد ارتباط جنسی دچار خونریزیه کمی میشم

نگین

سلام منم میوم دارم میشه طریقه ی مصرف گیاه پنج انگشتو بگید ی دنیا ممنونم

ناشناس۲

زی زی جان
خیلی ممنونم .تشکر
خدا خیرت بده ان شآا…همیشه سلامت باشی و موفق.

اول باید خونریزی ماهانه رو کنترل کرد با مواردی که فرمودی بعد استفاده زاج و ….وعنبر النسا که تعریفش رو شنیدم . بجای خرگوشک که کم گیر میاد.
به امید خدا دعا کن همه نتیجه بگیرن ومنم دیگه

مدیر محترم از شما هم ممنونم.تشکر

زی زی

در پاسخ به سوال شما خانوم ناشناس طریقه مصرف داروهایی که طبیب گیاهی به من دادن:(برای اونهایی که خونریزی دارن)
عرق برگ گردو روزی دو استکان قبل ناهار وشام
عرق بوقناق یک استکان بعد صبحانه ناهار شام+یک قاشق چایخوری عسل
عرق شاتره روزی دو استکان
و یک گیاهی شبیه انجیر خشک بود که خیلی تلخ بود و بد مزه، یکی صبح و یکی شب میسابیدم و طبق دستور طبیب ته حلق باید ریخته میشد و بعد مقداری اب روش میخوردم اسم این گیاهو بلد نیستم اینارو سه چهار روز که مصرف کردم خونریزی شدید قطع شد در مرحله ی بعد بعد قطع خونریزی به مدت پانزده شب به اندازه یک نخود ذمه سابیده را+یک قاشق چایخوری عسل و چندقطره روغن زرد مخلوط کرده و قبل از خواب بااپلیکاتور داخل رحم تزریق میکردم و نتیجه ی خوبی گرفتم در ضمن طبیب مصرف زنجفیل_سیر_آناناس_زردچوبه_دارچین_عسل_گرمی سبزیجات برگ دار سبزتوصیه کرده و منع مصرف ترشیجات و لبنیات
هرروز دامن بلند بپوشید و با عنبر نسارا دود بدن انشالله فیبروم برطرف بشه
پس مرحله اول قطع خونریزی به وسیله خوردن دارو دوم تزریق ترکیب ذمه و عسل به داخل رحم
#اگه نتیجه گرفتین بگین

ناشناس۲

زی زی جان
کامل بنویس بانامدرست گیاهان وطریقه مصرف منم مثل خودتم اینکارو بکن شده یک وبلاگ بزن و راهنمایی کن ثوابه ۲ دنیاست خیلی ها رو نجات میدی۰ باتشکر

مهربان

برای من خوب ومفید بودموفق باشید

پدرام ملکی

سلام. به مدت یک ماه گیاه خرگوشک و پنج انگشت را طبق دستور العمل ذکر شده در مقاله مورد استفاده قرار دهید و پس از آن، روند درمان فیبروم ها را مورد بررسی قرار دهید.

ثمین

سلام من ۳۰ سال دارم حدود یک سالو نیمه فیبرم دارم حدود ۴ سانت ولی تعداد زیادی هم فیبرم ریز دارم چون سنم کمه نمیتونم رحم رو هم بردارم دنبال درمان با داروهای گیاهی هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

زی زی

من همون خانوم ۴۷ ساله هستم،درمان فیبروم من دو مرحله داشت،اول قطع خونریزی با یه دارویه گیاهی بود که اسمشو نمیدونم ،عرق بوقناق و عرق گردو و عرق مورد و گیاهی شکلل انجیر خشک که خیلی تلخ بود مصرف کردم و خونریزی بعدش قطع شد در مرحله دوم هرشب به اندازه یه نخود ذمه که همون زاج سفیده سابیده با یه قاشق چایخوری عسل و دو سه قطره روغن حیوانی مخلوط کردم و هرشب قبل از خواب با اپلیکاتور داخل رحم تزریق میکردم این کارو به مدت ده شب انجام دادم و بعد ازون فیبرومم به طور طبیعی کنده شد
#اگر نتیجه گرفتین بگین

پدرام ملکی

بر اساس تجارب کاربران، بله.

ناشناس

کاربری که گفته بودن ۴۷ ساله هستن و فیبرم ۵۵میلمتری دارن و فیبرمشون با دارو گیاهی دفع شده.دقیقا از چه داروی گیاهی استفاده کرده بودن؟

ناشناس

ببخشد گیاه خرگوشک واقعا در دفع فیبروم تاثیر داره؟چون این گیاه در بعضی استانا وجود نداره.

پدرام ملکی

سلام. قرارگیری طولانی مدت در معرض اشعه های مختلف یکی از علل ایجاد تومور در بدن است. حرکاتی که به قسمت شکم و پایین شکم فشار وارد می آورد را محدود کنید. برای درمان، به مدت یک ماه از ترکیب گیاه خرگوشک و گیاه پنج انگشت به روش ذکر شده در متن استفاده کنید و سپس آزمایش دهید تا تغییرات، تحت نظر پزشک بررسی شود.

مریم .نور

سلام متاسفانه هیچ جوره نتونستم کلیپ رو ببینم ..من از روزی که سونوگرافی داخلی انحام دادم درد فیبرونم شروع شده جالبه که قبلن مشگل نداشتم الان به حدی شده که .. مربی ورزش پیلاتس هستم و هر روز باشگاه میرم روزی یک ساعت کارمیکنم …دچار درد شدید ومشگل رابطه با همسرم شدم ..ایا ورزشمو باید قطع کنم ؟؟یاربطی نداره ؟ممنون میشم راجب اون کلیپتون کتبی هم توضیح بدین .

پدرام ملکی

یک گیاه که از عطاری ها می تونید تهیه کنید. دستوالعمل استفاده اش هم در مقاله ذکر شده.

ناشناس

خیلی عالیه اما گیاه خرگوشک چیه راهنمایی کنین من هم تعداد زیادی فیبرم دارم به تازگی فهمیدم ۶ماه پیش سقط داشتم تازه فهمیدم در اثر همین بوده .بیشتر راهنماییم کنید مممنون

زی زی

من ۴۷ ساله هستم تاچند ماه پیش فیلروم من ۵۵ میلی متر بود وده یا پانزده روز به شدت خون ریزی کردم دکتر گفت رحم را باید در بیاورم با توصیه یک خانم دلسوز به ادرس یک دارو گیاهی مراجعه کردم داروگرفنم وبعد از سه روز خونریزم قطع شد و بعد مرحله ی دوم درمان را با توصیه طبیب شروع کردم طبیب گفت به مدت دو هفته کاری را که میگویم انجام بده فیبروم به صورت طببعی کنده میشود واز شما دفع میگردد راستش قبلن این راه حل رااز یک خانم که انجام داده بود وفیبرومش از بین رفته بود شنیدم ولی ترسیدم انجام بدهم ولی این دفعه انجام دادم و بعد از دو هفته در دستشویی دیدم تکه های سفید رنگی از رحمم خارج شد دوباره سونوگرافی کردم وهیچ فیبرومی دیده نشد شکر خدا من این روش درمان ر ا در نسخه های دگتر روا زاده هم قبلن دیده بودم

پدرام ملکی

سلام. اول اینکه استرس خودتون رو کنترل کنید و بر ترس غلبه. دوم اینکه از گیاهان خرگوشک و پنج انگشت، طبق دستورالعمل ذکر شده در متن مقاله استفاده کنید. با آرزوی سلامتی و شفای کامل برای شما و همه بیماران.

سحرسامعه

سلام من دوتا فیبروم خیلی بزرگ دارم میگن باید جراحی بشم ولی بچه ندارم میترسم تو خدا اگه چیزی هست دارو کمکم کنید

پدرام ملکی

سلام. توصیه مجله خلایق، بنابر تجربیات موفق کاربران، استفاده از گیاه خرگوشک و در کنار آن، استفاده از گیاه پنج انگشت است. با آرزوی بهبودی کامل برای شما و همه بیماران.

