بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل  ،۱۰۰ راهکار برای ارتقای مهارت های زبان انگلیسی

آیا می دانید بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟ در اینجا قصد داریم راهکارهایی را برای ارتقای مهارت های زبان انگلیسی ارائه کنیم. پس با ما باشید.

از اشتباه کردن نترسید. اعتماد بنفس داشته باشید. وقتی اشتباه می کنید مردم آن را اصلاح می کنند.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل ، مهارت های زبان انگلیسی ، مکالمه زبان انگلیسی ، زبان انگلیسی بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

لغات انگلیسی ، بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی

اطراف خود را از انگلیسی پر کنید. سعی کنید در محیطی قرار بگیرید که همه در آن به زبان انگلیسی مکالمه  می کنند. این بهترین روش برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است.

هر روز تمرین کنید. برای مطالعه برنامه ریزی کنید. مشخص کنید چند ساعت در هفته می توانید به مطالعه و صرف وقت برای آن اختصاص دهید. هر روزباید تمرین داشته باشید.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

برنامه مطالعه خود را به اعضای خانواده و دوستانتان بگویید تا زمان آن را یادآوری کرده و در آن زمان مزاحمتان نشوند.

مهارت های زبان انگلیسی اصلی را تمرین کنید، یعنی: خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش کردن. تمام این مهارت های زبان انگلیسی برای بهبود زبان انگلیسی لازم هستند.

لغات انگلیسی جدیدی که یاد می گیرید را یادداشت کنید و آنها را در جملات استفاده نمایید و سعی کنید حداقل ۳ مرتبه هنگام صحبت بکار ببرید.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

حفظ کردن لغات انگلیسی یکی از رایج ترین روش ها برای یادگیری لغات جهت آزمون هاست.

این تمرین فقط برای مطالعه کوتاه مدت خوب است زیرا اغلب اطلاعاتی که برای آزمون یاد گرفته اید بخاطر نمی ماند.

از ساعت بدنتان استفاده کنید. اگر سحر خیز نیستید بعدازظهرها تمرین کنید.

اگر بجای اینکه لغات انگلیسی را صرفا حفظ کنید آن را در جمله بکار بگیرید، بهتر بخاطرتان می ماند.

در آزمون شرکت کنید. بدین ترتیب متوجه می شوید کدام قسمت به مطالعه و تمرین بیشتری نیاز دارد.

مطلب مرتبط:  چگونه انگلیسی را روان صحبت کنیم

نباید فقط برای آزمون مطالعه کنید. به هدف بزرگتر فکرکنید. وقتی در زبان انگلیسی مهارت پیدا کنید چه کارهایی می توانید انجام دهید؟ چگونه زبان انگلیسی بر کیفیت زندگی تان تاثیر خواهد گذاشت؟

برای خودتان هدفگذاری بلند مدت داشته باشید. بر نحوه رسیدن به هدفتان تمرکز کنید.

هدف های کوتاه مدت هم داشته باشید و هر زمان که یکی از آنها تحقق پیدا کرد برای خودتان پاداش در نظر بگیرید.

اتمسفری برای خودتان ایجاد که دوست دارید در آن یاد بگیرید نه اینکه مجبور به یادگیری باشید. اگر با میل و رغبت تمرین کنید بیشتر و بهتریاد می گیرید.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

فکر کنید که بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی برای شما چیست؟ در باره روش هایی فکر کنید که در گذشته موجب موفقیت تان بوده اند و آنها را ادامه دهید.

ببینید چگونه می توانید بهتر یاد بگیرید. با حفظ کردن، خواندن، صحبت کردن یا روش های دیگر. ببینید چگونه می توانید به بهترین نحو مطالعه کنید. می توانید بصورت انفرادی یا گروهی در محیطی آرام به این کار مبادرت ورزید.

اگر چیزی را متوجه نمی شوید از دیگران بپرسید. از معلم، همکلاسی ها یا دوستانتان کمک بگیرید.

مرور! مرور! مرور! حتما زمانی را برای مرور چیزهایی که در گذشته یادگرفته اید، اختصاص دهید.

این ایده خوبی نیست که بیشتر از ۳۰ دقیقه مداوم کار کنید. زنگ تفریح منظم داشته باشید، هوای تازه استنشاق کنید و پاهایتان را دراز کنید.

برای ارتقای سطح عجله نداشته باشید. بر سطح فعلی تان متمرکز شوید.

بجای تماشای تلویزیون DVD نگاه کنید. بهتر است از چیزی استفاده کنید که می توانید چند بار آن را ببینید چون ممکن است اطلاعاتی که برای بار اول با آن مواجه می شوید را فراموش کنید. به این وسیله می توانید مجدد به آن مراجعه کنید.

فقط زمانی تلویزیون نگاه کنید که این فرصت را به شما می دهد تا اگربرای نخستین بار کلمه ای را می شنوید آن را با تلفظ صحیح بشنوید.

این روش برای زبان آموزان سطح بالا مناسب است. این روشی عالی برای صحبت کردن با انگلیسی زبانان بومی است اما نمی توانید از آنها بخواهید تا گفته خود را تکرار کنید.

مطلب مرتبط:  آموزش زبان انگلیسی (گرامر زبان انگلیسی زمانها)

کتاب های رتبه بندی شده را بخوانید. این کتاب ها مخصوص سطح شما نوشته شده اند. مثلا یک رمان بخوانید. می توانید این کار را بکنید! بعد از آن احساس بهتری خواهید داشت.

کتاب کودکان لغات ساده تری دارد و گزینه مناسبی برای کتاب های رتبه بندی شده است.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

روزنامه ها جای خوبی برای پیدا کردن ساختارهای نا آشنا است. مقاله ای را بخوانید و ببینید این جملات نا آشنا را در آن پیدا می کنید.

در ابتدا برای پیدا کردن مفهوم کلی بخوانید. بخاطر معنی کلمه نگرانی نداشته باشید. سپس برگردید و نگاهی به لغات جدید بیندازید.

اگر معنی کلمه را در جمله متوجه نشدید به سایر کلمات قبل و بعد از آن توجه کنید. این کلمات سرنخ می دهند. از متن می توانید معنی کلمه را حدس بزنید.

ریشه کلمات را یاد بگیرید. این کار به شما کمک می کند تا معنی کلمه را حدس بزنید.

وقتی کلمه جدیدی یاد می گیرید به سایر فرم های آن فکر کنید. مثلا :beautiful= صفت، beauty= اسم، beautifully= قید.

پیشوندها (dis, un, re-)، و پسوندها (-ly, -ment, -ful) را یاد بگیرید. اینها به شما در پیدا کردن معنی کلمه و ساخت واژه ها کمک می کنند.

در زبان انگلیسی برخلاف ژاپنی یا فرانسوی کلمات دارای استرس هستند. در مورد لغات جدید تعداد هجاها را بشمارید و جای استرس هر لغت را پیدا کنید.

هر کلمه فقط یک استرس دارد و همیشه استرس آن بر روی حرف صدا دار است. استرس افعال دو هجایی بر روی هجای دوم است( beGIN). دراسامی دو هجایی (TEAcher) و صفات دو هجایی (HAPpy) استرس در هجای اول است.

هرجایی که می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید.

ادامه دارد….

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل ، مهارت های زبان انگلیسی ، مکالمه زبان انگلیسی ، زبان انگلیسی ، لغات انگلیسی ، بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط