معجون چربی سوز شکم و پهلو که در عرض ۲ هفته شکم را آب می کند + دستور تهیه

یک معجون چربی سوز شکم و پهلو برای آب کردن شکم در طی ۱۴ روز

داشتن اضافه وزن مشکلی است که بسیاری از ما با آن مواجه هستیم و سعی می کنیم که راه حلی برای آن پیدا کنیم، بدون این که به موفقیت زیادی در این زمینه دست یابیم. اگر در جستجوی گزینه ها و راه حل های ممکن برای وزن اضافی و آب کردن چربی شکم و پهلو ی خود هستید، این دستور العمل کاهش وزن و معجون چربی سوز شکم و پهلو را امتحان کنید که می تواند فقط در ۱۴ روز چربی شکم و پهلوی شما را آب کند. دستورالعمل این معجون لاغری شکم دارای مواد تشکیل دهنده ای است که به راحتی در دسترس هستند، بنابراین مشکلی برای ساخت آن وجود ندارد.

معجون چربی سوز شکم ، آب کردن شکم ، آب کردن چربی شکم و پهلو ، معجون لاغری شکم ، نوشیدنی کاهش وزن ، نوشیدنی چربی سوز ، معجون لاغری

معجون چربی سوز شکم

این معجون چربی سوز شکم و پهلو دارای گریپ فروت، سرکه سیب و عسل است که همه آنها دارای خواصی اثبات شده برای کمک به از بین بردن چربی بدن هستند. خوردن غذاهای سالم، ورزش و نوشیدن این نوشیدنی کاهش وزن بهترین گزینه برای از دست دادن وزن اضافی و آب کردن چربی شکم و پهلو است.

دستور العمل نوشیدنی کاهش وزن در اینجا ممکن است بهترین راه حل برای کوچک کردن دور کمر و کاهش وزن در ۱۴ روز باشد.

عناصر مورد نیاز برای تهیه معجون لاغری

برای تهیه این نوشیدنی چربی سوز به مواد زیر نیاز دارید:

مطلب مرتبط:  آنتی بیوتیک های گیاهی مصرف کنید تا بیماری هرچه بگردد، نتواند شما را پیدا کند!

۱ قاشق غذا خوری عسل طبیعی
۱ فنجان آب گریپ فروت
۲ قاشق چای خوری سرکه سیب

اگر آب گریپ فروت در اختیار ندارید، یک گریپ فروت را پوست بگیرید و آن را به قطعات کوچک برش دهید. آب گریپ فروت / گریپ فروت را در مخلوط کن بریزید، سرکه سیب و عسل را به آن اضافه کنید. مخلوط کن را روشن کنید و تمام مواد را برای چند دقیقه مخلوط کنید. نوشیدنی کاهش وزن آماده است.

این نوشیدنی چربی سوز را هر روز صبح و غروب قبل از غذا میل کنید. نتایج در ۱۴ روز ظاهر خواهند شد. پس از ۱۴ روز، یک دوره ۷ روزه استراحت کنید. اگر از نتایج راضی نیستید، دو فنجان از این نوشیدنی را برای دو هفته دیگر برای کسب نتایج بهتر مصرف کنید.

اگر گریپ فروت پیدا نکردید، می توانید آن را با سایر میوه های مرکبات جایگزین کنید. با این حال، از لیمو استفاده نکنید و به جای آن از پرتقال استفاده کنید، زیرا تاثیر پرتقال بیشتر از لیمو است.برای نتایج بهتر سعی کنید برای هر بار نوشیدنی تازه تهیه کنید.

زمانی که در حال بررسی یک رژیم غذایی یا برنامه تمرینی برای کاهش وزن هستید، با پزشک خود مشورت کنید تا اطمینان حاصل کنید که برای سلامتی و آمادگی جسمانی شما مناسب است.

معجون چربی سوز شکم

ترجمه شده در سایت خلایق
منبع:
bodyfatbuster.com

معجون چربی سوز شکم ، آب کردن شکم ، آب کردن چربی شکم و پهلو ، معجون لاغری شکم ، نوشیدنی کاهش وزن ، نوشیدنی چربی سوز ، معجون لاغری

اگر مطلب فوق به‌درد‌بخور است، با بقیه به اشتراک بگذارید تا از آن استفاده کنند:

مطالب مرتبط