ناشناس

سلام ۳۷ ساله حدود یک سال با این مشکل فیبرم دچارم مصرف اب برگ گردو استفاده کردم حدود ۹ ماه مشکلم تکرار شده ۲۰ روز خونریزی شدید دارم برگ گردوی تازه فصلش نیست با برگ خشک گردو هم نتیجه نگرفتم لطفا کمکم کنید

نازی

سلام عالی بود من تازه فهمیدم فیبرم ریز دارم ولی دکتر بهم قرص گیاه پنج انگشت داده امیدوارم جواب بده

پدرام ملکی

سلام. در حال حاضر و برای مدتی به صورت منظم از گیاه خرگوشک استفاده کنید و بعد بلافاصله آزمایش بدید تا ببینید تغییری در سایز یا حالتش ایجاد شده یا نه. در مورد فیبروهای خیلی بزرگ، چاره ای جز جراحی نمی مونه. دل به خواهی نیست که!

ناشناس

باسلام من دو تا فیبروم بزرگ دارم یکی نه سانت یکی پنج سانت اذیت میشم ولی دلم نمیخواد عمل کنم به نظرتون چکارکنم چند ماه هم تحت نظر پزشک طب سنتی بودم که منجر به بزرگ تر شدن فیبروم شد

پدرام ملکی

گیاه خرگوشک. داخل متن نحوه استفاده توضیح داده شده.

آ.ش

این گیاهی که شما در جواب یکی از کاربرا گفتین،چی هست؟ که با استفاده ازین گیاه فیبروم کنده میشه.

پدرام ملکی

سلام. روشهای ذکر شده در مقاله، توسط پزشکان طب سنتی برای بیماران تجویز می شوند. با این حال بهتر است در صورت عدم تداخل دارویی با داروهای شیمیایی که مصرف می کنید از روشهایی که کاربران مجله خلایق با آن به بهبودی دست یافته اند نظیر استفاده از گیاه خرگوشک و گیاه پنج انگشت به روش ذکر شده بهره بگیرید. با آرزوی سلامتی و شفای کامل برای شما و همه بیماران.

آ.ش

با سلام من میخوام از داروی گیاهی برای از بین بردن فیبرومم استفاده کنم فقط خیلی بزرگه ممنون میشم راهنماییم کنیم.

فاطمه‌مشقی

عالی‌بود

فاطمه

سلام‌عالی‌بودمنم‌فیبرم‌متعددی‌درسونوم‌دیده‌شده‌بزرگش۴۲هست‌خسته‌شدم‌ازداروگیاهی‌دکتردوتاسقط‌داشت‌بچه‌هم‌ندارم

پدرام ملکی

سلام. اگر وضعیتتون اورژانسی نیست می تونید درمان های گیاهی ذکر شده در این مقاله رو امتحان کنید و نتیجه رو بعد از مدتی بررسی کنید و نهایتا تصمیم بگیرید.

ناهید

سلام

منم میگن رحمم پراز فیبروم های متعدد هست

و وعقیده دارند

رحمم رو در بیارم بهترین کار است

چون نزدیک یائسگی هم هستم

نمی دونم چه کار کنم

از یک طرف میگن با شروع یائسگی احتمال کوچک شدن و یا حتی از بین رفتن فیبروم ها هست

پدرام ملکی

سلام. برای شما و همه بیماران آرزوی سلامتی و شادی دارم.

النا

با سلام منم یک میوم ۴۵میلی دارم یک ماه پیش سقط داشتم و مطمئنم علت سقط همین میوم بوده امیدوارم با راهنماییتون بتونم از دست میوم خلاص بشم چون میخام بعدش با خیال راحت حامله بشم ممنون

پدرام ملکی

سلام. توجه داشته باشید که طبق گفته های کاربر مورد نظر، استفاده از این گیاه باعث شده بود که فیبروم کاملا از جا کنده بشه و از بدن خارج بشه. چیزی شبیه به جراحی طبیعی برای بریدن تومور. بنابراین در صورت بروز این اتفاق و دفع فیبروم نترسید و پس از این اتفاق، نزد پزشک بروید تا عکسبرداری گرفته بشه و وضعیت سنجیده بشه. با آرزوی سلامتی کامل برای شما.